FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
citroen Xara 2001
Autor Wiadomość
crOOchy 
the fastest furious


Auto: Jeep WJ Limited 2.7 CRD
Skąd: Czuby
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 2208
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 11:13   citroen Xara 2001

nadszedł czas kupna samochodu dla rodzinki

http://moto.allegro.pl/it...az_okazja_.html

gościo ostatecznie chce 12 koła, martwi mnie ten remont skrzyni, wyciek z pompy wspomagania, co myslicie warto dac te 12 koła za taka cytrynke?
_________________
z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
 
 
 
kris 
drifter


Auto: impreza gt
Skąd: LSM
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 273
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 11:47   

dla mnie ok... wyciek z pompy to pipa... wałkowalismy ostatnio temat wspomy... czy regenerować czy nowa.... musisz uwaznie pooglądać samochodzik u kogoś kto sie zna na zabojadach jak bedziesz chciał to daj znać.
_________________
WWW.KOMORSKI.PL
 
 
 
crOOchy 
the fastest furious


Auto: Jeep WJ Limited 2.7 CRD
Skąd: Czuby
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 2208
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 13:19   

w sumie o wspomie czytalem :) dzieki za info, jak bede jechał ogladnac dam znac, temat dalej uwazam za otwart
_________________
z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
 
 
 
TTomek 
streetracer


Auto: T.C.T;A5Tred;UnoT;A8 AKG
Skąd: Dominów
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 777
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 22:32   

cena za wózek super , chociaż dość niska jak za taki wózek...

zwróciłbym tylko szczególną uwagę na to czy nie była mocno walona w przód , gdyż największą bolączką citroenów jest "polski blacharz" zlewający tematy elektryczne , oraz jeszcze bardziej przyjrzałbym się pracy tego silnika na benzynie (średnio lubi gaz ) ...
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 20:34   

wg mnie cytrynki sa dosc delikatne ( w domu mam jedna) i jak dla mnie taka xara z ponad 200tys km na karku, latana po kraju to bedzie raczej auto typu "skarbonka"
_________________
Gabinet Neurologiczny Lublin:
http://www.zumi.pl/115163...blin,firma.html
 
 
TTomek 
streetracer


Auto: T.C.T;A5Tred;UnoT;A8 AKG
Skąd: Dominów
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 777
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 00:05   

Jaqub napisał/a:
wg mnie cytrynki sa dosc delikatne


to przyjrzyj się mojej...po takim kacie i zaniedbaniu (jeżeli codzi o serwisowanie) większość "szwabów" skończyłaby na "zadębiu", jest jedno ale... moja cytryna jest nie bita i po "szwajcarze"...zero blacharzy i rzeźników mechaników...zero gazu :!!!: :!!!: :!!!:
ostatnii wydatek (i jedyny przez ponad 70tys) to szczotki w alternatorze i tuleje wachaczy + inne gumki :mrgreen: a nalatane ponad 200tyś...tylko , że żaden rzeźnik do niej się nie dotyka oprócz mnie i moich mechaniorów...

reszta niedomagań tych aut to nie kraj pochodzenia tylko nieumiejetność obsługi..............
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 12:06   

ale TTomku TY masz xantie 1 a to auto bylo projektowane przed 90tym rokiem... i podobnie jak inne auta sprzed lat 90tych sa wrecz pancerne.. nie latasz na lpg... itd... nie wiem czy zmieniales sprzeglo na mocniejsze ale np w xanti 2 break 1.8 16v sprzeglo to jakas zupelna porazka...
_________________
Gabinet Neurologiczny Lublin:
http://www.zumi.pl/115163...blin,firma.html
 
 
TTomek 
streetracer


Auto: T.C.T;A5Tred;UnoT;A8 AKG
Skąd: Dominów
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 777
Wysłany: Pią Cze 08, 2007 00:10   

Jaqub napisał/a:
masz xantie 1 a to auto bylo projektowane przed 90tym rokiem...


małe sprostowanko:

po 90 roku a przed 2000... wszyscy twierdzą że hydrozawias w xantii to najwieksza porażka , tymczasem przy prawidłowej obsłudze to najbardziej niezawodny i komfortowy zawias..tyle O/T

podobnie z xsarą II ...jeżeli nie wsadzał do tego łap żaden partacz to ma tylko kilka słabości (między innymi kompy w silnikach 1,4 i 1,6 ) ale uważam , że to i tak mniej niż szwab po przejściach z jednego głównego powodu: MARKA ...Cytryny po mocnym dzwonie nikt nie robi (bo sie średnio opłaca) natomiast np. GOLF4 czy Passat nawet jeżeli
na szrocie wygląda jak Discovery po upadku to i tak go wyremontują i w komisie stoi jako funkel nówka nie śmigany , nigdy nie bity a na dodatek jeźdił nim ksiądz tylko na msze 500m od plebani (nawet jak to TDI) :mrgreen: :mrgreen:

wiec pora zweryfikować poglądy , bo coprawa ja żyję z naprawy francuzów ale w większości wymagają one naprawy po blacharzu-lakierniku lub po włąścicielu-rzeźniku lub po wyjątkowo oszczędnym typie....
 
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Pią Cze 08, 2007 01:05   

TTomek, i caly czas wegetuje w tym samym miejscu na mieście :)

Co do zawiasu muszę sie z tobą zgodzić jesli hydro jest zadbane nie znajdziesz wygodniejszego dupowozu.
Co prawda francuzy mają problemy z elektryką wiem sam z własnego doświadczenia bo jeżdze juz 8 rok renowka w sumie jeśli o wszystko sie dba to masz samochod na lata
Jedynie przez co sie ostatnio wkorwilem to jak kupowalem przewody i świece to dowiedzialem sie ze ci powalony mineciarze zrobili aż 17 typow przewodów WN do jednego modelu... z czego jednostek silnikowych jest zaledwie 3 wyłączajac 2.1TD

Ale wracajac do tematu jeśli miałbym wybierać w cytrynach to wolałbym dolożyć pare groszy i kupić XMa w kombi oczywiście z silnikiem 3.0v6 bo akurat temu modelowi w wyposażeniu i komforcie raczej żaden samochod niedorowna
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Pią Cze 08, 2007 11:03   

TTomek napisał/a:
wszyscy twierdzą że hydrozawias w xantii to najwieksza porażka , tymczasem przy prawidłowej obsłudze to najbardziej niezawodny i komfortowy zawias..tyle O/T


to fakt a czesci "gruszki" ktore sa zamiast amorow wychodza taniej niz amory w innym aucie :mrgreen: ale nie kazdemu pasuje "poduszkowiec"...
_________________
Gabinet Neurologiczny Lublin:
http://www.zumi.pl/115163...blin,firma.html
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Pią Cze 08, 2007 23:28   

Jaqub napisał/a:
TTomek napisał/a:
wszyscy twierdzą że hydrozawias w xantii to najwieksza porażka , tymczasem przy prawidłowej obsłudze to najbardziej niezawodny i komfortowy zawias..tyle O/T


to fakt a czesci "gruszki" ktore sa zamiast amorow wychodza taniej niz amory w innym aucie :mrgreen: ale nie kazdemu pasuje "poduszkowiec"...





No tak i malo tego za nabicie kul azotem placisz 25pln
Amortyzatory też sa wymienne ale placisz za nie ok 500pln na przod
 
 
 
TTomek 
streetracer


Auto: T.C.T;A5Tred;UnoT;A8 AKG
Skąd: Dominów
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 777
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 22:47   

po temacie...
aukcja zakonczona a xsara II ma zwykłe amory a nie hydraulikę :mrgreen: :mrgreen:

Na zakończenie dodam , że miedzy bajki należy włożyć nabijanie "sfer" za 25 zeta , gdyz za tę kwote to se można domowym sposobem piernąć w kulę i jest to już typowe podcieranie du.py szkłem , gdyż takowa czynnośc na w miarę profi sprzęcie łącznie ze sprawzeniem efektu i w bdb zakładzie kosztuje min. 35 zeta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam