FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
NEODESIGN szuka aut!
Autor Wiadomość
bart#155 
technical monster
hmmmm


Auto: zielone
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Cze 2004
Posty: 1464
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 17:19   

no własnie pisałem o zaliczce bo kto całość daje pzred ukończeniem pracy?? :v
 
 
 
wysek^^ 
technical monster
(^^,)

Auto: audi cabs 2.6 V6
Skąd: LSM
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 29 Sie 2005
Posty: 1417
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 17:28   

bart#155 napisał/a:
no własnie pisałem o zaliczce bo kto całość daje pzred ukończeniem pracy?? :v


Bartek debil ? :spoko: Ciężko dzisiaj dostać zderzaczki za free nie mam samochodu a już sobie załatwiłem tego rodzaju interes :) ale po co jak autko dopiero we Wrześniu będe mieć ktoś mnie ubiegnie :/
_________________
W życiu piękne muszą być dwie rzeczy - kobiety i samochody. Od zawsze otaczały nas piękne kobiety. Piękne samochody musimy tworzyć sami.
 
 
 
bart#155 
technical monster
hmmmm


Auto: zielone
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Cze 2004
Posty: 1464
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 17:34   

czy ja wiem czy debil ale później gość może mieć problemy z poprawkami czy coś to jest nasz kraj. Ja osobiście rozliczam sie po wszystkim :spoko:
 
 
 
Vesti 
drag czempion
FUCKING GREAT


Auto: F7P
Skąd: Polska
Pomógł: 29 razy
Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 1894
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 18:35   

wysek^^ napisał/a:
Dokładnie w Młotkiem jeździliśmy po firmach tuningowych celem free ospojlerowania to ato auto nietypowe a to bite a to tamto znaleźliśmy też firme ciekawą co prawda nie za darmo ale wiele taniej niż wyżej wymieniona firma lub np Auto-R :) Zobaczymy co będzie pierwszy stuningowany Neon już w Lutym w Lublinie będzie jeździł ;) I nie ma 60 kucy :P


Zwróc uwagę na słowo bite.. jeżeli auto jest po jakim kolwiek zdarzeniu losowym firmie nie opłaca sie za free robic osprzetu przy którym koszt robocizny i dopracowania czegos co ma skaze nie jest opłacalne..
Auto młotka jest autem niespotykanym często .. to jest minus..
Darmówki sa bardziej do aut masowych.. których dana firma jeszcze nie posiada w ofercie.
niestety.. :(

Młotka auto ma 133-136 w serii.. popracujcie nad osiagami.. bo z tym mixerem specjalnie nie ma rewelacji ale tez nie jest kiepsko..
Przekaż młotkowi że szpachla waży.. musi miec silniejszy samochodzik..

Życze powodzenia w realizacji projektu.. ale nie ma to jak sleeper.. ( nic na zew klimat mocy wew )
Zdania nigdy nie zmienie.

[/b]
_________________
Lubelski Shadow, Friend KATservis.
 
 
 
malcu 
prawdziwy tuner


Auto: Clio ;)
Skąd: Polska
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 643
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 18:36   

Co do NEO to i ja nie mam przekonania.
Fakt dostalem zderzaczki i przod i tyl ale....... oryginalne zaczepy, plastiki mi polamali :/
_________________

 
 
garul 
drifter

Auto: LU 1818S
Skąd: LSM
Dołączył: 14 Cze 2004
Posty: 285
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 18:44   

W kwetniu pojechalem do NEO bo slyszalem ze szukaja civica, auto obejrzeli i spoko. Uslyszalem "zrobi sie zdjecia i za 2-3tygo beda projekty" to zrobilem tego samego dnia zdjecia wyslalem mailem Neo zdjecia odebralo i... jest juz listopad a projektow jak nie bylo takl nie ma. Wiec ciekawe ile by potrwalo wykonanie tego projektu... :haha: :haha: :haha: :haha: ale to juz nie moje zmartwienie bo ojciec civa stuningowal.... :v i zajelo mu to jakies 3-4sekundy
_________________

Ostatnio zmieniony przez garul Czw Lis 17, 2005 18:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
geo 
drifter


Auto: Ford i rower
Skąd: Sławinek
Dołączył: 26 Lip 2004
Posty: 368
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 18:46   

ja nie wiem o czym wygadacie ... :|
skoro nasz kumpel sie przejechal to chyba jest dobra nauczka dla innych?
wiec?
_________________
ford fiesta 1,3
yamaha fzx 750 fazer
 
 
wysek^^ 
technical monster
(^^,)

Auto: audi cabs 2.6 V6
Skąd: LSM
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 29 Sie 2005
Posty: 1417
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 23:08   

Vesti napisał/a:
wysek^^ napisał/a:
Dokładnie w Młotkiem jeździliśmy po firmach tuningowych celem free ospojlerowania to ato auto nietypowe a to bite a to tamto znaleźliśmy też firme ciekawą co prawda nie za darmo ale wiele taniej niż wyżej wymieniona firma lub np Auto-R :) Zobaczymy co będzie pierwszy stuningowany Neon już w Lutym w Lublinie będzie jeździł ;) I nie ma 60 kucy :P


Zwróc uwagę na słowo bite.. jeżeli auto jest po jakim kolwiek zdarzeniu losowym firmie nie opłaca sie za free robic osprzetu przy którym koszt robocizny i dopracowania czegos co ma skaze nie jest opłacalne..
Auto młotka jest autem niespotykanym często .. to jest minus..
Darmówki sa bardziej do aut masowych.. których dana firma jeszcze nie posiada w ofercie.
niestety.. :(

Młotka auto ma 133-136 w serii.. popracujcie nad osiagami.. bo z tym mixerem specjalnie nie ma rewelacji ale tez nie jest kiepsko..
Przekaż młotkowi że szpachla waży.. musi miec silniejszy samochodzik..

Życze powodzenia w realizacji projektu.. ale nie ma to jak sleeper.. ( nic na zew klimat mocy wew )
Zdania nigdy nie zmienie.

[/b]


Wiem Vesti oco Ci chodzi 136 KM to żadna rewelacja przy tej masie młocio myśli też na turbiną ale to dalsze ewolucje narazie marzą mu sie zdrzaczki hehe :) Tak masz racje firmy szukają aut po których odbiciu zderzaczków będą klepać kase ;) Wiadomo im firma ma większy prestiż tym ceny rosną ...Co do sleepera to jest nie lada gratka stoisz na światłach niepozorny samochodzik odjeżdza tak że oczy :wow: Pozdro maniaki ;)
_________________
W życiu piękne muszą być dwie rzeczy - kobiety i samochody. Od zawsze otaczały nas piękne kobiety. Piękne samochody musimy tworzyć sami.
 
 
 
HaGie 
pro racer


Auto: sej, gej
Skąd: Wrotków
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 2627
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 23:16   

garul napisał/a:
ale to juz nie moje zmartwienie bo ojciec civa stuningowal.... :v i zajelo mu to jakies 3-4sekundy


i chciaz cif wygladal o niebo lepiej niz jakis autorowy spodek


serio
 
 
 
Kamil 
the fastest furious

Auto: .
Skąd: Polska
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 2020
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 23:48   

Jeśli chodzi o NEO...to mógłbym tu dużo pisać...gdyż miałem (nie)przyjemność pracować tam

Wiemy, że Neodesign jest jedną z największych firm tuningowych w Polsce...
Wyprodukowanie jednego zderzaka kosztuje około 50-60euro Zderzaki sprzedają głównie firmom niemieckim za kwotę około 200-300euro za sztuke Tygodniowo NEO wysyła około 30zderzaków , 30 progów ... Kalkulacja prosta - zarabiają sporo

A kto na tym cierpi ??
Pracownicy nie dostają pensji...jak dostaną to są to grosze (a pracują w tragicznych warunkach)...
Cierpią też ludzie którzy zaufali tej firmie i oddali im samochód , bądź zamówili zderzaki...
albo się nie doczekają albo czekają długimi miesiącami... :|
_________________
Pokrycia Dachowe - www.kejm.pl .
 
 
Rysiek 
speed demon
Prawie jak STIG


Auto: służbowe
Skąd: Czuby
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Lis 2004
Posty: 4326
Wysłany: Pią Lis 18, 2005 01:29   

mozna było o tym napisac juz dawno... tylko niewiedziec czemu wychodzi wszystko teraz...NEODESIGN ma tylko ładną nazwe reszta to chłam..na dobra sprawe osoby ktore intersuja sie tuningiem w Lublinie wiedzialy jakie panuja warunki pracy w neo i jak sie nakręca nieswiadomych mlodych ludzi ktorzy sa zafascynowani pracą słynnym NEODESING.A jesli chodzi o zderzaki to wcale nie uwazam aby mieli najadniesze i najlepiej wykonane produkty z Lubelsich firm...Kamil, moze potwierdzic jaki chłam dostał.
_________________
POKRYCIA DACHOWE - Wszystko do dachu 794-998-001
 
 
 
NEO 
Widać, że się stara


Auto: VW Golf V 2.0 TDI DSG
Skąd: Czuby
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 29
Wysłany: Pią Lis 18, 2005 08:06   

Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Dziwne, że jak ktoś ma problem to nie kieruje się do mnie tylko mnie poza plecami oczernia, no ale to typowa wschodnia mentalność. Zdążyłem się w tych 8 latach działalności przyzwyczaić. :spoko:

Kamil, widzę ze ładnie liczyłeś wszystkie wysyłki i prowadziłeś statystyki. Niesety z pozycji pracownika wiele rzeczy się nie widzi. Np. to, że mam okolo 100.000 zł na klientach, którzy nie płacą i wiele innych rzeczy, no ale to nie Twoja sprawa.

Nie będę wdawał się w dalsze dyskusje. Jeśli ktoś ma jakiś problem lub niedomówienie to wie jak mnie znaleźć, jestem zawsze otwarty na rozmowę i chętnie pomogę.

Pozdrawiam,

NEO

[ Dodano: Pią Lis 18, 2005 9:16 am ]
krystianITR napisał/a:
a najlepsze jak ogladali moja maske z VIS racing to ztwierdzili ze srednio jest wykonana :wow: ,a przypomne ze VIS jest najlepsza firma na swiecie robiaca carbon od xxx lat!!!!!


Maska, którą przedstawiłeś mi jako 100% carbon, była od dołu ze zwykłego laminatu. Producent pomalował go zykłą matową farbą na czarno - to stwierdziłem. Każdy to może sprawdzić. A co do produkcji - faktycznie nic z tego narazie nie wyszło. Pewnie, że można taniej ściągnąć z USA, ponieważ im opłacało się zrobić oprzyrządowanie na ten element i w seryjnej produkcji jest tańszy.

Pozdr.

NEO

[ Dodano: Pią Lis 18, 2005 9:20 am ]
Kamil napisał/a:

Wyprodukowanie jednego zderzaka kosztuje około 50-60euro Zderzaki sprzedają głównie firmom niemieckim za kwotę około 200-300euro za sztuke Tygodniowo NEO wysyła około 30zderzaków , 30 progów ... Kalkulacja prosta - zarabiają sporo


Sorry, ale to bzdury. Zderzaki w detalu, brutto na zachodzie kosztują juz 150-200 Eur. Niektóre firmy w D sprzedają już nawet za 99 Eur.

[ Dodano: Pią Lis 18, 2005 9:36 am ]
Jeszcze dopiszę jedną rzecz bo mnie to męczy.

Nie twierdzę, że nigdy nie było poślizgów w realizacji. Były. Przyczyny były najróżniejsze i trudno je teraz wymienić. A to było coś z autem, a to nie zdążyliśmy jeszcze czegoś wykonać, a to nie można się było ze mną skontaktować (kończe właśnie medycynę i często jestem w szpitalach). Czasem, właściciel mówi, że się niedługo zgłosi - później sobie przypomina o tym po kilku miesiącach.. Jednak ZAWSZE można do mnie podjechać i po prostu porozmawiać - preferuję taki kontakt, ponieważ nie będzie wtedy żadnych niedomówień.

Pracownicy - najlepsi zarabiają u mnie do 2000 zł. Myślę, że za pracę fizyczną jest to OK. Tylko, że w mojej firmie trzeba pracować (akord), a nie siedzieć, gadać, palić papieroski - takie osoby długo nie posiedzą, ponieważ i im i mi nie będzie się to opłacać. Opóźnienia w wypłacie poborów - zdarzają się, jak wszędzie. Jest mnóstwo firm, które wyłudzają towar i później nie płacą - taka patologia naszej branży. Po wielu porażkach tego typu, staram się temu przeciwdziałać.

EOT - myślę, że sporo wyjaśniłem. Jeśli ktoś ma jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem, ale na PRIV.


Pozdrawiam,

NEO
 
 
 
BOSEK 
drifter

Auto: coś
Skąd: Łęczna
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 323
Wysłany: Pią Lis 18, 2005 13:33   

ok .. wyczerpano już ten temat :spoko:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam