FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bodek
Nie Lut 14, 2010 22:04
Ktory samochod wybrać
Autor Wiadomość
kylo 125 
Specjalista

Auto: 125p
Skąd: Abramowice
Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 198
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 22:32   

Jak chce tanio to audi albo pasek 1,9 tdi, tylko nie wiem czy w tej kasie znajdzie coś ładnego z 130 konnym motorem. Ale jak nie jest rajdowiec to i 110 mu styknie, a w eksploatacji jeszcze tańszy.
 
 
crOOchy 
the fastest furious


Auto: Jeep WJ Limited 2.7 CRD
Skąd: Czuby
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 2208
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 17:27   

Octavia I 4x4 1.9 TDi 130 km
_________________
z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 09:43   

jak chce 4x4 tylko po to zeby w zimie latwiej sie jezdzilo to lepiej przyoszczedzic i kupic zwykle RWD + do tego dobre lancuchy... jak rwd z lanuchem nie przejedziesz to i 4x4 bez lancucha nie dasz rady... latwiej znalezc i pozniej taniej exploatowac auto bez napedu 4x4 :spoko:

EDIT zapozyczone z innego forum:
Cytat:
dziwne dla mnie zawsze było to że te diesle 2,0 w e46 są tańsze niż benzyniaki w podobnym roku i wypasie


temat bardzo ale to bardzo dobrze mi znany bo go przerabialem :) sam kupilem ropniaka i moja odpowiedz jest bardzo prosta i prawdziwa te auta maja robione powyzej 80-90 tys rocznie(ktos placi w nowosci na dzien dobry 20 tys wiecej zeby na trasie zamiast 10-11 auto mu lyknelo 6) , a co za tym idzie ryzyko i prawdopodobienstwo wypadku jest bardzo duzo wieksza niz jakby ten przebieg byl prawdziwy i tez czesto wlasnie te auta sa bardzo mocno walniete a ludzie zapewniaja ze wszystko cacy stad sa czasami tansze a niby igielki :) 130 z ksiazka :)


a co do kolegi pytania 136 koni bardzo Ci nie polecam , silniki dosyc awaryjne na pompowtryskach ogolnie niezbyt fajne . jak chcesz rope to dozbieraj na 2,0 150km ten silnik w swojej historii byl 2-3 krotnie modyfikowany nie pamietam (poddany drobnej kosmetyce) i od konca 2003 szla juz tak jakby ostateczna finalna wersja tego silnika juz bezawaryjna .
_________________
Gabinet Neurologiczny Lublin:
http://www.zumi.pl/115163...blin,firma.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam