FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: siwy
Nie Wrz 09, 2012 08:34
[e46] 320d 99 Mało wydajnie pracująca klimatyzacja.
Autor Wiadomość
majuDJ 
Widać, że się stara

Auto: BMW
Skąd: Lublin
Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 16
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 14:29   [e46] 320d 99 Mało wydajnie pracująca klimatyzacja.

Ostatnio nastały upały i zauważyłem że w moim BMW 320d 136KM z 1999r klimatyzacja automatyczna stanowczo za mało wydajnie działa. Dziś przy ponad 30 stopniach C ustawiłem klimę na 16 stopni i maksymalny nawiew i ku mojemu zdziwieniu komfortu takiej i chłodu nie ma jak się spodziewałem. Przy mniszych temperaturach da się bardziej odczuć jej działanie ale przy powyżej 30 stopni C nie chłodzi tak jak bym to się spodziewał. Natomiast w zimie nie osusza powietrza tak jak powinna, Czy sama wymiana gazu chłodzącego pomoże? Czym się różni "nabijanie" z "nabijaniem" z odgrzybianiem ( różnica w cenę około 50zł), czy to tylko wydarcie kasy od klienta ? Ile kosztuję tzw osuszacz? Czy jego wymian w E46 320d jest trudna? Gdzie się znajduję? Czy może tu tylko za mało gazu jest i dlatego klima mało wydajna?


Gdzie w Lublinie znajdę dobry serwis znający się na klimatyzacjach w samochodzie? Nie chodzi mi o takich specjalistów co potrafią podłączyć auto do jakiegoś kombajnu co robi wszystko automatycznie.
 
 
Drift_King 
prawdziwy tuner
dryfciarz


Auto: Subu
Skąd: Czuby
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 654
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 19:08   

Jedź tu -> http://www.auto-klima.lublin.pl/ spytaj o Ewekla chądziarza to może rabat wytargujesz.Zrobią Ci co by tam niedomagało.
_________________
'96 Subaru Impreza GT wozi dupę
'00 Daewoo Matiz Van rolniczo-służbowy
'95 Daewoo Nexja GSi 16v szczur na tor
 
 
majuDJ 
Widać, że się stara

Auto: BMW
Skąd: Lublin
Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 16
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 19:15   

Dzięki :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam