FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa hamownia obciazeniowa Maha....już działa w Warszawie
Autor Wiadomość
ctv 
Specjalista

Auto: diesel
Skąd: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Lis 2004
Posty: 151
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 11:34   

Dyskusja jak wiekszosc na tym forum bezsensu :D :D :D ,po pół roku pisania wnioski nasuwają sie same: Hond najlepszy wóz świat,Co nie TT to zło :spoko:
Dowidzenia
 
 
daniel 
technical monster
hondatech.pl


Auto: CRV
Skąd: Czechów
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 16 Cze 2004
Posty: 1493
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 12:35   

ctv napisał/a:
Dyskusja jak wiekszosc na tym forum bezsensu :D :D :D ,po pół roku pisania wnioski nasuwają sie same: Hond najlepszy wóz świat,Co nie TT to zło :spoko:
Dowidzenia


Ale masz Panie kompleksy........
_________________
www.hondatech.pl

Piszę poprawnie po polsku


あなたの車についての議論
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 13:31   

i nie tylko komplexy.

po 1. nikt nie neguje tego ze hamownia maha jest profi, bo jest, jest najlepsza, jest, ale pisanie ze tylko mah to prawdziwa hamownia, to jawna glupota i tyle. jakbys napisal ze mah jest profi a inne sa duzo slabsze i mniej dokladne, to wszyscy by Ci przytakneli.
po 2. honda wcale nie jest najlepszym wozem swiata bo pozostawia wiele do zyczenia (huh, niewierze ze przeszlo mi to przez gardlo, hmm w zasadzie to tylko przez klawiature bo tego nie wypowiedzialem :haha: )
po 3. "co nie TT to zlo" -> podobno ktos oglaszal konkurs na najsmieszniejsza wypowiedz forum, w zwiazku z powyzszym zglaszam ten cycat na nominacje, bo ubaw mam po pachy.
i meritum sprawy; mianowicie wskazuje tylko Twoj charakter postow, wszedzie jedne poglady: a to hamownia MAHA (uj z tym ze jest kosmicznie droga i wg. mnie nie jest az tak potrzebna w regionie, zeby nie powiedziec zbyteczna, choc jakby byla to bym byl jej pierwszym klientem), po nastepne Disel rzadzi reszta syf (a wg mnie jezeli Diesel to Honda (a i owszem, bo nie bez powodu zdobyl wiele tytulow), jezdzilem tym klekotem w accordzie i gdyby nie niski zakres obrotow to bym nie poczul roznicy pomiedzy benzynka a dieslem, sympatycznie itd. itp. etc.
no i oczywiscie box to zlo :mrgreen: ,a wziales pod uwage to ze jak auto z gwarancja to tylko box? rzadko ktory producent/salon/serwis zgadza sie na montaz do nowego auta, choc jest to powszechniejsze.
po kolejne z mojej strony co wspomnialem juz wyzej; diesle nie sa zle
po kolejne jedyne zlo to gaz ze zwezka :mrgreen:

a zamiast panie pisac ze dyskusja jest bez sensu (bo to Ty narzuciles jej charakter piszac ohy i ahy nt. Maha ze to jest hamownia, a reszta to przerobione rolki do testowania hamulcow na stacji diagnostycznej) to prosze Cie zebys mi udowodnil ta wielkosc MAHA o JAKIEJ MOWISZ (bo to ze hamownie MAHA sa de best wie kazdy, a jak nie to powinien wiedziec).

po kolejne zrzedu, nie dziw sie ze wpadasz na foruma, prezentujesz konserwatywne poglady i wg. Ciebie np. Diesel power reszta syf. a kwestia jest jedna, jedni lubia jezdzic na rope, drudzy wola grzac olejem w piecu a trzeci ropy uzywa do rozpalania ogniska z mokrych galezi.
jak ktos ma inne zdanie, to wg. Ciebie prezentuje poziom nizszy badz sie nie zna badz co badz prowadzi glupie/dziwaczne/bezsensowne dyskusje.

gratuluje wiec podejscia do sprawy, bo zamiast odpowiedziec na pytania i kontynuowac dyskuskusje, lepiej zrobic nazad i w troki.
po nastepne sam cos pisales o "plotkowaniu" nt/ firm, sianiu plotek i takich tam. na przyszlosc uwazaj do kogo mowisz cos zlego nt "konkurencji" (ktora nie jestes bo ty podobno robisz same diesle, benzyn nie dotykasz), bo czasami trafisz(trafiles) na kogos kogo ty nie znales, a ktos wiedzial kim ty jestes.
zbyt kwieciscie sie o TT nie wypowiadales... wiec jak to mowia, przyganial kociol garnkowi?
_________________
 
 
BOSEK 
drifter

Auto: coś
Skąd: Łęczna
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 323
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 14:02   

no nareszcie....

Nareszcie obudził się Endrju ... Nareszczie forum ozyło starym rytmem :x

Aczkolwiek system pisania, że moja żona jest najlepsza bo moja - nie jest do końca tematem otwartym, ponieważ nie dam jej nikowu sprawdzić czy jest [ i nie zależy to od odległości czy konieczności jechania do Warszawy]. Moja żona jest najlepsza i jest tu w Lublinie.

P.S> żono wybacz - Ty wiesz że mam o Tobie naprawde dobre zdanie :idea:
 
 
TTomek 
streetracer


Auto: T.C.T;A5Tred;UnoT;A8 AKG
Skąd: Dominów
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 777
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 14:47   

ctv napisał/a:
Dyskusja jak wiekszosc na tym forum bezsensu :D :D :D ,po pół roku pisania wnioski nasuwają sie same: Hond najlepszy wóz świat,Co nie TT to zło :spoko:
Dowidzenia


no w końcu zaczyna sie konstruktywna dyskusja , bo na forum klekota jakoś slq mi wygarnął i tyle było dyskusji , więc może tutaj coś sie rozwinie... :|

Przede wszystkim nie rozumiem dlaczego mam sie pałować i dostawać spazmów z powodu tego , że w Wawie została otworzona rolkownia Mahy , przecie w Kraku też jest gdzieś tam i co?? no jest i bajer i gratki dla włąściciela który podjął sie wyzwania kupienia drogiego cholerstwa ( tam sie opłaca) ...ciekawe jakby wyszedł wynik "per saldo" w Lublinie?? :D :D :D
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Czw Sie 18, 2005 08:01   

Dajcie sobie spokój z tym durnym klepaniem, tatuś dał pare groszy aby synek mógł sobie diesle klepać i teraz ma każdego w pupci, podobnie jak pare inncyh osób, niech pozapierdala po nocach pare miesięcy to może zrozumie pare rzeczy, ja sobie dałem już spokój i śmieszy mnie to co tu się dzieje.
_________________
 
 
 
XIX 
Widać, że się stara


Auto: ROVER
Skąd: Hrubieszów
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 28
Wysłany: Czw Sie 18, 2005 08:17   

MACIOR napisał/a:
Dajcie sobie spokój z tym durnym klepaniem, tatuś dał pare groszy aby synek mógł sobie diesle klepać i teraz ma każdego w pupci, podobnie jak pare inncyh osób, niech pozapierdala po nocach pare miesięcy to może zrozumie pare rzeczy, ja sobie dałem już spokój i śmieszy mnie to co tu się dzieje.


:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:


o staryyy wybacz ale o Tobie inni tak mówią/mówili
nie pytaj kto bo dawno było i juz nie pamiętam.
:haha:
 
 
 
BOSEK 
drifter

Auto: coś
Skąd: Łęczna
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 323
Wysłany: Czw Sie 18, 2005 10:10   

informacje i treści już wyczerpane ;-) - czas zamykać :spoko:
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Czw Sie 18, 2005 21:49   

XIX napisał/a:
MACIOR napisał/a:
Dajcie sobie spokój z tym durnym klepaniem, tatuś dał pare groszy aby synek mógł sobie diesle klepać i teraz ma każdego w pupci, podobnie jak pare inncyh osób, niech pozapierdala po nocach pare miesięcy to może zrozumie pare rzeczy, ja sobie dałem już spokój i śmieszy mnie to co tu się dzieje.


:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:


o staryyy wybacz ale o Tobie inni tak mówią/mówili
nie pytaj kto bo dawno było i juz nie pamiętam.
:haha:


...i niech mówią dalej bo ich zdanie mam głęboko w d****





Bosek nie zamykaj tak odrazu, niech się młodzież wypisze troche bo nudnawo tutaj.
_________________
 
 
 
pilachgt 
the fastest furious
die Welt der Huren


Auto: destrukcja
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 2249
Wysłany: Pią Sie 19, 2005 00:40   

Możecie podać namiary na te 5 hamowni na lubelszczyżnie?? Bo ja znam 2
_________________

ELPIDŻI RAKIET FJUŁEL 15,15s/400m
PB PAŁER 6s/14,58s

 
 
bodek 
Dyrektor


Auto: maty
Skąd: Lublin
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 26 Wrz 2004
Posty: 5018
Wysłany: Pią Sie 19, 2005 00:53   

a jakas z wiatrakiem (nawiewem) jest? i czynna?
_________________
AUTOMATY...
 
 
BOSEK 
drifter

Auto: coś
Skąd: Łęczna
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 323
Wysłany: Pią Sie 19, 2005 07:34   

5 ?

szańcowa, jakas boczna łęczyńskiej, gdzieś ala SP. Pracy .. i Polibuda...o ile tam jeszcze jest [ no hamownia, nie uczelnia :x ]
 
 
Piki 
technical monster
inżynier :P


Auto: A4 Allroad
Skąd: Czuby
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lis 2004
Posty: 1375
Wysłany: Pią Sie 19, 2005 10:11   

Cytat:
i Polibuda...o ile tam jeszcze jest

coś tam jeszcze jest... :roll:
_________________
CENTRUM.FM
Whose Line Is It Anyway :mrgreen:
 
 
 
TTomek 
streetracer


Auto: T.C.T;A5Tred;UnoT;A8 AKG
Skąd: Dominów
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 777
Wysłany: Pią Sie 19, 2005 20:02   

Na polibudzie to chyba silnikowa jest :mrgreen: ale jak ktoś ma ochotę wyrwać sobie motor dla sprawdzeni ile dał stożek to w sumie jego sprawa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
 
krystianITR 
prawdziwy tuner


Auto: DRAG and civic d16
Skąd: Czechów
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 525
Wysłany: Pią Sie 19, 2005 20:29   

Ja znam 2 hamownie techmax i obok auto R jest, ale ponoc ciezko dogadac sie z wlascicielem :haha: Wiec jesli ktos chce znac swoja prawdziwa wartosc mocy to ciezko jest ,ale po co znac moc jak ktos wsadzil strumienice do wydechu czy dolotu ewentualnie magnetyzer to niech da sobie luz............. :spoko: .A najlepiej to moc sprawdzac w 1/4 8)
_________________
Sezon 2004 ET:14.225
Sezon 2005 ET:13.477
Sezon 2006 ET: 13.852-13.364-13.137-13.082
Sezon 2007 ET:11.56 Tokol wegry
2007 EAST EUROPEAN Sport FWD N/A 1st place
I-Vice Mistrz Polski 2007 w klasie Profi
10 second FWD N/A Honda CRX (10.9@210.5km/h)!!!Tokol 16.05.2009
Szukam sponsora!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam