FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: johny
Czw Lip 18, 2013 18:38
RALLYsprint RALLY
Autor Wiadomość
Cień696 
Widać, że się stara
rwd killer

Auto: MR2-R/EP2/EP3/ITR
Skąd: Zamość
Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 19
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 22:52   

robiono duzo fot ktos cos popstrykał? :)
_________________
SWAPY K20 / B18

Cześci do Civic Type R
mechaniczne blacharskie
cale auta z uk.
TEL: 784-933-899
GG:9960114
Mail: Mariusz696@vp.pl
 
 
 
robertMK 
Specjalista


Auto: RWD
Skąd: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 164
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 23:46   

Cytat:
robiono duzo fot ktos cos popstrykał?
pewnie cos bedzie jak zawsze :]

Duuuze GRATY dla MackaCRX za to ze dotrzymał kroku STIkowi na profi slicku! i za 1 miejsce w generalce, szacun dla panów z ktorymi tocze pojedynek :P ale do 3 razy sztuka ! dzis miałem duuuzo ciezszych pilotów i przegrałem znów o niecałe 0.3 sek wrrr tym razem Zelazko pokazał <spoko> dzieki było dobrze ;]]

Procz drobnej usterki z kluczami i jednej wiekszej na torze u Jarka dzien (week) mozna dodac do udanych a licze ze CTR szybko dojdzie do formy. aaaa i jeszcze dodam ze od 2007 roku poziom na Lubelskich RSach pieknie sie wyżylował i naprawde jest kilku chłopaków co ogarniaja gruboo. Graty dla nich za progres :)


Tak tylko dodam dla zaiteresowanych ( bo pozniej zapomne) ze po 2 z 3 wysigów (rs karolinka, i rs rally) w naszym Cup'ie prowadzi Zelazo 645,816sek drugi Rob 646,494sek a Tomaszek z 1 miejsca spadł na 3 i ma 646,912sek !!! mega mała roznica po tylu przejazdach <wow>
_________________
tel.501 080 767
Ostatnio zmieniony przez robertMK Nie Mar 25, 2012 23:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Devil696 
Uczy sie pisac
devil69

Dołączył: 30 Sty 2012
Posty: 7
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 01:47   

fotokomórki na starcie i mecie są połączone z chronoprinterem kablem i chyba maja przebicie albo dodaj niektórym po kilka sekund bo z prywatnego stopera co innego wychodzi
 
 
 
GrzesiekK.6 
znawca

Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 69
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 07:28   

robertMK napisał/a:
Cytat:
robiono duzo fot ktos cos popstrykał?
pewnie cos bedzie jak zawsze :]

Duuuze GRATY dla MackaCRX za to ze dotrzymał kroku STIkowi na profi slicku! i za 1 miejsce w generalce, szacun dla panów z ktorymi tocze pojedynek :P ale do 3 razy sztuka ! dzis miałem duuuzo ciezszych pilotów i przegrałem znów o niecałe 0.3 sek wrrr tym razem Zelazko pokazał <spoko> dzieki było dobrze ;]]

Procz drobnej usterki z kluczami i jednej wiekszej na torze u Jarka dzien (week) mozna dodac do udanych a licze ze CTR szybko dojdzie do formy. aaaa i jeszcze dodam ze od 2007 roku poziom na Lubelskich RSach pieknie sie wyżylował i naprawde jest kilku chłopaków co ogarniaja gruboo. Graty dla nich za progres :)


Tak tylko dodam dla zaiteresowanych ( bo pozniej zapomne) ze po 2 z 3 wysigów (rs karolinka, i rs rally) w naszym Cup'ie prowadzi Zelazo 645,816sek drugi Rob 646,494sek a Tomaszek z 1 miejsca spadł na 3 i ma 646,912sek !!! mega mała roznica po tylu przejazdach <wow>


Było szybko, była walka, jak Robert pisze strasznie wyżyłował się poziom, dobrze będzie się miło wspominało ten ostatni sezon na obecnym torze.

STI szybkie, tym bardziej mam fun że ciężką ~1400kg ośką FWD byłem w stanie kręcić się w okolicy jego czasów a nawet i mu dogryźć na 1-wszym przejeździe ;] Italia rulezz ;] zobaczymy kiedy się zepsuje :D
 
 
 
maniek276 
drifter


Auto: AGP
Skąd: Sławinek
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 247
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 08:02   

Trzeba przyznać że Alfa jest przygotowana znakomicie! Auto dla dziewczynek (przedni napęd), do tego bardzo ciężkie a zap.....jak głupie! <spoko>
_________________
Przekupki w Neapolu krzyczą - Synu, to nie Fiat, to Abarth na Boga!
 
 
graboss 
drifter


Auto: Nissan
Skąd: Kalinowszczyzna
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 289
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 08:46   

Gratulacje dla ZWYCIĘZCÓW i wielkie dzięki dla wszystkich za miło spędzoną niedzielę.

Na następnym RSie panu Wiatr podziękujemy już za udział, a zapraszamy panią Słoneczko.

Alfa jaka jest każdy wie ale Grześkowa jest wyjątkiem potwierdzającym regułę - jak ona się zbiera i prowadzi (na trójkącie tył nie nadążał za przodem)
_________________
I COULD HAVE BEEN A HERO
BUT I'M GOING TO BE A LEGEND
 
 
Piotrek_lbn 
znawca

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 63
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 08:48   

gratulacje dla wszystki dla Alfy rowniez :) szkoda ze nei chciales poleciec rownoleglego :) )) ale moze nastepnym razem sie uda :) no i wyscigowy slick robi swoje :) bardzo sie ciesze ze w koncu jest mocna konkurencja w naszej klasie oby wiecej takich szybkich aut bedzie ciekawie :) <spoko> <spoko> <spoko> <spoko>

[ Dodano: 2012-03-26, 09:02 ]
graboss napisał/a:

Alfa jaka jest każdy wie ale Grześkowa jest wyjątkiem potwierdzającym regułę - jak ona się zbiera i prowadzi (na trójkącie tył nie nadążał za przodem)


Jak to mowia... Szpera robi swoje :P
 
 
slonik01 
Uczy sie pisac

Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 10
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 09:09   

Szanowny Ukanio !
Z tego co pamietam a to zdarzenie wybitnie dobrze utkwiło mi w pamięci, gdyż w moim przypadku miało dość istotny wpływ na dalszy przebieg zawodów ...zauważylem Twoje auto już po wyjściu z szykany i jakby na to nie patrzeć (a uważam sie za choć trochę poważnego i myślącego człowieka) dojechałem do miejsca w którym stałeś , ciągle hamując , ba ! z zamiarem zatrzymania i zapytania kolegi o przyczyny postaju i zaoferowania pomocy (jesli ktokolwiek dokonał zapisu video tego wydarzenia polecam jego wnikliwą analizę) ... jednak gdy już praktycznie stawalem , zauważyłem pędzącego za mną kolejnego zawodnika , tym samym zmuszony zostałem do porzucenia pomysłu całkowitego zatrzymania i natychmiastowego udrożnienia wolnego toru przejazdu ( jak sam przyznałeś blokowałeś większą część szerokości toru stąd przejeżdzające auto miało bardzo ograniczone pole manewru ...) celem uniknięca najechania przez zbliżający sie pojazd . Reasumując , w przyszłości sugerowałbym rzetelną ocenę faktów zanim oskarży sie kogoś o kompletną bezmyślność czy stawianie wyniku ponad bezpieczeństwem na torze !!
Ostatnio zmieniony przez slonik01 Pon Mar 26, 2012 09:18, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 09:50   

slonik01, chyba źle zrozumiałeś moją wypowiedź. Nie mam pretensji do Ciebie, bo zdaję sobie sprawę z tego, że dzięki szykanom mogłeś mnie nie zauważyć, będąc skupionym na ich omijaniu. NIE MAM do Ciebie żadnych pretensji. :)

Moja wypowiedź dotyczyła osoby puszczającej, która nie wiem z jakiego powodu puściła po Tobie kolejną osobę.
 
 
Zell6 
Specjalista


Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 112
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 11:05   

Jak ktoś stoi na trasie niech wrzuca awarie, bo wtedy to i ten startowy będzie widział, że coś jest nie tak, a nie, że tylko zawodnika obróciło/wypluło z toru.
_________________
 
 
Drift_King6 
Specjalista


Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 120
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 12:08   

Imprezka jak zwykle udana,fajna,spontaniczna próba <tak> ogólnie gicior.

Największym jak dla mnie zaskoczeniem były przejazdy Grześka mokrą włoszką :] <wow>
Gratulacje dla Ciebie Grzesiu i dla Wszystkich pozostałych winnerów <spoko>
_________________
'96 Subaru Impreza GT wozi dupę
'00 Daewoo Matiz Van rolniczo-służbowy
'95 Daewoo Nexja GSi 16v szczur na tor
 
 
msjk6 
drifter

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 310
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 12:56   

To fakt Alfa była bardzo szybka- gratulacje dla tego Pana <spoko> , jednak dobra opona to podstawa, tutaj wyscigowy slick odegrał dużą rolę ;)
_________________
TOR POZNAŃ - 1:57:287 WRX 218KM;)
 
 
 
213 
Widać, że się stara


Auto: BMW e30 318is
Skąd: Sławinek
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 27
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 13:36   

Sie porobiło, kiedyś nieliczni startowali na semi-slickach, a wczoraj nieliczni na normalnych oponach.
 
 
 
GrzesiekK.6 
znawca

Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 69
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 14:27   

msjk napisał/a:
To fakt Alfa była bardzo szybka- gratulacje dla tego Pana <spoko> , jednak dobra opona to podstawa, tutaj wyscigowy slick odegrał dużą rolę ;)



Czymś trzeba rekompensować braki w napędzie i mocy względem reszty aut z klasy Profi.
 
 
 
gforce 
Specjalista
dzida !


Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 135
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 14:54   

Czy ktoś byłby zainteresowany "pucharem" np dębicy passio :) albo jakiejsc innej budzetowej opony, którą mozna dostac w kazdym rozmiarze?
Obecnie kazdy kupuje slicki po ~300 zl sztuka zeby moc konkurowac na rowni z innymi ktorzy maja takie opony.
A co jesli kazdy mialby takie same np debice - wywalizacja taka same ale przy 3 raz mniejszych kosztach :) . A i emocje na takim samym albo wiekszym :p poziomie.
Ostatnio zmieniony przez gforce Pon Mar 26, 2012 14:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam