FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Oleje Millers profesjonalnie, szybko i tanio :)
Autor Wiadomość
gforce 
Specjalista
dzida !


Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 135
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 17:09   Oleje Millers profesjonalnie, szybko i tanio :)

Witam wszystkich.
Mój znajomy z Forum Subaru otwiera niedługo sklep z olejami i innymi produktami firmy Millers.
Przewiduje zniżki dla forumowiczów w wysokości 10% na start.
Resztę, czyli cały asortyment i ceny sam pewnie dopisze.
 
 
TOMA526 
Widać, że się stara


Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 15
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 19:03   

Bardzo dziękuję Wiktor za promocję <hejka> !

Tak jak napisał Kolega - zaczynam niedługo sprzedaż produktów Millers Oils. Stronka już działa - http://motoroils.pl , do zakupów i do sklepu internetowego zapraszam w listopadzie. Ceny na razie można znaleźć na stronie sklepu detalicznego dystrybutora (firma DIFF - podlinkowana na głównej stronie).

Każde zamówienie złożone poprzez PW z tego Forum - to 10% zniżki od cen detalicznych na cały asortyment. Jak czegoś nie będę miał w Lublinie - dystrybutor dośle mi w ciągu 2 dni.

Mam nadzieję, że będziemy mieli także okazję spotykać się osobiście przy okazji różnych imprez organizowanych w regionie (dziękuję za zaproszenia szefom automobilklubów: z Chełma i z Kraśnika <mrgreen> ).

Pozdrawiam i do zobaczenia na torze,
Tomek Karski

[ Dodano: 2011-11-15, 13:01 ]
Mały update produktowy - pojawił się właśnie nowy olej serii MotorSport - CFS 5w30, jak każdy olej tej serii ma temperaturę roboczą pracy 125 st.C (maksymalna to 150 st. C), przy zachowaniu niskiej lepkości w niskich, zimowych temperaturach. Polecam i zapraszam! W ofercie także filtry oleju, a także całe zestawy części eksploatacyjnych potrzebnych przy przeglądach lub np. wymianie rozrządu. Polecam i zapraszam!

[ Dodano: 2011-11-30, 22:04 ]
No stało się. Koniec "świętej wojny". Pogodziłem ogień i wodę ;-) Od dziś każdy, niezależnie od wyznania znajdzie dla siebie odpowiedni olej na MotorOils.pl !

- LUB -

W sklepie MOTULe zaczną pojawiać się sukcesywnie, na razie w razie potrzeby proszę o maila.
_________________
MOTUL i Millers Oils dla forumowiczów: http://forum.rajdowiec.pl/viewtopic.php?t=2639 Lublin i wysyłka!
Tańsze paliwo!
Ostatnio zmieniony przez TOMA526 Sro Lut 29, 2012 14:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam