FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
STOP CIOTOM DROGOWYM !
Autor Wiadomość
Spawos6 
prawdziwy tuner


Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 518
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 17:06   

wczoraj wracalem do domu trasa bychwa lublin jado sobie z z tata i jedzie passat jakis przed nim tir tak z 70 na godz jade za nim ja lewy i on tez ..... no dobra jade za nim jakos srednio szybko go wyprzedza dalej za nim jade na lewym kierunku... wyprzedzil tira i dalej jedzie lewym pasem 50m-100m 200-300m mysle ze bedize moze zaraz skrecal w lewo no to prawy kierunek wjezdzam na prawy on tez ;| :o no to ja lewy i do wyprzedzania a ten *(#%&#(*% w gaz daje przy 140 wyprzedzilem go i tak jaedize za mna z 2m moze przy tej predkosci n oto ja gaz do oporu i lewa noga na ten srodkowy pedalek <rotfl> dlugo na efekty nie trzeba bylo czekac :D mina pana bezcenna .......
_________________
www.gawra.turystyka.pl Miejsce na twoj wypoczynek :)
 
 
 
Konrad6 
drifter
:)


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 486
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 22:01   

Jade kinickiego w strone miasta wieczorkiem (przed tunelem sie dzieje) na lewym widze samochodzik to kierunek na prawy lekko gaz mocniej i go łapie z prawej strony (ok 70-80leciałem pusto wkoło) a ta j**** menda bez żadnego kierunku pcha sie na moj pas i mnie spucha na chodnik!!! Hebel w podłodze dym z pod kół... Vito przyśpiesza i zaczyna sp****** (myśle nie bede głąba gonił bo szkoda nerwów) przeleciał przez tunel i zwolnil ja znalazłem sie za nim ale w bezpiecznej odległości... Nagle na PUSTEJ drodze staje ja heble, zblokowałem koła, odpuściłem i uciekłem na drugi pas (fartem!!! mialem nie wiecej niz 50) Zrównałem sie i wymachuje coś mi głąb... Miałem sie za nim pofatygowac ale niestety i tak byłem spóźniony :/


Ciemno zielony merol vito... Blach nie pamietam bo byłem zbyt wk***** :/ Ale miał jakąś gównianą naklejke na klapie z tyłu która mi została w pamięci... :/

Taki debilizm spotkał mnie pierwszy raz na drogach :/ Roz**** mnie to :/ :[
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
Ostatnio zmieniony przez Devil666 Wto Paź 09, 2007 22:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Misiek_lbn6 
streetracer


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 942
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 22:27   

Konrad napisał/a:
ok 70-80leciałem pusto wkoło

w mieście nie musze mówić z jaką prędkością się jeździ

Konrad napisał/a:
(przed tunelem sie dzieje) na lewym widze samochodzik to kierunek na prawy lekko gaz mocniej i go łapie z prawej strony

i po kiego wyprzedzać jak w tunelu i tak się zwalnia ??
w dodatku z prawej strony, pasem który sie kończy

Konrad napisał/a:
w bezpiecznej odległości

Konrad napisał/a:
ja heble, zblokowałem koła, odpuściłem i uciekłem na drugi pas (fartem!!! mialem nie wiecej niz 50)

jeśli odległość była by bezpieczna, to nie musiałbyś po pasach uciekać przy 50 km/h

sory małolat, al eja tez tępie młodych narwańców szalejących po wszystkich pasach...

w dodatku sory, ale jesteś modem, takie słownictwo nie jest tu tolerowane... warn, przykro mi
_________________
http://plusauto.otomoto.p...i-C4215471.html
 
 
 
Konrad6 
drifter
:)


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 486
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 22:48   

Misiek_lbn napisał/a:
Konrad napisał/a:
ok 70-80leciałem pusto wkoło

w mieście nie musze mówić z jaką prędkością się jeździ

Konrad napisał/a:
(przed tunelem sie dzieje) na lewym widze samochodzik to kierunek na prawy lekko gaz mocniej i go łapie z prawej strony

i po kiego wyprzedzać jak w tunelu i tak się zwalnia ??
w dodatku z prawej strony, pasem który sie kończy

Konrad napisał/a:
w bezpiecznej odległości

Konrad napisał/a:
ja heble, zblokowałem koła, odpuściłem i uciekłem na drugi pas (fartem!!! mialem nie wiecej niz 50)

jeśli odległość była by bezpieczna, to nie musiałbyś po pasach uciekać przy 50 km/h

sory małolat, al eja tez tępie młodych narwańców szalejących po wszystkich pasach...

w dodatku sory, ale jesteś modem, takie słownictwo nie jest tu tolerowane... warn, przykro mi




Misiek przeginasz :/ SAm latasz czasami jak głupi! Ja sie spieszylem dlatego jechalem szybciej...
Powiem ci jedno: Popatrz na siebie dopiero później oceniaj innych... Możesz i mi dac bana łaski nie potrzebuje ale duzo ludzi sie po prsotu wkurwia jak dzieje sie cos takiego na drodze...

Co mam za krótko prawo jazdy zeby jasnie administratorowi to nie pasowało? 'młody narwaniec' <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> Misiek wyziewam cie...
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
Ostatnio zmieniony przez Konrad6 Wto Paź 09, 2007 22:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Misiek_lbn6 
streetracer


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 942
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 22:59   

wiesz co nas różni ??
kilkadziesiąt tysięcy kilometrów za kółkiem, kilkaset godzin jazdy...

Konrad napisał/a:
SAm latasz czasami jak głupi

latam :)
wolno mi
ale nie staram się doprowadzać do sytuacji żeby kolidowało to innym uczestnikom ruchu

Konrad napisał/a:
Ja sie spieszylem dlatego jechalem szybciej...

powiedz tak policjantowi <hahaha>

Konrad napisał/a:
Możesz i mi dac bana łaski nie potrzebuje

trochę pokory

Konrad napisał/a:
mam za krótko prawo jazdy zeby jasnie administratorowi to nie pasowało?

za mało doświadczenia raczej, i chyba za mało wyobraźni czasami

Konrad napisał/a:
młody narwaniec

dokładnie tak

Konrad napisał/a:
Misiek wyziewam cie...

idę w kąt popłakać sobie

;)
_________________
http://plusauto.otomoto.p...i-C4215471.html
 
 
 
Konrad6 
drifter
:)


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 486
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 23:03   

Cytat:
wolno mi


<lol>

Cytat:
ale nie staram się doprowadzać do sytuacji żeby kolidowało to innym uczestnikom ruchu


Tak tak... To ja sie pchałem na te vito <lol>


Cytat:
powiedz tak policjantowi <hahaha>


Myslałem ze rozmawiamy miedzy sobą... :x
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
 
Stacho6 
Specjalista
Silence!I Kill You!

Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 160
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 23:07   

Misiek wogóle nie umie jeździć jak jedziemy na uczelnie to zmienia biegi przy 2 tys. obrotów ! i toczymy sie 60km/h !! a na podzamczu dopiero przyspieszy do 75km/h <pupcia>
i przez niego samochód mi pali 22 litry na xxx kilometrów ;)
tak wogóle to nie umiecie jeździć i o ! :D

[ Dodano: 2007-10-09, 23:08 ]
A kondzio powinien jeździć fiaciorem 125p bo stwarza zbyt duże zagrożenie na drogach publicznych ;)
_________________
http://www.forum.hothatch.org/
 
 
 
Drift_King6 
Specjalista


Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 120
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 23:15   

hahah,wy trzej...

..... za sterami jesteście siebie warci ;)

<pupcia>
 
 
pugi 
Specjalista


Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 135
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 23:19   

przede wszystkim z prawej sie nie wyprzedza :P Sprobuj tak pojechac kogos za zachodnia granica PL - obtrabia, zwyzywaja i na milicje nadadza, bez siemrania.
 
 
 
Misiek_lbn6 
streetracer


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 942
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 23:20   

dokładnie pugi
_________________
http://plusauto.otomoto.p...i-C4215471.html
Ostatnio zmieniony przez Misiek_lbn6 Wto Paź 09, 2007 23:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Spawos6 
prawdziwy tuner


Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 518
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 08:24   

OJ pier#*&%(*#^ licie sami tak jezdzicie a sami nawet tego nie widziecie jak wy jezdzicie, gadanie ze ktos ma dluzej prawo jazdy czy wiecej przejechany kilometrow. .... to lepiej jezdzi ???? , i ze z prawej sie nie wyprzedza sam tak czasemi jezdze tak jak kazdy z was zmienia pasy a lewego na prawy.... itp
Drift King dobrze napisal !!!
wszytcy tak samo jezdzimy zapewne tylko nie dostrzegacie tego ...
to polska jest wiec nie widze po co porownywac do innech krajow:)

ja dziennie pewnie prawko bym musial oddawac za jazde i lamanie przepisow

wy sami sobie policzcie ile razy lamiecie przepisy dziennie i jakie glupoty robicie nawet opisujac KILE na drodze ...


jak dzieci jak dzieci ..... teraz pisanie jaki to kazdy rozwazny jest i dorosly i pzewidujacy na drodze hehehe
_________________
www.gawra.turystyka.pl Miejsce na twoj wypoczynek :)
Ostatnio zmieniony przez Spawos6 Sro Paź 10, 2007 08:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
polll6 
drag czempion


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1790
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 09:00   

hehe dobrze piszesz chlorku :D kazdy z nas przegina raz mniej raz mocniej wyprzedzanie z prawej strony eheheheh ? to norma w polsce wystarcz przeleciec sie droga piaski lublin nie kazdy ma ochote zjechac na prawy... zakladajac ten temat wiedzialem ze predzej czy pożniej bedzie taka dyskusja ale to dobrze ze przynajmniej czesc osob zdaje sobie sprawe ze lamie duzo przepisow a nawiasem mowiac w polsce nie da sie jezdzic przepisowo :) stad na drodze tyle ciot :D
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.

"To jest pokolenie któro uczyło się jeździć na pachołkach... MY uczyliśmy się na zusie i zawadówce :-) "
 
 
 
Konrad6 
drifter
:)


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 486
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 09:18   

arsen napisał/a:
predkość spacerowa ok 100km/h


zaraz ci misiek napisze ze za szybko.... <lol>

[ Dodano: 2007-10-10, 09:28 ]
Stacho napisał/a:
kondzio powinien jeździć fiaciorem 125p bo stwarza zbyt duże zagrożenie na drogach publicznych


Widziałes kiedykolwiek jak jeżdże? :/


Jedynie sensownie napisał Spawos... Każdy z nas łamie przepisy po kilka razy dziennie :/ Ale proste ze lepiej wytykac komuś błędy bo łatwiej je dostrzec...


I jeszcze jedno:
Misiek_lbn napisał/a:
jeśli odległość była by bezpieczna, to nie musiałbyś po pasach uciekać przy 50 km/h

Widziałeś dokładnie jaka była sytuacja?
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
Ostatnio zmieniony przez Konrad6 Sro Paź 10, 2007 09:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Misiek_lbn6 
streetracer


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 942
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 13:55   

Konrad napisał/a:
Misiek_lbn napisał/a:
jeśli odległość była by bezpieczna, to nie musiałbyś po pasach uciekać przy 50 km/h

Widziałeś dokładnie jaka była sytuacja?

jaka by nie była, odległość bezpieczna to taka w której możesz zatrzymać samochód z posiadanej prędkości bez latania po całej ulicy

Spawos, polll, jesteście tutaj pewnymi autorytami, nie uważacie że pisząc że nie ma o czym gadać, że każdy łamie, że w ciągu dnia by wam zabrali prawko, jest głupotą ??
chłopak jest młody, i jeśli nikt mu nic nie powie nigdy przy jakiś tego typu sytuacjacvh, to nie będzie widział w tym nic złego :[
trochę myślunku, zamiast zganić żeby wiedział że może trzeba wolniej, ostrożniej, to piszecie "e spoko, też tak jeżdże, nic złego"

moim zdaniem wolniej, spokojniej i ostrożniej
jeszcze się w życiu najeździsz, nikt Ci tego nie zabierze
_________________
http://plusauto.otomoto.p...i-C4215471.html
 
 
 
Spawos6 
prawdziwy tuner


Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 518
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 14:38   

no wiadomo ze spokojniej ale nie mowie ze my szalejemy strasznie czy cos ale poprostu nie da sie jezdzic normalnie u nas ... bo nie bede jechal za dziadem 50 na godz przez caly miasto chodzi mi bardzej i wcinanie sie zmiana pasow zawracanie na zakazach .. skrzyzowania naleczwska krasnicaka z pasa na wprost jade w lewo(ja nie wcisne sie wczesniej) .... bo nie chce mi sie stac 5-6 (jakies 15 min)swiatel tylko dla tego ze ludzie ruszaja i zostawiaja 10-15 m zostawiaja luki bo kazdy zanim ruszy to poszuka sboie sprzegla biegu jak juz je znajdze ruszy emerycko bla bla i tak przez kazde swiatla pzejedzie moze 5-6 samochow, a co mam sciemniac ze jezdze przepisowo... ? Autorytet to moze tak ale na torze :) na ulicy nie chcial bym zeby ktos bral ze mnie przyklad z jazdy po miescie nie jezdze szybko ale jakos poruszm sie po tym miescie poprostu , a stluczke raz mialem ale to w korku przy 20 na godz bo cos w radyjko ustawielm i bum zrobilem ale nic sie nie stalo hehe, wiec niech ejzdzi powoli i spokojnie , jak bedize mial stluczke ( i nic mu sie nie stanie baj boze ) to moze wyciagnie wnioski , a jak ktos nie ma wyobrazni i jedize jak idiota to zazwyczaj czyta sie o takich w gazetach... niestety :/
a gadac jest o czym ale to nie MY mamy prawic mu moraly bo i tak nas nie poslucha sam zrozumiec i miec jakas ODPOWIEDZIALNOSC my go nei na uczymy to tak jak bysci mi mowili nie jezdzij na KJS bo to niebezpieczne ... i tak bede jezdzil hehe, raczej rodzice niech maja wplyw na niego i na wlasne dzieci hehe :)

mozna jezdzic szybko i bezpiecznie przeciez jezdze sprawnie w miescie poporstu hehe :)
_________________
www.gawra.turystyka.pl Miejsce na twoj wypoczynek :)
Ostatnio zmieniony przez Spawos6 Sro Paź 10, 2007 14:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam