FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: siwy
Nie Paź 16, 2011 15:26
Przepis jak wrzucic fotke
Autor Wiadomość
Marselus 
Specjalista
Audi. Nothing else.


Auto: Audi A3 1.9TDI DPF S-Line
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 171
Wysłany: Pią Lut 20, 2009 23:42   Przepis jak wrzucic fotke

witam, mam kłopot, nie mogę dodać zdjęć na forum i nie mam zadnych funkcji, czy zacznie to działać dopiero jak uiszczę opłatę ? pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez marcinmk2 Sob Lut 21, 2009 13:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gomez 
Widać, że się stara
WANNIARZ


Auto: Chińska Księżniczka
Skąd: Polska
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 25
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 00:03   

nie absolutnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TU nie chodzi o opłatę ..........zdjęcia na forum można dodać np przez FOTOSIKA powodzenia :spoko:
_________________



=WANNA KLUB POLSKA=
 
 
bebik 
znawca


Auto: jest
Skąd: Chełm
Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 68
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 07:55   

imageshack.us

chcesz dodać zdjęcia wchodzisz na imageshack.us wybierasz foto które chcesz wkleić, po wygenerowaniu linków kopiujesz pozycję hotlink to forum(1) czy jakoś tak i wklejasz skopiowany link na forum.
Ostatnio zmieniony przez marcinmk2 Sob Lut 21, 2009 19:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
slaw86 
drifter


Auto: A4//grande P.
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 423
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 11:06   

Fotosik.pl

ja do umieszczania zdjęć posługuje sie portalem fotosik.pl nie ma z nim problemów ostatnio znacznie przyspieszył więc wgranie zdjęcia na serwer zajmuje chwilkę. jak już założyłeś konto na tym portalu(pozwól że opiszę fotosi.pl, bo na innym nie mam założonego konta) i sie zalogowaleś na stronie głównej zaraz po zalogowaniu widoczny jest przycisk "wgraj zdjęcie" następnie "przeglądaj" po czym wybierasz plik ze zdjęciem w formacie *.jpg *.jpge *.swf *.gif *.png; następnym krokiem jest przycisk wyślij u dołu menedżera zdjęć i tu jest istotna zmiana ponieważ wcześniej trzeba było pojedynczo każde zdjęcie a teraz jest możliwość do 10zdjęć za jednym razem wgrać :) . po naciśnięciu przycisku "wyślij" mamy do dyspozycji kilka bardzo przydatnych linków(odnośników) do zdjęć, ja posługuje sie linkami co są poniżej nagłówka "Kody na forum dyskusyjne:" wystarczy skopiować ten cały odnośnik na forum i wtedy wygeneruje nam sie miniaturka a po naciśnięciu na nią mamy pełny widok zdjęcia.

powodzenia ;)
_________________

Ostatnio zmieniony przez marcinmk2 Sob Lut 21, 2009 19:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Marselus 
Specjalista
Audi. Nothing else.


Auto: Audi A3 1.9TDI DPF S-Line
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 171
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 16:40   

dzięki Panowie, temat zakończony..
_________________
Wredna Czarna Sucza
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam