FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: siwy
Sob Mar 18, 2006 15:20
OSZUKAC TP :) ? badz do przodu 300zl i miej net ! :D
Autor Wiadomość
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Sro Gru 01, 2004 09:22   OSZUKAC TP :) ? badz do przodu 300zl i miej net ! :D

otoz, jak wiekszosc z Was wie albo i nie, przeprowadzilem sie na "stare smieci..."
z mojej neostradki zrezygnowalem. walczylem o PRZENIESIENIE, jednak musialem kupic drugi modem po promocyjnej cenie 1zl (wiec mam 2 jakby ktos chcial), podpisalem druga umowe itd...
ALE. poniewaz nie chcialo mi sie jeszcze raz sie konfigurowac sieci postanowilem ze zrobie tak: mam juz swoj login i swoje haslo ze starego numeru to odpale.
odpalilem - DZIALA :D
o fuck mysle sobie i gram
przyszedl mi do domu jakis mega wyjebany rachunek na 800 zl polaczony (w miedzy czasie przerejestrowywalismy telefony i na starej chacie i tutaj) jakies oplaty sobie ponaliczali itd... reklamacja... pani do mnie dzwoni wczoraj i sie pyta czy ja wiem ze mam podlaczona neostrade... bo powinienem juz od dawna na niej hulac a ona nie ma sygnalu ze zostala odpalona, w zwiazku z czym naliczenia za neo za 2 miechy sa o kant rowa potluc i ich nie uznaja :)

wlasnie stalem sie szczesliwym posiadaczem neostrady na nowym mieszkaniu z nowym loginem.
MALO tego wszystkiego... moj limit na pewno nie zostal nawet naruszony :D :D:D:D wiec sie nasciagalem nasciagalem przez 2 miechy a zostal mi jeszcze jeden miesiac wiec juz nic zeby dalej miec 1mb lacza...
co sie okazuje... mam 3gb jescze limitu do konca roq :D czyz to nie cudowne :D ?


KOCHAM TP I TEN ICH BURDEL :)
_________________
 
 
EiGaH
znawca

Dołączył: 23 Lis 2004
Posty: 58
Wysłany: Sro Gru 01, 2004 09:58   

A ja mam w domu 2mbity DSL, srednio sciągam z prędkością 180kb/s, i nie mam zadnych ograniczen, a płace 25zł miesięcznie. (siec)
A ogolnie neostrada to padaka straszna, i te ich ograniczenia, NETIA ma to samo co neostrada i za jakies 120zł masz 612kb/s łącze i bez zadnych ograniczen mozesz sciągac ile chcesz, a transfery dochodza lekko do 60kb/s a nawet i 80kb/s.
Pozdrawiam uzytkowników Neo
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Sro Gru 01, 2004 11:26   

ja mam tp bo mam telefon w tp.
ale masz te 2mbit do podzialu.
ja ze srednia predkoscia sciagam 60kb i generalnie zalezy to od www oczywiscie. jak na moje potrzeby wystarcza, ladnie chula i jestem zadowolony.

a niedlugo bede mial tez to lacze od netii wiec bede mial i z netii i z tpsa :]
_________________
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sro Gru 01, 2004 17:32   

Gej z 2 łączami :mrgreen:

Co do Neo ja mam 768 bez limitu i wali mnie to, ssie z emula 68-72kb/s więc niewyrabiam z oglądaniem filmów :mrgreen: Pozatym w Idei jest fajna oferta 50zł za GPRS bez limitów, łączy się przez kompa 110-128 co do WWW spokojnie wystarcza :mrgreen:
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam