FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Instalacje gazowe
Autor Wiadomość
piter11 
Uczy sie pisac

Auto: Renault Laguna
Skąd: Polska
Dołączył: 22 Mar 2016
Posty: 8
Wysłany: Czw Kwi 14, 2016 08:40   Instalacje gazowe

Miał ktoś Was styczność z instalacją gazową w samochodzie?? Mój tata w focusie chce sobie zamontować instalację. W serwisie polecają mu BRC i chciałbym poznać opinie o takiej instalacji.
 
 
Zaro 
Uczy sie pisac
Zaro

Auto: Opel Astra G
Skąd: Lublin
Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 6
Wysłany: Sob Kwi 16, 2016 14:39   

Z którego roku jest ten focus? i jaki silnik? Ogólnie moim zdaniem dobra instalacja, nie powinien z nią mieć problemu. Ja mam KIT ALBE od BRC w swojej Astrze G i nie narzekam, robię nią sporo km. Jak się dba to problemów żadnych nie ma.
 
 
piter11 
Uczy sie pisac

Auto: Renault Laguna
Skąd: Polska
Dołączył: 22 Mar 2016
Posty: 8
Wysłany: Wto Maj 03, 2016 11:33   

focus jest z 2004 roku silnik 1,6.
Fajnie że poznałem opinie osoby która ma taką instalacje.
Przekaże tą opinie ojcu i może w końcu zdecyduje się na BRC.
 
 
Zaro 
Uczy sie pisac
Zaro

Auto: Opel Astra G
Skąd: Lublin
Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 6
Wysłany: Czw Maj 12, 2016 16:31   

No ja mam u siebie i nie mam z nią problemów, oczywiście trzeba pamiętać o serwisie. 1.6 jest dobrym silnikiem do lpg, ludzie sobie je chwalą... Co byście nie założyli to pamiętaj, że gazownik najważniejszy... Nawet jak będzie najlepsza instalacja, a gazownik partacz to nic z tego nie będzie. Gdzie zamierzacie gazować?? Ogólnie jak się dba o lpg to koszty inwestycji się zwracają i pojawiają oszczędności.. Teraz instalacje są dużo lepszej jakości niż wcześniej więc nie ma czego się bać.
Ostatnio zmieniony przez Zaro Czw Maj 12, 2016 16:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
piter11 
Uczy sie pisac

Auto: Renault Laguna
Skąd: Polska
Dołączył: 22 Mar 2016
Posty: 8
Wysłany: Sro Cze 15, 2016 20:41   

jeszcze nie wiemy gdzie będzie gazowany samochód. Na razie zbieramy informacje o instalacjach jakie są i jaką warto zamontować w późniejszym etapie postaramy się wybrać zakład który wybraną przez nas instalacje montuje.
 
 
Zaro 
Uczy sie pisac
Zaro

Auto: Opel Astra G
Skąd: Lublin
Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 6
Wysłany: Sob Lip 16, 2016 20:41   

Tutaj możecie zobaczyć jak to mniej więcej wygląda: https://www.youtube.com/watch?v=9hFk0pleJYE
 
 
goguch 
Uczy sie pisac

Auto: Ford Mondeo
Skąd: Polska
Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 13
Wysłany: Sro Wrz 28, 2016 07:03   

Jeździłem na gazie BRC przez 2 lata i średnio mi się podoba. Mało kto ma kompa, żeby to podpiąć. Teraz jeżdżę na LPG TECH i jestem zadowolony, więc na pewno lepiej, żebyś to założył.
 
 
iparts 
Widać, że się stara


Auto: VW Passat
Skąd: Polska
Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 16
Wysłany: Pią Paź 07, 2016 08:15   

Zarówno BRC jak i LGP Tech to instalacje bardzo wysokiej klasy, od siebie to poleciłbym także instalacje STAG. Bardzo ekonomiczne i tanie w utrzymaniu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam