FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
STOP CIOTOM DROGOWYM !
Autor Wiadomość
polll6 
drag czempion


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1790
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 08:46   STOP CIOTOM DROGOWYM !

kazdy z nas duzo jezdzi i spotyka na drodze "dziwnych kierowcow" tzw cioty , kapeluszniki itp :D moze robmy liste takich osob :D ?? kazdy kto spotka jakas ciote w samochodzie niech pisze co zrobila dziwnie, zle lub nie tak :D i podawajmy numery rejestaracyjne i samochody jakimi sie poruszaja :D

jak mysliscie robimy taka akcje :) ??
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.

"To jest pokolenie któro uczyło się jeździć na pachołkach... MY uczyliśmy się na zusie i zawadówce :-) "
 
 
 
Mateusz6 
Specjalista


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 124
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 09:04   

Heh ale wymyśliłeś :P czyżby jadąc do domu coś Cię spotkało? :D Dlaczego nie, może być zabawnie :lol:
_________________

 
 
 
Misiek_lbn6 
streetracer


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 942
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 09:17   

pewnego razu jadę sobie uliczką osiedlową, za mną vito a zanim jakiś sej mały żółty i głośny.. spokojna jazda, przede mną stoi samochód na chodniku ale w sposób taki, że sporo go jest też na ulicy, więc troszku odbiłem w lewo, aż nagle słyszę że ktoś trąbi jak by się waliło i paliło... patrzę w lusterko a to sej piszczy, hamuje i trąbi :o
dzizas krajst, co za ludzie jeżdżą :x
uliczka osiedlowa a ten wyprzedza...
na koniec zatrzymaliśmy się na skrzyżowaniu, kierowca wystawił łepek przez szybę, pokazał dwoma palcami ile brakowało, oczywiście z uśmiechem na twarzy, i pojechał... :o
_________________
http://plusauto.otomoto.p...i-C4215471.html
 
 
 
Spawos6 
prawdziwy tuner


Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 518
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 16:38   

ja mam takiego jednego zawodnika co czesto go widze dziedek z 80 lat Biala fiesta ta pierwsza .. normalnie szok jezdzi po 40 na godz na krasnickich itp .. padaka !! a numerow nie pamietam! a jak sie trabi na niego ze jedzie lewym t oijeszce sie bulwersuje boze .. ;/ zamias siedziec w domu i samnoloty sklejac to jezdzi gdzies...
_________________
www.gawra.turystyka.pl Miejsce na twoj wypoczynek :)
 
 
 
Misiek_lbn6 
streetracer


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 942
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 16:40   

po modele jeździ mądralo... albo po klej... tyle że jak klei, i się nawącha, to później jedzie jak jedzie... wyrozumiałości trochę :lol: :lol: :mrgreen:
_________________
http://plusauto.otomoto.p...i-C4215471.html
 
 
 
polll6 
drag czempion


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1790
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 19:30   

coprawda pisalem w SB ... ale... granatowa fiesta xri2 numery LSW... gosc ma zjebana psyche nie dosc ze szedl na czolowke z punciakiem to gdy go wyprzedzalem przyspieszal.... ale dostal kare :D i mysle ze zrozumial swooj blad :D
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.

"To jest pokolenie któro uczyło się jeździć na pachołkach... MY uczyliśmy się na zusie i zawadówce :-) "
 
 
 
koval 
drifter


Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 298
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 20:16   

Polllu aby zrozumiał :)
 
 
 
polll6 
drag czempion


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1790
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 09:00   

Cytat:
polu miałem z tym panem spotkanie... na magisterskiej tez chyba bywa....


i wiesz co to za fiesta ? jak go spotkasz powiedz ze gosc ze 106 mowil ze jest debilem i niech cwiczy hamwania hehe ...
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.

"To jest pokolenie któro uczyło się jeździć na pachołkach... MY uczyliśmy się na zusie i zawadówce :-) "
 
 
 
polll6 
drag czempion


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1790
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 09:19   

nie zwracalem uwagi ale to byla ta do 96 r wizualnie to najmocniejsza wersja ta 130 km
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.

"To jest pokolenie któro uczyło się jeździć na pachołkach... MY uczyliśmy się na zusie i zawadówce :-) "
 
 
 
koval 
drifter


Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 298
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 22:05   

gościu se kupił mocny samochód a dobrze nie umiał nim jeździć :)
 
 
 
Pradiuch 
Widać, że się stara
NEXIA


Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 32
Wysłany: Nie Maj 13, 2007 22:28   

Dzisiaj miałem taka przygode wracałem z Elizówki wieczorkiem przedemna baba jechałem oplem astrą ona pierwsza wjechała na rondo ja za nia i na srodku ronda staneła ja po heblach trabie migam swiatłami a ta ciota włączyła kierunek i bedzie jechała w prawo pod prąd w strone pederewskiego to ja wsteczny minałem ja i przez otwarte okno do niej co ty k....... robisz i........tko a ta sie w głupia głowe stuka chodziło zebym ja sie stukna ze na nia trabie. Myslałem ze zaraz stane i ja wyciagne za łab. :/ :/ :/
 
 
 
pugi 
Specjalista


Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 135
Wysłany: Nie Maj 13, 2007 23:28   

noo.. to bys jej pokazal.. :wow: n/c
 
 
 
Góral 
drifter


Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 201
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 11:07   

Pradiuch napisał/a:
i przez otwarte okno do niej co ty k....... robisz i........tko a ta sie w głupia głowe stuka chodziło zebym ja sie stukna ze na nia trabie. Myslałem ze zaraz stane i ja wyciagne za łab. :/ :/ :/


I to jest właśnie ta słynna polska kultura na drogach - nie można było normalnie powiedzieć tylko musiałeś klnąc i wydzierać się na... kobietę?
Proponuje więcje dystansu na przyszłość
 
 
 
polll6 
drag czempion


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1790
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 12:13   

hehehehhehehhe :mrgreen: :rotfl: :]
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.

"To jest pokolenie któro uczyło się jeździć na pachołkach... MY uczyliśmy się na zusie i zawadówce :-) "
 
 
 
polll6 
drag czempion


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1790
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 12:53   

niezla podpucha :rotfl: :rotfl: :rotfl:
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.

"To jest pokolenie któro uczyło się jeździć na pachołkach... MY uczyliśmy się na zusie i zawadówce :-) "
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam