FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: johny
Czw Lip 18, 2013 18:38
RALLYsprint RALLY
Autor Wiadomość
matigamer 
Nowiciusz ;>


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 3
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 16:40   

Jak mam udowodnić, że byłem kursantem RALLY? Wystarczy rachunek za kurs? Opłata tak jak dla członków AK Chełmskiego czyli 20 zł?
 
 
pilachgt6 
prawdziwy tuner


Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 672
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 16:53   

czyli 20zł taniej a nie 20 zł ;p

[ Dodano: 2012-03-20, 16:53 ]
matigamer napisał/a:
Jak mam udowodnić, że byłem kursantem RALLY?


udowodnisz dobrym czasem na torze ;p ;p;p
_________________
Nie umiem jeździć, ale lubię

 
 
matigamer 
Nowiciusz ;>


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 3
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 18:42   

Czyli wpisowe dla RALLY 30 zł. W tym roku jeszcze nie jeździłem po suchym więc z czasem może być różnie ale i tak liczy się Freude am Fahren. ;)
 
 
junior001 
Specjalista
junior001

Auto: opel corsa gsi
Skąd: Kraśnik
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 137
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 08:32   

a może zrobić 3 próby,nie 5, ale sporo dłuższe odcinki ;D,tak żeby kierowca się też zmęczył ,nie tylko samochód :)
 
 
 
L1 tommi 
Widać, że się stara

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 22
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 14:28   

popieram przedmowce <spoko>
_________________
www.rallyosk.pl
 
 
213 
Widać, że się stara


Auto: BMW e30 318is
Skąd: Sławinek
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 27
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 17:57   

Na następny RS trzeba przygotować jakieś nowe próby, w końcu to ostatni rok istnienia toru, trzeba sie wyjeździć do oporu !!
 
 
 
robertMK 
Specjalista


Auto: RWD
Skąd: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 164
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 18:13   

Beda rownoległe??
_________________
tel.501 080 767
 
 
Solowsky99 
Uczy sie pisac
Spokojny ....Czasami


Dołączył: 14 Sie 2010
Posty: 9
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 16:35   

213, zamiast kaleczyć piętę mogłeś się wyjeździć 2 tyg, temu :D :P
_________________
Może później:) ale Życie to nie powalony:)
 
 
 
graboss 
drifter


Auto: Nissan
Skąd: Kalinowszczyzna
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 289
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 21:53   

I co kutwa znowu śniegu nie będzie ??
_________________
I COULD HAVE BEEN A HERO
BUT I'M GOING TO BE A LEGEND
 
 
Jarek_A 
Widać, że się stara


Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 47
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 19:50   

Na wstępie chciałem wszystkich przeprosić za pobrudzenie toru, ale przynajmniej była w końcu okazja przejechania się dużym łukiem:)

Piszę jednak posta z innego powodu, a mianowicie w sprawie bezpieczeństwa w takich sytuacjach jak ta, która mnie, i jadącego na prawym Tomaszka, dziś spotkała. Po tym jak nas obróciło i zasraliśmy tor olejem, jechała jakaś dziewczyna srebrnym civiciem sedanem i prawie wcale nie zwolniła, mijając nas na centymetry. Po powrocie sobie uświadomiłem, że tylko cudem nie najechała na olej i nie straciła panowania nad samochodem, bo by się w nas wbiła mając koło 70 km/h na liczniku.

I tutaj mój postulat, żeby: na odprawie wyraźnie podkreślać temat awarii na torze i mówić ludziom, że w takiej sytuacji mogą powtarzać, bo Ci którzy przyjeżdżają pierwszy raz mogą sobie z tego nie zdawać sprawy.
 
 
GrzesiekK.6 
znawca

Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 69
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 20:08   

Jarek_A napisał/a:
Na wstępie chciałem wszystkich przeprosić za pobrudzenie toru, ale przynajmniej była w końcu okazja przejechania się dużym łukiem:).



Hehe za tą okazję to chyba powinniśmy się zrzucić na naprawę Hanki, długi łuk szybko było ;]

Wiadomo co w aucie się wysr@...o ? Mam nadzieję że w miarę nie poważna usterka, coś w tym roku jakoś los dla Hond niezbyt łaskawy.



Ale się Alfą nalatałem dziś, była walka ;]
 
 
 
Jarek_A 
Widać, że się stara


Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 47
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 20:15   

GrzesiekK. napisał/a:

Wiadomo co w aucie się wysr@...o ? Mam nadzieję że w miarę nie poważna usterka, coś w tym roku jakoś los dla Hond niezbyt łaskawy.


Na razie stoi, jutro się obada. Czuję, że nic poważnego:)
 
 
gforce 
Specjalista
dzida !


Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 135
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 20:15   

<szok> Wyniki są już :) <tak> Dzięki za szybkie wrzucenie ;)
Ostatnio zmieniony przez gforce Nie Mar 25, 2012 20:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zell6 
Specjalista


Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 112
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 20:15   

Nie widziałem tego bo akurat siedziałem w aucie na parkingu, ale to moja siostra jechała tym Civic'iem. Wg niej to zwolniała dużo bardziej niż by to normalnie robiła, ale ona trochę w gorącej wodzie kąpana więc możliwe, że i minęła Was na centymetry, żeby tylko bardziej nie zwolnić niż to trzeba, bo też nie ogarnęła, że olej był na torze. Fakt było to głupie z jej strony, ale jako, że to pierwszy raz to myślę, że do wybaczenia, dobrze, że nic się nikomu nie stało.

Warto by poruszać tę kwestię na briefingu bo jednak sporo osób przyjeżdża po raz pierwszy i ponosi je ułańska fantazja i parcie na wynik, a przecież w takim przypadku ważniejsze jest własne i czyjeś bezpieczeństwo, a i po takim zdarzeniu "goniącym" przysługuje powtórka. Tak samo powinno się poruszyć kwestię "bezpiecznego" wracania na tor po wypadnięciu bo jednak teraz przy fotokomórkach to jedna osoba leci za drugą i przy lepszym wylocie w trawnik można się później spotkać przy powrocie na tor.
_________________
 
 
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 21:51   

Jarek_A napisał/a:
I tutaj mój postulat, żeby: na odprawie wyraźnie podkreślać temat awarii na torze i mówić ludziom, że w takiej sytuacji mogą powtarzać, bo Ci którzy przyjeżdżają pierwszy raz mogą sobie z tego nie zdawać sprawy.


Myślę, że ten apel trzeba również skierować do osób puszczających zawodników.
Dwa tygodnie temu miałem podobną sytuację. W tym samym miejscu obróciło mnie, uciekło mi paliwo z pompy i przez ok. minutę nie mogłem odpalić auta. Stałem centralnie w zakręcie na końcu prostej. W tym czasie, o centymetry minął mnie Piotrek Kasjaniuk, a po nim puszczono jeszcze jednego zawodnika. Osoba puszczająca (nie pamiętam kto wtedy puszczał) powinna natychmiast zastopować start innych zawodników.

Jarek_A, mam nadzieje, że nic poważnego z Twoim autem się nie stało i zobaczymy Cię na następnym RSie. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam