FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: siwy
Wto Sty 02, 2007 11:52
problem z silnikiem w e30 1.6M40
Autor Wiadomość
daniell 
Specjalista


Auto: BMW E46 , Mercedes w203
Skąd: Dziesiąta
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 172
Wysłany: Pią Paź 13, 2006 23:47   problem z silnikiem w e30 1.6M40

kto sie zna na tych silnikach i mi powie co w moim bmw jest.wszystko niby cacy chodzi ale jakoś mam problem z temperaturą!!jak auto postoi przy włączonym silniku to tem dochodzi do 90 stopni a podczas jazdu spada o jedną kreske i niedochodzi wcale do 90!!pytałem kilku mechaników jedni mówią ze to wina wiskozy drudzy coś o termostacie mówili inny ze moze silnik zapowietrzony,czy któryś z was przerabiał ten temat??bo niechce niepotrzebnych kosztów sobie narobić i wymienić pół silnika bo to wina jednej rzeczy.pomózcie dzieki wielkie z góry
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Sob Paź 14, 2006 21:45   

zacznij od sprawdzenia poziomu plynu w chlodnicy... dobrze odpowietrz auto... potem sprawdz czy cala chlodnica jest rowno ciepla (goraca wiec uwazaj na lapki)... jesli okaze sie ze nie jest rowno ciepla to albo termostat (sprawdz czy jest dobrze zalozony bo niektorzy potrafia go odwrotnie zalozyc) a jesli ten jest OK to mozliwe ze pompa juz mowi dowidzenia....
 
 
daniell 
Specjalista


Auto: BMW E46 , Mercedes w203
Skąd: Dziesiąta
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 172
Wysłany: Nie Paź 15, 2006 22:10   

no własnie płynu mi nieubywa.chłodnica jest ciepła!!a w którym miejscu jest ten termostat i jak go sprawdzić czy jest dobry.patrzyłem na allegro to niewielki byłby koszt jego wymiany,dało by sie samemu to wymienić czy lepiej pojechać do mechanika i niech on podłubie w silniku??
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam