FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Odpowiedz
Autor Wiadomość
Anecka 
Widać, że się stara


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 37
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 09:09   

zodiak oczywiście nie mozna napisać tego pod Twoim postem bo temat jest juz zamkniety, zawsze Twoje zdanie musi byc ostatnim? mogłabys powiedzieć mi do czego służy forum dyskusyjne, bo chyba nie wiem? zawsze wydawało mi się, że jest to forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach...hmm... a może coś się zmieniło?A moze forum dyskusyjne polega na tym zeby pisac posty które będą dopasowane do innych ludzi? Każdy wtedy byłby zadowowlony :) Jezeli nie podobaja Ci sie czyjeś posty to nie mozesz ich po prostu nie czytać? Odznacz temat jako przeczytany i nie rob problemu, chyba ze nie wiesz ze jest taka opcja na forum! Widze ze Ciebie wszystko razi po oczach :/

Pozdrawiam.
_________________
Nikon D40 | Nikkor 18-55
Ostatnio zmieniony przez Anecka Wto Kwi 15, 2008 09:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
zodiak 
znawca
znana jako zuzia

Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 58
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 09:39   

Czytam i nadziwić się nie mogę, że potrafisz kulturalnie napisać....
A może to tylko przykrywka, bo wszyscy czytają i na pm jak w sobotę mogę spodziewać się czegoś obraźliwego ??
Zgodnie z prośbą odpowiadam:
1. Czy konkurencja musi polegać tylko na zarobkach ?? Myślałam, że tu idzie o konkurencję w stylu „ja tu jestem najlepszy”. Jeżeli więc zaprosiłeś maklakusa, to chyba tylko po to, żeby każde jego zdjęcie skrytykować za coś i udowodnić, że tylko ty potrafisz zrobić zdjęcia.
2. Jeżeli chodzi o pr-production, to wszyscy zadawali pytania, chcieli się dowiedzieć w szczegółach jak będzie filmowanie wyglądało, a ty pierwszy zaatakowałeś chłopaków, obrażałeś i prowokowałeś Ich błędem było, że dali się wciągnąć w twoje szczeniackie zaczepki i nerwy ich później poniosły, ale to ty rozpocząłeś zadymę. I popatrz na niewiele się to zdało, bo i tak nie zbojkotowałeś filmiku, znaleźli się chętni na zapłacenie.
3. Jeżeli chcesz komuś pomóc nauczyć się robić zdjęcia, to może jednak w innej formie niż dotychczasowa ?? A nie tylko zarozumiała pozycja z góry... widocznie masz jeszcze zwolenników, bo tak jak napisałam czytają forum wybiórczo, ale dla kogoś kto pilnuje porządku twoja postawa na tym forum jest po prostu męcząca: co post, to krytyka lub atak ....
4. wyraziłeś ogólnie dostępne niezadowolenie dla deesa, za to że zamieścił nowy plakat, teraz piszesz lepszy, więc o co tak naprawdę chodziło ??
5. konkurs foto stycznia wygrał maklakus, ale ile było gadania, że to nie zdjęcie, tylko praca graficzna i.... pozbyłeś się go.
6. Skoro chcesz więcej startować w mini maxach, to pytanie, kto mnie zawiezie do Chełma w zamian za zdjęcia i zdjęcia wykonane na tym mini maxie chyba przeczą temu, co mówisz ...
7. Anecka nie deklarowała udziału w mini maxach a mimo to również odeszła z Foto. I to by było tyle jeżeli chodzi o stawanie murem ....

PS. Przemyśl wszystko dobrze, zanim coś napiszesz. ..... post zmieniany 7 razy ????

[ Dodano: 2008-04-15, 10:53 ]
Anecka, Michał nie potrafi sam dać rady rzeczowym argumentom i woła Ciebie na pomoc ?? <cfaniak>
Czy może jednak nie znasz go na tyle dobrze, żeby wiedzieć, że swoim prostackim zachowaniem sprawia, że nie to nie pierwsze forum na którym został zbanowany o czym słusznie zauważył HaGie??
 
 
 
Anecka 
Widać, że się stara


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 37
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 10:07   

zodiak, rozsmieszyłas mnie <rotfl> zadałam Ci kilka pytań w swoim poście- potrafisz na nie odpowiedzieć?
_________________
Nikon D40 | Nikkor 18-55
 
 
 
zodiak 
znawca
znana jako zuzia

Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 58
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 10:17   

Anecka, temat był już zamknięty więc zamknęłam go z powrotem, ale Michał jak widać lubi bałaganić na forum i zrobił nowy ...
 
 
 
Anecka 
Widać, że się stara


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 37
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 10:19   

zodiak, dziewczyno masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? widzisz ze w moim poście jest kilka pytań? są one skierowane do Ciebie a nie kogos innego więc proszę po raz kolejny odpowiedz na nie!
_________________
Nikon D40 | Nikkor 18-55
 
 
 
zodiak 
znawca
znana jako zuzia

Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 58
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 10:37   

Jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to już Twój problem ...
Z maklakusem tak właśnie wygląda jak napisałam.
Żadnym słowem, w żadnym poście Ciebie nie obraziłam. Za to Ty obraziłeś chłopaków z pr-production i wiele innych osób.
Powtórzę po raz kolejny, wstawiły się za tobą osoby, które nie czytają dokładnie forum, bo nawet nie wiedziały za co zostałeś zbanowany i którym nie zależy na Tobie, tylko na zdjęciach.
Nie, nie możesz krytykować w sposób, jaki uznasz za stosowny, bo nie masz takiego prawa.
Za to admin ma prawo bez słowa zmienić plakat.
Ja nie przedstawiłam Michał zarzutów, więc nie masz powodów do obrony ani ataków na mnie. Ja przedstawiłam użytkownikom ocenę Twojego zachowania.
Anecka temat jest Michała z Tobą nie dyskutuję
 
 
 
zodiak 
znawca
znana jako zuzia

Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 58
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 10:59   

REGULAMIN forum Rajdowiec.pl


1. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników.

9. Moderatorzy forum mają prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu bez podania uzasadnienia.

Tym bardziej może to zrobić chyba admin ?? I to w sprawie jakiegoś plakatu, który wyświetla się tylko na pierwszej stronie ...

Jeżeli to dla Ciebie dyktatura, to nikt Ciebie siłą tutaj nie trzyma ....
 
 
 
daniel_w 
drifter


Auto: A6C53.0quattro,New Bettle
Skąd: Lublin
Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 266
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 11:22   

zodiak napisał/a:
Powtórzę po raz kolejny, wstawiły się za tobą osoby, które nie czytają dokładnie forum, bo nawet nie wiedziały za co zostałeś zbanowany


Hola, hola, ja śledzę forum regularnie i muszę przyznać, że nie dopatrzyłem się ewidentnej przyczyny zbanowania Michała ( argument, że za całokształt jakoś do mnie nie przemawia), do tej pory nie czaje o co chodzi I wstawiłem się za nim głównie z tego powodu a nie tylko po to by obejrzeć fotki. To, że Michał ma ostre wypowiedzi wiem doskonale i tego nie pochwalam(często prowokuje do mocnej odpowiedzi, ale to ignoruję), jednak w ostatnim czasie nie dopatrzyłem się ewidentnego łamania regulaminu.
_________________
******Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On!******
Ostatnio zmieniony przez daniel_w Wto Kwi 15, 2008 19:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
denis6 
znawca


Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 75
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 15:14   

A ja się wstawiam za Michałem bo czytam wszystkie posty i nie miałem pojęcia o co chodziło, powiem więcej nie wstawiam się tylko za Michałem, ale za wszystkimi użytkownikami którym ktoś zablokuje konto pisząc bezsensowny powód typu "za całokształt", tylko dlatego ze ma taka możliwość.

i jeszcze ap ropo moderowania forum to nie podoba mi się punkt z usuwanie wiadomość,
ludzie to nie przedszkole ale forum o bajkach dla dzieci, jeśli ktoś pisze coś nie stosownego to tylko o nim świadczy. niech dostanie warna ale jak posty są usuwane to nikt nie wie za co
 
 
polll6 
drag czempion


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1790
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 18:08   

dzis sie zbiore i napisze co ja o tym mysle...
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.

"To jest pokolenie któro uczyło się jeździć na pachołkach... MY uczyliśmy się na zusie i zawadówce :-) "
 
 
 
adas 
znawca

Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 68
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 18:16   

no 2 słowa:
Niezłe Gówno! <tak>
 
 
Konrad6 
drifter
:)


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 486
Wysłany: Sro Kwi 16, 2008 11:30   

Sam założyłem temat o tym aby Michała odblokować... Zaproponowałem...
Dlatego że uważam że MIKAE zablokował Michała niesprawiedliwie

Nie dlatego że 'nie mam co oglądać na forum'

zodiak napisał/a:
wstawiły się za tobą osoby, które nie czytają dokładnie forum, bo nawet nie wiedziały za co zostałeś zbanowany i którym nie zależy na Tobie, tylko na zdjęciach.


Wydaje mi sie że to forum dokładnie czyta więcej osób od Ciebie ponieważ rajdy są ich pasją... A ty wprowadzasz tutaj zamieszanie bo nie podoba ci się to że Michał dalej może uczestniczyć w 'życiu' tego forum...

Burdel robicie i tyle... Aż prosi się zrobić porządek z co poniektórymi userami...



I jak tu sie nie dziwić że z dnia na dzień ludzie stąd uciekają?...
Zamiast robić miłą przyjacielsko/koleżeńską atmosferę robi się awantury...






żal.pl















P.S. Adaś...
adas napisał/a:
no 2 słowa:
Niezłe Gówno! <tak>

Jeżeli masz tyle tylko napisac to prosze cię żebyś sie wstrzymał <spoko>
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
 
adas 
znawca

Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 68
Wysłany: Sro Kwi 16, 2008 17:53   

Konrad, ale co tu napisac jak sie czyta takie głupoty!!! :o
jeżeli każdy chce nasrać wyżej jak Tyłek mu na to pozwala <tak>
Michał ma trudny charakter i nie ma sensu z nim walczyc <spoko> tylko niestety trzeba zakceptowac i juz! a jak sie nie podoba to jest opcja na forum ignoruj użytkownika to nie ! musza być zbędne gadania! a admin dając warna za CAŁOKSZTAŁT to nie admin ! bo to juz podlatuje do sprawa osobistych, jak macie sobie coś do powiedzenia to na reala ! a nie takie zamieszanie sie robi!
<hejka> Odbiór <hejka>
 
 
Dedra 
drifter
Duńczyk

Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 236
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 18:08   

PIlka krotka, Ci co moga banowac to banuja, jesli tylko cos im sie nie spodoba.
KOlko! ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam