FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: johny
Czw Lip 18, 2013 18:36
Ratujmy Tor Lublin
Autor Wiadomość
mikae 
prawdziwy tuner
ten zły


Auto: czarny mietek
Skąd: Lublin
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 553
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 12:41   

Witajcie, w ubiegłym tygodniu, w czwartek przeprowadziliśmy wśród mieszkańców ulic Fulmana, Woronieckiego i Rodakiewicza społeczne ankiety na temat sasiedztwa toru. Odwiedziliśmy ponad 170 mieszkań w blokach znajdujących się najbliżej Toru. Udało nam się przeprowadzić 144 ankiety. Wyniki są bardzo ciekawe - prawie 99% mieszkańców wiedziała kupując mieszkanie o sąsiedztwie toru jednak była zapewniana przed dewelopera, że obiekt będzie zlikwidowany, lub że jest wymarły i odbywają się tam 2-3 imprezy w roku. Na 144 ankiety 103 osoby stwierdziły, że Tor im nie przeszkadza lub są za pozostawieniem Toru ale z ekranami dźwiękochłonnymi.

Niestety losy Toru w tym miejscu są przesądzone. W piątek dowiedziałem się o kolejnych zgodach wydawanych przez urząd miasta na budowę kolejnych bloków - tym razem z drugiej strony toru - przy ulicy Wolińskiego między ogródkami działkowymi a budynkiem dawnego Motexu. Pokazuje to, że miasto w ewidentnie już rozplanowało grunty aktualnego toru.

Musimy więc jak najbardziej nagłaśniać sprawę aby pieniądze z tych gruntów były przeznaczone na budowę nowego obiektu a nie przepadły gdzieś w Warszawie. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że PZM ma zamiar przeznaczyć tą kasę na redukcję długów po WRC w 2009roku a resztę na budowę toru motocrossowego w Bielsku Białej.

Więc za tydzień w niedzielę 18 września zbieramy się wszystkim co ma koła dwa, trzy, cztery na torze o godzinie 17:00 - o szczegółach napiszę wkrótce.
_________________
jeśli wszystko jest pod kontrolą to znaczy, że jedziesz za wolno

___________________________________

"Zbuduj swoją stronę www w 30 minut!"

Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
 
mikae_lkt 
znawca


Auto: mitasubiszi
Skąd: Czuby
Dołączył: 21 Gru 2004
Posty: 53
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 12:47   

Witajcie, w ubiegłym tygodniu, w czwartek przeprowadziliśmy wśród mieszkańców ulic Fulmana, Woronieckiego i Rodakiewicza społeczne ankiety na temat sasiedztwa toru. Odwiedziliśmy ponad 170 mieszkań w blokach znajdujących się najbliżej Toru. Udało nam się przeprowadzić 144 ankiety. Wyniki są bardzo ciekawe - prawie 99% mieszkańców wiedziała kupując mieszkanie o sąsiedztwie toru jednak była zapewniana przed dewelopera, że obiekt będzie zlikwidowany, lub że jest wymarły i odbywają się tam 2-3 imprezy w roku. Na 144 ankiety 103 osoby stwierdziły, że Tor im nie przeszkadza lub są za pozostawieniem Toru ale z ekranami dźwiękochłonnymi.

Niestety losy Toru w tym miejscu są przesądzone. W piątek dowiedziałem się o kolejnych zgodach wydawanych przez urząd miasta na budowę kolejnych bloków - tym razem z drugiej strony toru - przy ulicy Wolińskiego między ogródkami działkowymi a budynkiem dawnego Motexu. Pokazuje to, że miasto w ewidentnie już rozplanowało grunty aktualnego toru.

Musimy więc jak najbardziej nagłaśniać sprawę aby pieniądze z tych gruntów były przeznaczone na budowę nowego obiektu a nie przepadły gdzieś w Warszawie. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że PZM ma zamiar przeznaczyć tą kasę na redukcję długów po WRC w 2009roku a resztę na budowę toru motocrossowego w Bielsku Białej.

Więc za tydzień w niedzielę 18 września zbieramy się wszystkim co ma koła dwa, trzy, cztery na torze o godzinie 17:00 - o szczegółach napiszę wkrótce.
_________________
"jeśli nie da się czegoś zrobić, zawsze znajdzie się baran który o tym nie wie, przyjdzie i to zrobi"

_______________________
Kto zarobi najwięcej? ==> www.uruchamiamy.ocom.pl
 
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 15:27   

mattey napisał/a:
Clio napisał/a:
Dowiedziałem się, że nie ma co się wysilać, bo teren toru jest już sprzedany na nowe bloki.


a ja się dowiedziałem że w biedronce bedą doniczki na wyprzedaży :mrgreen:

wkórwia mnie takie pierdolenie w stylu "Tata... a Marcin powiedział..."
skąd masz takie wiarygodne info? wyczytałeś to na nk czy FB? Jakby teren był już sprzedany to wszystkie gazety by o tym pisały że będzie "otwarcie hipermarketu"
zastanów się troche albo podaj wiarygodne info a nie bijesz piane (o ile nie co innego) byle by powalonyąć posta


mikae napisał/a:


Niestety losy Toru w tym miejscu są przesądzone. W piątek dowiedziałem się o kolejnych zgodach wydawanych przez urząd miasta na budowę kolejnych bloków - tym razem z drugiej strony toru - przy ulicy Wolińskiego między ogródkami działkowymi a budynkiem dawnego Motexu. Pokazuje to, że miasto w ewidentnie już rozplanowało grunty aktualnego toru.
 
 
 
Drift_King 
prawdziwy tuner
dryfciarz


Auto: Subu
Skąd: Czuby
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 654
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 17:11   

No to ładny ch*j !
Ale z drugiej strony nie ma co się specjalnie dziwić,jak ktoś żyje w tym kraju +-30 lat...
Rozpieprzyli nie takie imprezy jak Tor Lublin,więc to pewnie przejedzie gładko...


Michał a jak sprawa z mediami lub władzami wyżej?Próbowałeś coś,gdzieś ?
_________________
'96 Subaru Impreza GT wozi dupę
'00 Daewoo Matiz Van rolniczo-służbowy
'95 Daewoo Nexja GSi 16v szczur na tor
 
 
KIT GTO 
speed demon


Auto: DESTRUKCJA
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 3345
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 18:24   

to "sprawa dla reportera" lub inne tego typu walcie gdzie możecie po mediach i to nie regionalnych tylko ogólnokrajowych :) wtedy może coś zdziałacie
_________________
PRZEKŁADAM LANS NAD OSIĄGI.... 19CALI :D :D :D
 
 
 
.Gelo. 
the fastest furious


Auto: Golf mk2 VR6
Skąd: Świdnik
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 2279
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 19:22   

KIT GTO napisał/a:
to "sprawa dla reportera"
dobry pomysł ,może jeśli się da zaprośmy tą kobietę na niedziele do Lublina
_________________
www.LKAudi.pl
 
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 20:36   

już lepiej z interwencji albo uwagi bo lubią takie sprawy. Jaworowicz może nie chcieć poruszać tematyki lubelskiego toru.
Nie mniej jednak można spróbować, może akurat coś ruszy :spoko:
 
 
 
Max6 
Widać, że się stara
Max


Auto: Opel
Skąd: Polska
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 27
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 21:04   

Dziękujemy wszystkim za przybycie, jak na taka odległość nie za wiele możemy zrobić ale włączamy się do akcji całym sercem i z wielkim zapałem. Już wiem ale niestety 18-tego nie damy rady być(no chyba że coś się zmieni).
Ankieta była strzałem w dziesiątkę, najciekawsze jest że 5lat temu (bo tyle istnieje osiedle) deweloper już wiedział i mówił potencjalnym nabywcą że tor zostanie zlikwidowany!!!!
Trochę dziwne, nic dalej trzeba walczyć za naszą pasje!!!
Pozdrawiam, Max oraz zespół CarsGeeks!!!
_________________
Moc i moment !! To jest to, co chce mieć pod dostatkiem, lecz moje marzenie nigdy się nie spełni bo tego nigdy za wiele !!

http://forum.rajdowiec.pl/viewtopic.php?t=2428

http://www.youtube.com/watch?v=fdltNnJEIpM

http://www.youtube.com/watch?v=PWT-jgiKDko
 
 
longin201 
Specjalista


Auto: Ford Fiesta
Skąd: Lublin
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 148
Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 13:53   

No ja niestety nie dam rady (KJS w Mielcu), ale może trzeba by było pomyśleć o zawiadomieniu wielkich mediów, np. Polsat lub TVN? w naszym kraju zawsze coś się rusza jak jest pokazane w TV. Jest teraz bardzo dobry moment (kampania wyborcza), żeby zmusić rządzących do podjęcia rozmowy.
_________________
www.drukarnia-baccarat.pl
 
 
 
mlodykmd 
znawca


Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 66
Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 15:44   

No właśnie mi tez się wydaje, ze trzeba pogadać z mediami, myślałem o lubelskim oddziale Polsatu, może zrobia jakas uwage, albo uderzyć do TVN - turbo kamera.

Niech ktoś napisze (żebym miał o czym rozmawiać) , jak to wygląda ze strony prawnej, tzn. kto jest właścicielem toru, jaka jest oficjalna przyczyna zamknięcia toru i jakie stanowisko w tej sprawie ma PZM.

Na pewno zainteresują ich wyniki waszej ankiety, głównie, to, że już 5 lat temu mówili o zamknięciu toru. Gdyby udało się dogadać z jakąś telewizją, warto by zrobić pod czujnym okiem kamery, jakiś przejazd pod ratusz i pogadać z prezydentem, który to tak ostro rok temu popierał budowę toru (z resztą nie tylko on).

Jutro podejdę do Polsatu, zobaczę, czy w ogóle są zainteresowani i dam znać.

Pozdrawiam
 
 
Max6 
Widać, że się stara
Max


Auto: Opel
Skąd: Polska
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 27
Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 17:04   

Cytat:
Jutro podejdę do Polsatu, zobaczę, czy w ogóle są zainteresowani i dam znać.


No i właśnie takiego rodzaju działania tu są potrzebne, my osobiście na miejscu nie mamy jak wspierać akcji ale robimy wszystko aby nagłośnić sprawę. Już w 15 zaprzyjaźnionych klubach jest info o akcji no i zobaczymy jaki będzie odzew?
No i na ankietę się załapaliśmy :)
_________________
Moc i moment !! To jest to, co chce mieć pod dostatkiem, lecz moje marzenie nigdy się nie spełni bo tego nigdy za wiele !!

http://forum.rajdowiec.pl/viewtopic.php?t=2428

http://www.youtube.com/watch?v=fdltNnJEIpM

http://www.youtube.com/watch?v=PWT-jgiKDko
 
 
.Gelo. 
the fastest furious


Auto: Golf mk2 VR6
Skąd: Świdnik
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 2279
Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 20:11   

kilka klubów spotyka się w niedziele na MTL o 16:30 i jedziemy razem w kolumnie na tor

zachęcam wszystkich do udziału

do zobaczenia
_________________
www.LKAudi.pl
 
 
 
marcino 
Widać, że się stara
vaglublin.pl


Auto: VW golf III 1,8 ABS '94
Skąd: Lublin
Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 45
Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 20:16   

Dokłądnie, Zapraszamy na Parking MTLu, po 17tej już wyruszamy na kilka autek z różnych klubów i spokojnie przejeżdżamy na Tor, Także zapraszam na 16:30
 
 
 
jarzyna 
Widać, że się stara

Auto: brak
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 48
Wysłany: Sro Wrz 14, 2011 12:21   

przejezdzamy na tor i co dalej ?
_________________
http://fabryka-mocy.com/
http://best-performance.pl/
http://www.abt-sportsline.pl/
 
 
.Gelo. 
the fastest furious


Auto: Golf mk2 VR6
Skąd: Świdnik
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 2279
Wysłany: Sro Wrz 14, 2011 14:10   

czekamy co powie mikae
_________________
www.LKAudi.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam