FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Duży sedan w benzynie
Autor Wiadomość
noPROBlEm 
prawdziwy tuner
V6 User

Auto: Galant
Skąd: Bronowice
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 661
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 13:57   

No niestety link do pierwszego nie działa już. Tak jak pisałem wcześniej, w tej chwili mam samochód i w sumie nic się z nim nie dzieje, więc będę szukał prawdziwej perełki :)

Nie dostałem odpowiedzi na temat Mazdy 6. Ostatnio posiedziałem sobie w takiej i było mi bardzo miło. Szkoda, że był zastawiony bo nie mogłem się kajtnąć. Jakie tam motorki dają frajdę z jazdy?
_________________
"Never drive faster than your Angel can fly..."
 
 
crOOchy 
the fastest furious


Auto: Jeep WJ Limited 2.7 CRD
Skąd: Czuby
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 2208
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 17:08   

W superbach nie zauwazył zwiększonej awaryjności zarówno mechanicznej, czy też elektrycznej, octavie dużo bardziej się psują. Zadbany Superb jest godny polecenia
_________________
z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
 
 
 
noPROBlEm 
prawdziwy tuner
V6 User

Auto: Galant
Skąd: Bronowice
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 661
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 20:39   

Znajomy ma do sprzedania Accorda z 2004 roku 2.0 CDTi. Co wy na to? Całkiem wypaśny, tylko ma nalatane coś koło 215kkm. O pieniądzach nie rozmawiałem, ale na pewno nie chce jakiegoś kosmosu. Czy ten przebieg nie sugeruje nadchodzących problemów? Ma go od nowości.
_________________
"Never drive faster than your Angel can fly..."
 
 
gornik 
prawdziwy tuner


Auto: 80q Competition
Skąd: LSM
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 606
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 23:28   

noPROBlEm napisał/a:
Znajomy ma do sprzedania Accorda z 2004 roku 2.0 CDTi. Co wy na to? Całkiem wypaśny, tylko ma nalatane coś koło 215kkm. O pieniądzach nie rozmawiałem, ale na pewno nie chce jakiegoś kosmosu. Czy ten przebieg nie sugeruje nadchodzących problemów? Ma go od nowości.


Chyba mowa o 2.2 i-CTDi bo innego diesel tam nie widziałem. Jeśli oryginalny przebieg to w cale nie dużo. Jaka wersja nadwozia, bo kombi jest tragiczne.
 
 
 
noPROBlEm 
prawdziwy tuner
V6 User

Auto: Galant
Skąd: Bronowice
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 661
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 21:42   

Może i 2.2. Powiedział mi, że dwulitrowy diesel. Oczywiście jest to sedan bo innej opcji nie biorę pod uwagę. Tylko kolor jakiś taki chu go wie jaki. To 200 tys nie jest magiczną granicą dla diesla gdzie zaczyna wszystko kończyć swój żywot?
_________________
"Never drive faster than your Angel can fly..."
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 14:01   

noPROBlEm napisał/a:
To 200 tys nie jest magiczną granicą dla diesla gdzie zaczyna wszystko kończyć swój żywot?


tyle to maja srednio po max 2 latach diesle w DE... jesli prawdziwy przebieg i na biezaco wszystko robione to jeszcze z tyle powinna polatac...
_________________
Gabinet Neurologiczny Lublin:
http://www.zumi.pl/115163...blin,firma.html
 
 
noPROBlEm 
prawdziwy tuner
V6 User

Auto: Galant
Skąd: Bronowice
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 661
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 16:48   

No prawdziwy, ma go od nowości i w miarę o niego dba. Kiedyś nawet jak jechaliśmy na paintball to zostawił go przed lasem i z buta szedł z 1,5 km po śniegu bo "a nóż widelec ktoś mu brykę ustrzeli". Inna sprawa, że dobrze zrobił bo mój Pug był kolorowiutki od odprysków :)

Z tego co mówił to chce zebrać deczko ponad 40k. Czarna, alu, navi, półskóra, xenon, esp itp., Ogólnie to jak dla mnie full wypasik. Dziś już nie zdążę, ale jutro gonię do niego kajtnąć się i zadecyduję.
_________________
"Never drive faster than your Angel can fly..."
 
 
misiek 
prawdziwy tuner


Auto: lowrider
Skąd: Nałkowskich
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 716
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 18:41   

Noproblem ten kolega to taksowkarz? (jeden accord jezdzi)
 
 
 
noPROBlEm 
prawdziwy tuner
V6 User

Auto: Galant
Skąd: Bronowice
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 661
Wysłany: Sob Mar 20, 2010 08:02   

Nie, absolutnie. On go dostał po ojcu. Ojciec nalatał ponad 160kkm w dwa lata - w tym czasie wszystko w ASO robione. Jak go dostał to też na początku wszystko w ASO robił bo ojciec płacił. Ostatnia wymiana oleju i jakieś tam pierdółki poza ASO. Z tego co wczoraj z nim gadałem to w czasie tych 4 lat jedyne co było naprawiane to sterownik szyb i psikacze xenonów. Tak to tylko niezbędne wymiany. Zaraz jadę na testy :) Szkoda tylko, że sucho się zrobiło...
_________________
"Never drive faster than your Angel can fly..."
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Sob Mar 20, 2010 08:09   

noPROBlEm napisał/a:
Nie, absolutnie. On go dostał po ojcu. Ojciec nalatał ponad 160kkm w dwa lata - w tym czasie wszystko w ASO robione. Jak go dostał to też na początku wszystko w ASO robił bo ojciec płacił. Ostatnia wymiana oleju i jakieś tam pierdółki poza ASO. Z tego co wczoraj z nim gadałem to w czasie tych 4 lat jedyne co było naprawiane to sterownik szyb i psikacze xenonów. Tak to tylko niezbędne wymiany. Zaraz jadę na testy :) Szkoda tylko, że sucho się zrobiło...



nie wiem jak diesel ale 2.0 benzyna to strasznie sztywna jest , sporo twardsza od i tak dość twardej Mazdy6 :/
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Sob Mar 20, 2010 21:13   

noPROBlEm, podjedz sobie do jakiejs dobrej stacji kontroli pojazdow, zaplacisz ok 80 pln za przeglad taki konkretny, amorki, szarpaki itp i moze cos wyjdzie jeszcze do wymiany przy okazji... jak i tak napaliles sie na auto to przynajmniej bedziesz mogl jeszcze utargowac na jakies wymiany...
_________________
Gabinet Neurologiczny Lublin:
http://www.zumi.pl/115163...blin,firma.html
 
 
noPROBlEm 
prawdziwy tuner
V6 User

Auto: Galant
Skąd: Bronowice
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 661
Wysłany: Nie Mar 21, 2010 00:04   

BYŁEM, ZOBACZYŁEM i .....

Generalnie to nie za ciekawie. Spodziewałem się większej dynamiki. Bądź co bądź to 2.2 litra. Na pewno jakoś da się tym jeździć, ale chyba utwiedziłem się w przekonaniu, że "TDI engines are for senior citizens" :mrgreen: :mrgreen: Nie czuję się dobrze w dieslu. Może to kwestia przyzwyczajenia. Pojeździłem z 30 minut. Śmignąłem do Wierzchowisk i trochę po mieście. W czasie jazdy 140-150 jest w miarę komfortowo i nie wali za bardzo po uszach. Dużemu chłopu siedzi się wygodnie i łatwo można się dopasować, autko było utrzymane naprawdę na TIP-TOP. Tylko jakoś nie mogę się do diesla przekonać.

Dlatego szukam benzyny. Dodatkowym warunkiem jest więcej niż 10KM na każde 100 kg. Muszę znaleźć gdzieś w LBN Superba z 2.8 na kajta.
_________________
"Never drive faster than your Angel can fly..."
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Nie Mar 21, 2010 10:47   

Może Mazda 6 2.0 benzynka. ..



diesle są kłopotliwe niestety :mrgreen:
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Nie Mar 21, 2010 21:03   

noPROBlEm napisał/a:

Dlatego szukam benzyny. Dodatkowym warunkiem jest więcej niż 10KM na każde 100 kg. Muszę znaleźć gdzieś w LBN Superba z 2.8 na kajta


duzy sedan duzo wazy... glupie e36 w sedanie to prawie 1.5 tony (zatankowane) wiec nie ma sie co dziwic ze Cie accord nie zachwycil dynamika... ja kiedys smigalem octavia 2jka z 2 litrowym dieslem 6 biegow (chyba 160km po chipie) i w sumie bylo OK ale nie bylo tego WOW... noPROBlEm, jesli ten accord jest w dobrym stanie i od "znajomego" to moze warto sie zastanowic ewentualnie ponegocjowac cene.... bo naprawde dobry egzemplarz czego kolwiek nie tak latwo znalezc...
_________________
Gabinet Neurologiczny Lublin:
http://www.zumi.pl/115163...blin,firma.html
 
 
noPROBlEm 
prawdziwy tuner
V6 User

Auto: Galant
Skąd: Bronowice
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 661
Wysłany: Pon Mar 22, 2010 06:37   

Jaqub, to nie chodzi o dynamikę. Jakoś charakterystyka jazdy dieslem nie jest dla mnie. Zresztą po to chcę kupić nowe auto, żeby nie zadowalać się wystarczającą dynamiką bo taki samochód już mam. Mój nowy wóz ma zwijać asfalt i koniec.

Co do Mazdy 6 to muszę się nią przejechać, wtedy zadecyduję.
_________________
"Never drive faster than your Angel can fly..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam