FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: siwy
Czw Cze 28, 2007 17:38
Egzystencja forum
Autor Wiadomość
stux 
znawca


Auto: 205mi16
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 78
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 11:04   Egzystencja forum

Fragment dyskucji przeniesiony z http://forum.rajdowiec.pl...r=asc&start=135


Wiecie co smieszy mnie poziom tego forum.

Czytajac co poniektore posty czuje sie jak w szkole podstawowej.

Dziwne, ze najbardziej krytykuja innych osoby, ktore nic w niedziele nie pokazaly. Co ciekawe np. Dees czy Spawos, ktorzy jezdzili najlepiej potrafia odniesc sie z dystansem i z szacunkiem do osob, ktore dopiero sie ucza. Mysle, ze po prostu dlatego, bo wiedza o czym mowia i nie produkuja bezsensownej i bezkonstruktywnej paplaniny tylko po to zeby czasami zaistniec na forum.

Mysle, ze najwyzszy czas aby moderatorzy wzieli sie za to forum. Zajmijcie sie wreszcie osobami, ktore pisza glupoty, ktore bardzo ciezko sie czyta nawet ze wzgledu na niepoprwna skladnie.
Oczerniaja ludzi majac nadzieje, ze oni tego nie przeczytaja. Jak macie na tyle odwagi to powiedzcie to komus w twarz. Wydaje mi sie, ze takie zachowanie na forum zniecheca wielu ludzi, ktorzy mogliby wniesc cos ciekawego, ale po prostu widzac taki niski poziom szkoda im czasu na wypowiedzi.

Dla mnie czytanie wypowiedzi osob, ktore nigdzie nie "startuja" a maja sie za ekspertow od sportow motorowych i techniki jazdy sa po prostu zalosne. W dodatku delikwent, ktory porownuje jazde na codzien do jazdy po torze, po ktorym troche juz pojezdzil, a sam ma prawko zaledwie kilka lat jest po prostu smieszne.

Szkoda, ze jeszcze nie krytykuja ludzi, ktorzy jezdza "slabszymi" samochodami, ale to pewnie dlatego, ze tu ich zazdrosc nie zzera!
_________________


GALLERY
Ostatnio zmieniony przez stux Czw Cze 28, 2007 12:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Misiek_lbn6 
streetracer


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 942
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 11:24   

stux napisał/a:
W dodatku delikwent, ktory porownuje jazde na codzien do jazdy po torze, po ktorym troche juz pojezdzil, a sam ma prawko zaledwie kilka lat jest po prostu smieszne.

co nie masz odwagi mi tego powiedzieć wprost ??
skoro masz zapał do rajdów itp, to nie wierze ze nigdy nie upalałeś gdzieś wieczorem, po publicznych drogach... tor a ulica... taki sam asfalt, tyle że na torze bezpieczniej dla wszystkich... dlaczego mam tego nie porównywać ?? tu i tu ludzie jeżdżą, niektórzy wolniej inni szybciej, jak ktoś chce poszaleć to mu jest miejsce obojętne, jak chce się zabić to może to zrobić i tu, i tu
prawko mam kilka lat, ale kilometrów samochodem natłukłem że byś się chyba zdziwił, więc daruj sobie.
na torze przejechałem się kilka razy, ale za każdym razem mialem lepszy wynik, dzieki kolegom którzy za każdym razem podpowiadali mi, dawali rady i wskazówki, jeździłem też z nimi zresztą... ale nie wiem co to ma do czego że jechałem raptem kilka zawodów... i tak więcej niż ty

kolejna sprawa... poziom Ci nie pasuje ?? to pozdrawiamy Cie serdecznym S P I E R * * *
jeśli nie zauważyłeś, tutaj na forum praktycznie każdy zna się nawzajem, stworzyło je grupka dobrych znajomych, i na tej to zasadzie działa... więc jest klimat domowego podwórka, a nie forum ludzi mądralińskich i przemądrzałych(poszukaj takowego, idealne dla Ciebie)

stux napisał/a:
Oczerniaja ludzi majac nadzieje, ze oni tego nie przeczytaja. Jak macie na tyle odwagi to powiedzcie to komus w twarz

napisałem, chłopak wpadł na forum, wypowiedziałem się o co mi jasno chodzi, i co masz do tego ?? bo nie rozumiem ??
kolego, o co CI wogóle chodzi, chcesz rozpętać jakąś burzę ?? po co się czepiasz tego kto co pisze, nikt na CIebie nie naskoczył a ni nic...
a kolega od Sky'a chyba adwokata nie potrzebuje, bo osobiście się tu zalogował, i po rozmowie każdy był zadowolony i wiedział ocb

najlepszy pomysł jaki mi przychodzi do głowy, za wzięcie się za te osoby na forum które tu tylko zaśmiecają, to zbanowanie na początek Ciebie, największego rajdowca po tej stronie wisły...
samochód masz świetny, widać że chce jechać... ale wkłądka mięsna jest na chwilę obecną... nieświeża :rotfl:

śmieszny jesteś chłopaku, bo sadzisz się do ludzi których nie znasz, i odrazu ich oceniasz...
_________________
http://plusauto.otomoto.p...i-C4215471.html
Ostatnio zmieniony przez Misiek_lbn6 Czw Cze 28, 2007 11:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
polll6 
drag czempion


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1790
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 11:58   

stux, ale nie musisz nic tutaj czytac... to twoja wola... forum powstalo z nudow zalozylem je z dessem tylko dlatego aby zebrac ludzie jezdzacych w kjsach i mini maxach.
a ze poziom jest niski hehe moze dlatego ze my mamy taki poziom :D :D :D np. zeby pogadac z miskiem musze polozyc sie na ziemi :D forum ma byc zabawa nie potrzebne jest gestapo w formie moderatorow ktorzy beda karac warmami za byle gowno.

stux napisał/a:
Jak macie na tyle odwagi to powiedzcie to komus w twarz.


hehe ja czesto mowie komus ze zle jedzie pomimo ze sam dobrze niej ezdze... ostatnio spwosowi mowilem prosto w twarz :D a nawet krzyczalem i jakos sie nie obrazil :D

stux napisał/a:
Wydaje mi sie, ze takie zachowanie na forum zniecheca wielu ludzi, ktorzy mogliby wniesc cos ciekawego, ale po prostu widzac taki niski poziom szkoda im czasu na wypowiedzi.


hehe jesli ktos chce to pisze jesli nie to nie... tak jak misiek pisal... wiekszosc osob tutaj zna sie dobrze i zawsze sie dogaduje niezaleznie od poziomu :D
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.

"To jest pokolenie któro uczyło się jeździć na pachołkach... MY uczyliśmy się na zusie i zawadówce :-) "
 
 
 
Tommy6 
Specjalista

Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 120
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 12:01   

Misiek_lbn napisał/a:


najlepszy pomysł jaki mi przychodzi do głowy, za wzięcie się za te osoby na forum które tu tylko zaśmiecają, to zbanowanie na początek Ciebie, największego rajdowca po tej stronie wisły...
samochód masz świetny, widać że chce jechać... ale wkłądka mięsna jest na chwilę obecną... nieświeża :rotfl:

śmieszny jesteś chłopaku, bo sadzisz się do ludzi których nie znasz, i odrazu ich oceniasz...


Kolego sam siebie ośmieszasz, a poziom twoich komentarzy pozostawia wiele do życzenia. Z tego co napisałeś forum jest dla "swoich" a ludzie spoza kręgu to tylko marne tło dla Was "swoich." To po jaką cholerę to forum jest zrobione. Żałosny jesteś. Poproszę o bana :mrgreen:
 
 
Misiek_lbn6 
streetracer


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 942
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 12:07   

spoko, zaraz się zbanuje :mrgreen:
poziom moich komentarzy to moja indywidualna sprawa :)
Tommy napisał/a:
Z tego co napisałeś forum jest dla "swoich" a ludzie spoza kręgu to tylko marne tło dla Was "swoich."

przewsadziłeś z interpretacją...
chodzi o to, że forum założyli sami swoi, i jeśli ktoś obcy się loguje, to niech nie robi burdelu, tylko się dostosuje do zasad i tym podobnych spraw...
a gdzie ja o żałosnym tle napisałem... oj przesadziłeś z tą interpeatacją ;)
Tommy napisał/a:
Żałosny jesteś

wzajemnie :)
_________________
http://plusauto.otomoto.p...i-C4215471.html
 
 
 
arii 
Specjalista
ladomaniak


Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 196
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 12:44   

stux napisał/a:
Szkoda, ze jeszcze nie krytykuja ludzi, ktorzy jezdza "slabszymi" samochodami, ale to pewnie dlatego, ze tu ich zazdrosc nie zzera!


a niech krytykują.. aby tylko krytyka była konstruktywna i coś dawała osobie krytykowanej...
po za tym ja jeżdżę dla zabawy bo o wynikach i tak mogę zapomnieć...

a co do forum.. myślę że jeżeli będziemy wszyscy przestrzegać jego regulaminu i netykiety to każdy będzie zadowolony
_________________
...laik rajdowy...

DACAR - Auto Części
Chełm, al. Armii Krajowej 9 lok. 5
 
 
 
stux 
znawca


Auto: 205mi16
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 78
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 12:59   

Michał napisał/a:

Zwracasz komuś uwagę, a sam nie potrafisz pisać poprawnie... :rotfl:


Widze, ze sie towarzystwo broni wszelkimi mozliwymi sposobami.

A co do moich postow to staram sie je pisac tak, aby byly zrozumiale. Czasami moze zdarzyc sie jakis blad lub powtorzenie wyrazu jak w tym przypadku. Nie przykladalbym jednak do tego az tak ogromnej wagi, najwazniejsze jest aby wypowiedzi byly "w miare" zrozumiale.

Michał a moze widzisz cos zlego w slowie wytluszczonym przez Ciebie na czerwono?

PS. mnie znacznie bardziej razi np. ortograf w podpise glownego podforum:
RSMP / PZM / WSMP
Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski i Pochar Polskiego Zwiazku Motorowego oraz Wyscigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski.
_________________


GALLERY
Ostatnio zmieniony przez stux Czw Cze 28, 2007 13:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
polll6 
drag czempion


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1790
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 13:03   

Cytat:
RSMP / PZM / WSMP
Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski i Pochar Polskiego Zwiazku Motorowego oraz Wyscigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski.


nigdy tego nie czytalem ale juz poprawilem thx
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.

"To jest pokolenie któro uczyło się jeździć na pachołkach... MY uczyliśmy się na zusie i zawadówce :-) "
 
 
 
koval 
drifter


Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 298
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 13:05   

o ludzie co sie czepiacie czy to jakieś ogólnopolskie forum ?? nikt tu nikogo nie trzyma :mrgreen:
 
 
 
arii 
Specjalista
ladomaniak


Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 196
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 13:27   

Qrde porozmawialibyście o czymś sensownym... takie przepychanie się nie ma sensu...

pomyślcie lepiej ja ustawić próby aby tor był bardziej ciekawy... albo zorganizować jakieś zaplecze gastronomiczne...
_________________
...laik rajdowy...

DACAR - Auto Części
Chełm, al. Armii Krajowej 9 lok. 5
 
 
 
stux 
znawca


Auto: 205mi16
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 78
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 13:32   

Hehe Arsen Ty sie oburzasz na temat zaplecza gastronomicznego, a kto chcial z grillem przyjezdzac :)
_________________


GALLERY
 
 
 
Misiek_lbn6 
streetracer


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 942
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 13:40   

stux, poruszyłeś pewien temat to ciągnij go...
czekamy co jeszcze mądrego powiesz, co CI się nie podoba na forum, każda uwaga jest cenna, i każdą weźmie się pod uwagę.
najpierw naskoczyłeś na wszystko, a nagle ucichłeś...
_________________
http://plusauto.otomoto.p...i-C4215471.html
 
 
 
stux 
znawca


Auto: 205mi16
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 78
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 13:52   

Zgadza sie poruszylem temat, aby poddac pod rozwage, wlasnie na forum. Prywatnie mozemy rowniez porozmawiac nastepnym razem, a tu nie bede juz dalej "bil piany" na co pewnie liczyles.

Chodzi o to zeby na forum panowala wieksza kultura, ludzie nie pisali tylko po to aby zaistniec, z kogos sie wysmiewac, lub tez wzajemnie sie adorowac.

Dyskusje powinny byc rzeczowe i konstruktywne. Wtedy wiecej osob by sie udzielalo, forum by sie rozwijalo oraz mialo charakter bardziej ogolno-krajowy a nie "lokalno-podworkowy".
_________________


GALLERY
Ostatnio zmieniony przez stux Czw Cze 28, 2007 13:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Misiek_lbn6 
streetracer


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 942
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 13:56   

stux napisał/a:
Chodzi o to zeby na forum panowala wieksza kultura, ludzie nie pisali tylko po to aby zaistniec, z kogos sie wysmiewac, lub tez wzajemnie sie adorowac.

każdy tutaj pisze to co myśli, nie musi się obawiać linczu ze strony innych.
czy powie komuś to na torze, czy zabraknie czasu tam, więc napisze tutaj, to żadna różnica.
nikt nie musi zważać na słowa, bo klimat jest jak widać przejrzysty, i ludzie wiedzą na co sobie mogą pozwolić.
a nikt nikogo bez powodu nie wyzywa...

stux napisał/a:
Dyskusje powinny byc rzeczowe i konstruktywne. Wtedy wiecej osob by sie udzielalo, forum by sie rozwijalo oraz mialo charakter bardziej ogolno-krajowy a nie "lokolno-podworkowy".

wydaje mi się, że z założenia aministratorów, to forum miało być właśnie lokalno podwórkowy, naszego okręgu ;)
mają być tutaj informacje o imprezach w naszych okolicach, ma skupiać ludzi z tych okolic aby podyskutować o wydarzeniach, rajdach itp.

ogólnopolska jest hoga.pl, chcesz się coś dowiedzieć, pędź tam ;)
_________________
http://plusauto.otomoto.p...i-C4215471.html
 
 
 
Bagio6 
Specjalista


Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 105
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 14:01   

Misiek_lbn napisał/a:
każdy tutaj pisze to co myśli, nie musi się obawiać linczu ze strony innych.

przepraszam ze nie na temat, ale ja nie pisze co mysle, bo Ty bys rozdawal bany na lewo i prawo i sie boje :D :D :lol: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Bagio6 Czw Cze 28, 2007 14:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam