FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
NEODESIGN szuka aut!
Autor Wiadomość
Vesti 
drag czempion
FUCKING GREAT


Auto: F7P
Skąd: Polska
Pomógł: 29 razy
Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 1894
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 12:03   Re: NEODESIGN szuka aut!

NEO napisał/a:
Witam,
szukam aut. W zamian za udostępnienie samochodów od prac modelarskich oferujemy wszystkie elementy w najwyższej jakości, polakierowane, zamontowane i za darmo oczywiście.
:haha:
Z takimi okresami realizacji zwodzenia klienta, częstym olewaniem Waszego klienta ( jeśli nie ma czego szukacie i takie tam.. ) po wstawieniu auta do Was i odebraniu, meczące jest czekanie na obiecane " elementy najwyższej jakości " ( czasami zbyt duzo szpachli co powoduje szybsze pękanie elementu.. ), polakierowane ( często trzeba czekac na to dłużej niż ustwawa przewiduję), za darmo oczywiście.. tak tutaj sie zgodze..

Jednak sposób waszego obycia powoduje, że lepiej zapłacić bo wtedy wszystko jest na czas a wy nie musicie sie męczyc robiąc łaskę.

Pozdro...

Wypowiedz popieram faktami zdjeciowymi i wizualnymi wykonanych wyrobów..
_________________
Lubelski Shadow, Friend KATservis.
Ostatnio zmieniony przez Vesti Czw Lis 17, 2005 14:34, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
Taras 
streetracer

Auto: Cali
Skąd: Kalinowszczyzna
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 854
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 12:26   Re: NEODESIGN szuka aut!

Vesti napisał/a:
NEO napisał/a:
Witam,
szukam aut. W zamian za udostępnienie samochodów od prac modelarskich oferujemy wszystkie elementy w najwyższej jakości, polakierowane, zamontowane i za darmo oczywiście.
:haha:
Z takimi okresami realizacji zwodzenia klienta, częstym olewaniem Waszego klienta ( nie ma czego szukacie i takie tam.. ) po wstawieniu auta do Was i odebraniu, meczące jest czekanie na obiecane " elementy najwyższej jakości " ( czasami zbyt duzo szpachli co powoduje szybsze pękanie elementu.. ), polakierowane ( często trzeba czekac na to dłużej niż ustwawa przewiduję), za darmo oczywiście.. tak tutaj sie zgodze..

Jednak sposób waszego obycia powoduje, że lepiej zapłacić bo wtedy wszystko jest na czas a wy nie musicie sie męczyc robiąc łaskę.

Pozdro...

Wypowiedz popieram faktami zdjeciowymi i wizualnymi wykonanych wyrobów..[/b]..


Wszystkie elementy?? hmmmm....
Polakierowane?? hmmmmm....
Dopasowane????? hmmmm.....
Kiedys nabralem się na tego posta, straciłem duzo czasu na przymiarkach i zawiodlem się troszki na tak wielkiej firmie.
A szkoda.............
_________________
SilnaGrupaTrzymającaWładze
 
 
 
Kuba 
pr0 killer


Auto: Malarz
Skąd: Lublin
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 1180
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 12:31   

Taka poważna firma,ale wstyd ..
_________________

 
 
bart#155 
technical monster
hmmmm


Auto: zielone
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Cze 2004
Posty: 1464
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 12:37   

no to ładnie ładnie :/ :/ poważna a niepoważna
 
 
 
BOSEK 
drifter

Auto: coś
Skąd: Łęczna
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 323
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 14:14   

NeonDeska ma wiele certyfikatów.. Właściwie wszystkie lubelskie firmy podchodzą podobnie do lokalnych dawców i ew. kupców. Nie chcą szaleć na tym rynku, bo to dla nich żaden rynek, ani żadna reklama. Sprzedają Niemcom - bo niemiachy łykają to jak świerze bułeczki.

Zmieniłem nazwe... żeby nie było bezpośrednio - bo podadzą jeszcze mnie do Sądu ;D

NIECH SZPACHLA BĘDZIE Z WALCZĄCYMI o swoje prawa... :haha: bo .. Ci co dali na przymiarki - nie mają żadnych praw. To darowizna. Od darowizny jest podatek. Firma podatku nie odprowadza ;-) Więc jest przestępcą również skarbowym ??? [to pytanie - nie stwierdzenie :x ]
 
 
krystianITR 
prawdziwy tuner


Auto: DRAG and civic d16
Skąd: Czechów
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 525
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 14:47   

Wogole takie plastiki zakladac to OBORA!!!!jak widze te auta po LBN to az mi sie cos robi ,a pod maska 60 kucykow:):):)
Ale do rzeczy ja kiedys chcialem zrobic klape z carbonu w NEO to po czekaniu 4 miesiecy :wow: !!!wkoncu scignałem z usa VIS Racing lepsza o WIELE i tansza :spoko: ,a najlepsze jak ogladali moja maske z VIS racing to ztwierdzili ze srednio jest wykonana :wow: ,a przypomne ze VIS jest najlepsza firma na swiecie robiaca carbon od xxx lat!!!!!
_________________
Sezon 2004 ET:14.225
Sezon 2005 ET:13.477
Sezon 2006 ET: 13.852-13.364-13.137-13.082
Sezon 2007 ET:11.56 Tokol wegry
2007 EAST EUROPEAN Sport FWD N/A 1st place
I-Vice Mistrz Polski 2007 w klasie Profi
10 second FWD N/A Honda CRX (10.9@210.5km/h)!!!Tokol 16.05.2009
Szukam sponsora!!
 
 
 
noodl3s 
prawdziwy tuner


Auto: audi 90q 2.3 20V & AR
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 540
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 14:50   

hmmm,z tego co wiem,nie jest to darowizna a uzyczenie,a to nie podlega opodatkowaniu
 
 
 
Rysiek 
speed demon
Prawie jak STIG


Auto: służbowe
Skąd: Czuby
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Lis 2004
Posty: 4326
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 15:11   

w Neodesign mysla ze znajdą sobie frajera ktory bedzie jezdzil i sie prosil o zderzaki...jak tacy sa madrzy to niech szukaja u niemcow aut na przymiarki...Mi robili ospojlerowanie w duuuzo mniejszej wogle nie znanej firmie i co...?i przod i progi mialem po 1msc a tylni zderzak odbieram po 3msc tylko dlatego ze bylo wlamanie...i wcale nie gorsza jakosc niż NEOfajans...
Zderzaki tez wysylaja na zachód i maja równie duzo pracy...dzwonia informują co i jak a tutaj...?

wstyd
_________________
POKRYCIA DACHOWE - Wszystko do dachu 794-998-001
 
 
 
GUPETTO 
drifter
TRANSPORTOWIEC


Auto: VW mk2.VW 4
Skąd: Kalinowszczyzna
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 447
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 15:29   

He mam pomysla :D , moze mi karetke stiuninguja?? :haha: Pacjenci niebeda mieli ALE :spoko:
_________________

 
 
wysek^^ 
technical monster
(^^,)

Auto: audi cabs 2.6 V6
Skąd: LSM
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 29 Sie 2005
Posty: 1417
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 16:49   

Dokładnie w Młotkiem jeździliśmy po firmach tuningowych celem free ospojlerowania to ato auto nietypowe a to bite a to tamto znaleźliśmy też firme ciekawą co prawda nie za darmo ale wiele taniej niż wyżej wymieniona firma lub np Auto-R :) Zobaczymy co będzie pierwszy stuningowany Neon już w Lutym w Lublinie będzie jeździł ;) I nie ma 60 kucy :P
_________________
W życiu piękne muszą być dwie rzeczy - kobiety i samochody. Od zawsze otaczały nas piękne kobiety. Piękne samochody musimy tworzyć sami.
 
 
 
QSY 
speed demon
emeryt


Auto: STI & Polonez 1500
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 06 Paź 2004
Posty: 3372
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 16:53   

GUPETTO napisał/a:
He mam pomysla :D , moze mi karetke stiuninguja?? :haha: Pacjenci niebeda mieli ALE :spoko:

zanim dostaniesz wszystkie fanty to sie ta Twoja karetka rozleci :S Ja sie juz chyba nie doczekam :mad: zreszta nie chce zadnego plastiku na samochodzie :mrgreen: przeszło mi to juz ;)
_________________

 
 
 
Kuba 
pr0 killer


Auto: Malarz
Skąd: Lublin
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 1180
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 16:57   

wysek^^ napisał/a:
Zobaczymy co będzie pierwszy stuningowany Neon już w Lutym w Lublinie będzie jeździł I nie ma 60 kucy


I życze wam tego,ale nie zdziwcie sie jak fanty odbiezecie w lutym ,ale2007 :/
_________________

 
 
wysek^^ 
technical monster
(^^,)

Auto: audi cabs 2.6 V6
Skąd: LSM
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 29 Sie 2005
Posty: 1417
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 17:01   

Mówie o 2006 roku :) To nie jest free tuning lecz płacić Młotek będzie za to dlatego nikt Cie w jajko nie będzie chciał załadować :) Sam ciekaw jestem jak to wszystko będzie wyglądać projekt jest czas na wykonanie :mrgreen:
_________________
W życiu piękne muszą być dwie rzeczy - kobiety i samochody. Od zawsze otaczały nas piękne kobiety. Piękne samochody musimy tworzyć sami.
 
 
 
bart#155 
technical monster
hmmmm


Auto: zielone
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Cze 2004
Posty: 1464
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 17:16   

pewnie kase się wpłaci i sie będize czeaćććććććććććć do u....j smierci
 
 
 
wysek^^ 
technical monster
(^^,)

Auto: audi cabs 2.6 V6
Skąd: LSM
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 29 Sie 2005
Posty: 1417
Wysłany: Czw Lis 17, 2005 17:17   

bart#155 napisał/a:
pewnie kase się wpłaci i sie będize czeaćććććććććććć do u....j smierci



Bart znasz cos takiego jak zaliczka :) Chłopak powiedział zostawisz samochód na 4 dni i już w tej chwili 3ba poczekać na zderzaczki :) i tylko potem je przerobić są w Polsce ludzie uczciwi :) Zresztą sami zobaczycie :P
_________________
W życiu piękne muszą być dwie rzeczy - kobiety i samochody. Od zawsze otaczały nas piękne kobiety. Piękne samochody musimy tworzyć sami.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam