FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bodek
Sro Cze 20, 2007 22:38
Co do CarAudio
Autor Wiadomość
edi 
Uczy sie pisac

Auto: VW Jetta
Skąd: Czechów
Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 7
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 18:36   Co do CarAudio

Każdy orze tak jak może nie stać mnie na zrobienie sobie sfirmowej fury ALPINE więc zrobiłem coś takiego jak w temacie CAR-AUDIO o efektywności podobnej do niektórych zestawów ALPINE może nie tak ładnie to wygląda ale mniejszym kosztem zabrać to do jednego samochodu to debilizm ale 4 samochody dzięki temu można zaopatrzeć oczywiście główne zadanie tego zestawu to łomot ale wysokiej jakosci głośniki średnio i wysokotonowe można tanio kupić spójżcie na to z tej strony 2 skrzynie basowe i 2 tyby na tanim kosztem zrobiony subwoofer i idealnie spełnia swoje zadanie jest w bagażniku wię taczej nikt go nie podziwia na allegro mozna zobaczyć gorsze zabite dechami głośniki a żal mi debili którzy kupia drogi subwoofer płacąc za wygląd zamiast zrobić sobie zamemu mój brzebije go 2 razy :haha: śmiać mi się widze jak słysze rozmowy ludzi w mediamarkcie stojących przy caraudio tam nawet radia są 2x droższe subwoofery w takich sklepach zawsze są droższe żeby kupili je tacy co sie nie znają hehehehe jakość basy kurde kupi taki sub. za 100zł w zamałej skrzyni i sie cieszy.

Ale co się będę rozgadymwł ten temat i tak pewnie będzie zamknięty więc to jest pewnie ostati mój post a Wy gazem do media przepłacać impra to impra a impre trzeba nagłaśniać pewnie wzieliście mnie za wariata który cały czas z tym jeździ i ciągle łupie he się mylicie ale ok

Bóg zapłać za wasze opińje napewno wyciągne z nich wnioski, więc szerokiej drogi bez suszarek na poboczu zmotoryzowani Nara :spoko:

RESPEKT

:bmw:
 
 
wilku 
speed demon

Auto: ...
Skąd: Polska
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Maj 2004
Posty: 3215
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 18:48   

ale tam nikt nie mówił , ze lipa bo to tani sprzet i nikt nie mowil ze drogi sprzet lepiej zagra , mozna zrobic dobrze nagłosniony samochód , który bedzie i łupał i czysto grał , tylko wszytko trzeba robic ze smakiem i umiarem ;) bo co za duzo to nie zdrowo :)

moge sie załozyc ze za ta kase która wsdziles w te wszytkie głosniki i tuby , mozna by zrobic cos naprawde fajnego :)


i nie obrazaj sie ze ktos ci zwrócił uwage ( podpowiedział ) wyraził swoja opinie , chyba po to jest forum zeby kazdy mógł wyrazic swoja opinie :)
_________________
"nie sztuką jest zwrócić na siebię uwagę tonami spojlerów i neonów... sztuką jest zrobić to bez nich..."

www.shift-r.com




Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
edi 
Uczy sie pisac

Auto: VW Jetta
Skąd: Czechów
Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 7
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 19:21   

Tylko olumnuy są moje i głównie stoją w domu za jedna dałem nie całe 300zł za tyle to ja radio kupiłem a zreszta i tak chciałem tylko foty w necie zamieścić jakbym miał własną stronke to bym na stronce zamieszczeł taka reklama dla sklepu TONSIL pozdro :spoko: tak sprzet nabyty dobra nara bo musze zakończyć ten cyrk na kilku innych forach Pozdro 4 all nara
 
 
MicO 
prawdziwy tuner


Auto: VW Amarok
Skąd: Polska
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 560
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 19:23   

hm... a czemu służy ten topic? Mamy decydować o wyzszosci sprzetu Home Made nad Alpine itp.?
 
 
 
wilku 
speed demon

Auto: ...
Skąd: Polska
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Maj 2004
Posty: 3215
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 19:27   

temat do zamkniecia
_________________
"nie sztuką jest zwrócić na siebię uwagę tonami spojlerów i neonów... sztuką jest zrobić to bez nich..."

www.shift-r.com




Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam