FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Urządzenie diagnostyczne
Autor Wiadomość
Gaben 
Uczy sie pisac

Auto: Mitsu Galant
Skąd: Majdanek
Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 7
Wysłany: Sro Sie 21, 2013 20:53   Urządzenie diagnostyczne

Panowie używają testerów diagnostycznych przy swoich autach, czy ze wszystkim jeździcie do warsztatu? Noszę się z zamiarem kupienia jakiegoś prostego testerka, żeby zobaczyć, czy w ogóle się do tego nadaję i nie bardzo właśnie wiem, na co zwrócić uwagę. Znajomy ma jakiegoś prostego AutoLinka o sobie chwali - do nauki podobny najlepszy, bo ma proste menu. Możecie coś doradzić? AutoLink AL319 się nada? Coś takiego dokładnie - http://www.autel-polska.p...19-pro_p_3.html Szczerze mówiąc, kusi mnie najbardziej cena – tylko 140 złotych. Co o tym powiecie?
 
 
Brzozka 
streetracer


Auto: Jetta & Octavia
Skąd: Bazylianów
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 799
Wysłany: Sro Sie 21, 2013 23:13   

Nie znam się ale wydaje mi się, że tester za 140 zł może co najwyżej sprawdzić to, co zazwyczaj można sprawdzić miernikiem. Przy byle jakiej awarii poda Ci jakąś pierwszą lepszą pierdułkę i będziesz szukał po nitce do kłębka wymieniając 3/4 auta zanim znajdziesz co autu dolega.
_________________
Bóg dał nam nogi po to abyśmy doszli tam gdzie nie dojedziemy na glebie...
 
 
 
truespinmice 
prawdziwy tuner
www.supra-team.pl


Auto: Stazza JA, MA70
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 635
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 07:17   

Ja do swojej włoszki używam złącza diagnostycznego (za 20zł z allegro) i specjalnego oprogramowania do Alf. Dzięki temu mam na monitorze wszystkie parametry ECU + diagnostykę + kalibrację elektroniki + kasowanie błędów
_________________
Starion Klub Polska
Supra-Team
7M Power
156.com.pl
 
 
Gaben 
Uczy sie pisac

Auto: Mitsu Galant
Skąd: Majdanek
Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 7
Wysłany: Wto Sie 27, 2013 19:03   

No właśnie nie chcę bawić się w jakieś kable, dodatkowe oprogramowania, komputery… Chciałbym po prostu podłączyć tester i odczytać to, co moje autko aktualnie boli najbardziej. No chyba, żeby zainwestować trochę grosza i kupić np. coś takiego za niecałe 400 zł - http://www.autel-polska.p...9-pro_p_4.html. Dałoby się tym zrobić coś więcej? Jestem początkujący i nie chciałbym wydawać kilku tysięcy na profesjonalny sprzęt.
 
 
Górek 
Widać, że się stara

Auto: Renault Safrane 3.0 v6
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 29 Kwi 2012
Posty: 22
Wysłany: Wto Sie 27, 2013 22:06   

Powiem tak..za zwykły tester czy jak to się zwie nie dam 400zł.bo po co mi to? na każdej stacji diagnostycznej zapłacisz za sprawdzenie 50-70zł.i Ci powiedzą ooo :wow: ten czujnik jest delete,aa i jeszcze ten!!i tak z pięć,za się znajdzie!I właśnie takim szitem zajmują się stacje co wydaje Ci się że wykasowali błędy a oni aby Ci powiedzieli że są wykasowane.Wydajesz 500zł i się cieszysz! A za miesiąc dalej pupa to samo ;(
Stąd moje zdanie kup coś lepszego,tanie mięso psy jedzą..
 
 
johny 
drifter


Auto: robi psssssss
Skąd: Sławinek
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 248
Wysłany: Pon Wrz 16, 2013 15:22   

Jeżeli masz laptopa to po co darmo wydawać kase, za 50 zł bedziesz miał wszystko co potrzeba, program napisz jaki to ktoś Ci podeśle, albo poszukaj wójek google czeka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam