FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Tuningowiec roku
Autor Wiadomość
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Czw Gru 09, 2004 22:01   

kurka aż specjalnie podjade do Szymona jutro pośmiać się z twojej głupoty, pokaż mi kurka opone (bez kolców) tego twojego pseudo deszczowego slicka na którym można kontrolować auto na lodzie. Chyba na położniczym lekarz mocno Cię pierdolną w łeb że takie głupoty pieprzysz.





Aha niechce się ktoś zamienić na nowe zimówi BF Goodricha na coś podobnego tylko z indeksem prędkości tak do 240 bo kurka głupi piiiii ze mnie kupiłem do 190 :/
_________________
 
 
 
msjk 
prawdziwy tuner

Auto: E90 330i
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 636
Wysłany: Czw Gru 09, 2004 22:03   

krystianITR napisał/a:
msjk napisał/a:
krystianITR napisał/a:
msjk napisał/a:
krystianITR napisał/a:
Sa rozne slicki na drag , na tor i deszczowe sa rozwniez!!

na drag slicki i na suchy tor to rozumiem... ale czy na deszcz to opony nie maja nazwy WET ?? :oops:

Mozna kupic slicki deszczowki od ludzi z pucharu alfy. :twisted:

a mozesz pokazac mi takie opony w necie ?? pod nazwa slick. nie twierdze, ze nie moga sie tak nazywac, ale nigdy sie nie spotkalem z takim okresleniem opon... zawsze na deszcz to byly WET-y.

Na slickach torowych tez nie ma napisane ze to slicki torowe czy dragowe.Maja swoje symbole.W swojej ofercie kiedys miał TOMSON moze gdzies jest fotka na ich stronie

nie twierdze ze tak nie jest ale:
Slick

Anglojęzyczne określenie opony z gładkim bieżnikiem pozbawionym rowków, stosowanej do celów sportowych na suchych nawierzchniach.
 
 
 
EiGaH
znawca

Dołączył: 23 Lis 2004
Posty: 58
Wysłany: Czw Gru 09, 2004 22:06   

MACIOR napisał/a:
kurka aż specjalnie podjade do Szymona jutro pośmiać się z twojej głupoty, pokaż mi kurka opone (bez kolców) tego twojego pseudo deszczowego slicka na którym można kontrolować auto na lodzie. Chyba na położniczym lekarz mocno Cię pierdolną w łeb że takie głupoty pieprzysz.


o kur**, rozjebałes mnie... ty stary naprawde z czytaniem masz problemy...
gdzie ja napisalem cos ze to slicki ?!
gdzie ja cos pisalem ze to slicki deszczowe?
jak z Toba mozna dyskutowac, jak Ty czytac nie potrafisz?
ale jedz do szymona, i zapytaj o opony w jego volvo...
sie kur** zdziwisz....
bo w Łęcznej zabrali mu dowód za te opony, bo powiedzieli ze są łyse, widzisz, taka technika do Ciebie na wieś juz nie dochodzi, nawet policja to barany
 
 
KLOCEK 
streetracer
KLOCEK RALLY TEAM


Auto: BMW e39 523i
Skąd: Choiny
Dołączył: 05 Wrz 2004
Posty: 918
Wysłany: Czw Gru 09, 2004 22:11   

jeżeli opona miała mniej niż 3 mm bierznika to mogli mu zabrać dowód nawet jak by tą oponę wyprodukowała NASA
_________________
http://img17.imageshack.u...tytuughtiiu.jpg
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Czw Gru 09, 2004 22:12   

To ty pierdolnięty kurduplu przeczytaj sobie jeszcze raz swoje wypociny i skończ pierdolić głupoty wielki teoretyku, zrób coś własnymi łapami przy aucie poza wymianą koła to może zaczne z tobą normalnie konwersować, na dzień dzisiejszy nawet bym Ci pały nie dał do possania, bo piiiii wie komu ostatio się nachylałeś.
_________________
 
 
 
EiGaH
znawca

Dołączył: 23 Lis 2004
Posty: 58
Wysłany: Czw Gru 09, 2004 22:14   

KLOCEK napisał/a:
jeżeli opona miała mniej niż 3 mm bierznika to mogli mu zabrać dowód nawet jak by tą oponę wyprodukowała NASA


Może, nie znam sie :D
Ta opona jest dziwna, inna niz wszystkie, musialbys ją zobaczyc
Ona ma dwa głębokie rowki na krawedzi opony..w srodku jest inna
moze jutro podjade, to zrobie foty
 
 
polll 
drifter


Auto: quattro ;-)
Skąd: Czuby
Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 359
Wysłany: Czw Gru 09, 2004 22:14   

prawdziwy slick z homologacja drogowa moze byc stosowany do jazdy na codzien ... ale jesli nie ma sie takiej homo. to policja zabiera dowod , jest tak samo jak z kolcami ...
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.
 
 
 
msjk 
prawdziwy tuner

Auto: E90 330i
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 636
Wysłany: Czw Gru 09, 2004 22:15   

EiGaH napisał/a:
KLOCEK napisał/a:
jeżeli opona miała mniej niż 3 mm bierznika to mogli mu zabrać dowód nawet jak by tą oponę wyprodukowała NASA


Może, nie znam sie :D
Ta opona jest dziwna, inna niz wszystkie, musialbys ją zobaczyc
Ona ma dwa głębokie rowki na krawedzi opony..w srodku jest inna
moze jutro podjade, to zrobie foty

no pojedz i spisz dokladnie producenta i model
 
 
 
MicO 
prawdziwy tuner


Auto: VW Amarok
Skąd: Polska
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 560
Wysłany: Czw Gru 09, 2004 22:16   

Co do opon to:
SLICK - Opona na sucha nawierzchnie asfaltowa
WET - Opona na mokra nawierzchnie
Nie ma deszczonych slickow.. Ta opona z zalozenia jest na suche..
Co do policji to nawet w Stolicy zabrali by za to dowod.
Nie to zebym sie czepial ale do Łyncny dochodzi jak widac z opowiadan EiGaH-a bo przeciez to wlasnie w Łycny zabrali za to dowod..
Osobiste zdanie - nie chce mi sie wierzyc ze sa takie opony, bez kolcow na ktorych mozna jechac 200km PO LODZIE i miec kontrole.. To jest WBREW FIZYCE..

KAŻDY NASTEPNY POST BEDACY KLUTNIA LUB WRZUCANIEM NA KOGOS BEDZIE SKASOWANY!!!!!
 
 
 
EiGaH
znawca

Dołączył: 23 Lis 2004
Posty: 58
Wysłany: Czw Gru 09, 2004 22:16   

MACIOR napisał/a:
To ty pierdolnięty kurduplu przeczytaj sobie jeszcze raz swoje wypociny i skończ pierdolić głupoty wielki teoretyku, zrób coś własnymi łapami przy aucie poza wymianą koła to może zaczne z tobą normalnie konwersować, na dzień dzisiejszy nawet bym Ci pały nie dał do possania, bo siurdal wie komu ostatio się nachylałeś.


To podaj jeden , tylko jeden argument, skąd wiesz, ze sam nie robie nic w Seju ?! Ale nie ze ktos Ci mowil, czy od kogos wiesz, powiedz...
Jak podasz jeden argument, ktory udowodni to ze nic nie robi w seju, to przyznam Ci racje... i na forum napisze wielki post z przeprosinami ze w Ciebie nie wierzyłem...
 
 
msjk 
prawdziwy tuner

Auto: E90 330i
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 636
Wysłany: Czw Gru 09, 2004 22:16   

polll napisał/a:
prawdziwy slick z homologacja drogowa moze byc stosowany do jazdy na codzien ... ale jesli nie ma sie takiej homo. to policja zabiera dowod , jest tak samo jak z kolcami ...

a opony z kolcami maja homologacje i mozna na nich jezdzic wtedy po ulicach ??
 
 
 
EiGaH
znawca

Dołączył: 23 Lis 2004
Posty: 58
Wysłany: Czw Gru 09, 2004 22:18   

MicO napisał/a:
Osobiste zdanie - nie chce mi sie wierzyc ze sa takie opony, bez kolcow na ktorych mozna jechac 200km PO LODZIE i miec kontrole.. To jest WBREW FIZYCE..


a nie pomyslalem ze np. ! opona jest wykonana z takiego tworzywa, ze miedzy opona a lodem zachodzi jakas reakcja, i opona strasznie przyczepia sie do lodu?! dlatego jest taka droga
 
 
EiGaH
znawca

Dołączył: 23 Lis 2004
Posty: 58
Wysłany: Czw Gru 09, 2004 22:18   

msjk napisał/a:
polll napisał/a:
prawdziwy slick z homologacja drogowa moze byc stosowany do jazdy na codzien ... ale jesli nie ma sie takiej homo. to policja zabiera dowod , jest tak samo jak z kolcami ...

a opony z kolcami maja homologacje i mozna na nich jezdzic wtedy po ulicach ??


Nie mozna jezdzic z kolcami
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Czw Gru 09, 2004 22:19   

EiGaH napisał/a:
MACIOR napisał/a:
To ty pierdolnięty kurduplu przeczytaj sobie jeszcze raz swoje wypociny i skończ pierdolić głupoty wielki teoretyku, zrób coś własnymi łapami przy aucie poza wymianą koła to może zaczne z tobą normalnie konwersować, na dzień dzisiejszy nawet bym Ci pały nie dał do possania, bo siurdal wie komu ostatio się nachylałeś.


To podaj jeden , tylko jeden argument, skąd wiesz, ze sam nie robie nic w Seju ?! Ale nie ze ktos Ci mowil, czy od kogos wiesz, powiedz...
Jak podasz jeden argument, ktory udowodni to ze nic nie robi w seju, to przyznam Ci racje... i na forum napisze wielki post z przeprosinami ze w Ciebie nie wierzyłem...



Niechce mi się, pozatym obiecałem pewnej osobie, że niebęde poruszał tego tematu.
_________________
 
 
 
msjk 
prawdziwy tuner

Auto: E90 330i
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 636
Wysłany: Czw Gru 09, 2004 22:20   

EiGaH napisał/a:
msjk napisał/a:
polll napisał/a:
prawdziwy slick z homologacja drogowa moze byc stosowany do jazdy na codzien ... ale jesli nie ma sie takiej homo. to policja zabiera dowod , jest tak samo jak z kolcami ...

a opony z kolcami maja homologacje i mozna na nich jezdzic wtedy po ulicach ??


Nie mozna jezdzic z kolcami

zmylil mnie ten tekst ze tak samo jak z kolcami, myslalem ze chodzi o homologacje. to ze zmeczenia :oops:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam