FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Filmiki
Autor Wiadomość
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 20:38   Filmiki

Joł.
Trza mi jakiś program, którym będę mógł nagrać wiele filmików [po sekundę, kilka sekund] z gry.
Że se gram i se mogę nagrać filmik.

No tam sa jakieś gamecam czy coś, ale mi trzaby było, coś co mi nagra w wysokiej jakości i bez żadnego logo na ekranie.

Potrzebuję również programu, którym to posklejam. I żeby można było jakieś efekty wkomponować w takt czy kiedy bas uderza [podkład muzyczny], albo że się filmik zmienia w bas.

Co polecacie
?
 
 
 
Mateusz 
prawdziwy tuner


Auto: W124 E200
Skąd: Czuby
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 520
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 20:51   

Jest coś takiego jak fraps. w Demo możesz nagrywać 30 sec. i chyba obrabiać trochę też. nie jestem do końca pewny bo za dużo się tym nie bawiłem, ale uważaj z rozdzielczością w grze i detalami, bo jak ja nagrywałem NBA 2k10 to 30-to sec. filmik zajmował ponad 1GB :mrgreen:
 
 
 
Selo 
znawca


Auto: 206
Skąd: Czechów
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 96
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 09:34   

Tak jak pisal Mateusz. Do nagrywania fraps, najlepiej poszukac jakiegos z serialem ;) bo demo nagrywa tylko 30 sek i wkleja znaczek frapsa. Filmy nagrywane we frapsie sa nieskompresowane dlatego zazwyczaj 1sek zajmuje 100mb. Do kompresji sciagnij VirtualDub lub cos w tym stylu. Na pewno znajdziesz na sieci jakis poradnik czym teraz najlepiej kompresowac.
Do obrobki, jak chcesz jakies efekty, podklad muzyczny dolozyc to najwiecej osob uzywa Sony Vegas, + Adobe After Effect do bardziej zaawansowanych efektow graficznych :D
 
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 14:38   

A w tym Frapsie, to mogę robić tak, że se gram, i w ciągu np. minuty nagram 10 kilku sekundowych filmików?
Prościej: gram, naciskam klawisz odpowiadający za rozpoczęcie nagrywania chwilę potem klawisz do zakończenia nagrywania, i za chwile to tak samo i będą dwa filmiki? ;p
 
 
 
Qki 
drifter
Snow Drifter


Auto: Plejady
Skąd: Czuby
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 373
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 14:58   

Tak. Ustawiasz sobie w Frapsie jakis przycisk by wlaczyl nagrywanie i kiedy chcesz cos nagrac do wlaczasz i tym samym przyciskiem konczysz nagrywac i zaraz znow mozesz wlaczyc i wylaczyc i tak dalej az znudzi ci sie nagrywanie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam