FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Videoraday, Fotoradary w naszym woj.
Autor Wiadomość
koval 
drifter


Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 298
Wysłany: Sro Mar 05, 2008 16:10   

LC 25018


http://www.chelm24.pl/ind...id=357&Itemid=1
Ostatnio zmieniony przez koval Sro Mar 05, 2008 16:16, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
KLOCEK6 
drifter
KlocekMonsterGaraż


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 310
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 02:19   

polll napisał/a:
3.2 V6


2.8 V6 na dodatek turbo ;)
_________________

 
 
 
spider666 
drifter
rajdowiec :)


Auto: V V C
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 347
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 09:18   

LUBLIN
srebrna vectra

LU5821E
_________________
--------------
וρσVVCя
--------------



kein Alkohol, kein Nikotin
gib mir Benzin
 
 
 
Konrad6 
drifter
:)


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 486
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 12:21   

spider napisał/a:
LUBLIN
srebrna vectra

LU5821E



W środku to ona nie ładna <rotfl> <rotfl> <rotfl> <mrgreen>
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
 
polll6 
drag czempion


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1790
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 09:50   

http://www.dziennikwschod...CHELM/972098299

nie mam pytan co za debile
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.

"To jest pokolenie któro uczyło się jeździć na pachołkach... MY uczyliśmy się na zusie i zawadówce :-) "
 
 
 
ceber6 
drifter
UmcyUmcy


Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 277
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 10:42   

dobre dobre ale to pewnie jakas sciema
_________________

 
 
 
polll6 
drag czempion


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1790
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 10:45   

nie sciema :)
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.

"To jest pokolenie któro uczyło się jeździć na pachołkach... MY uczyliśmy się na zusie i zawadówce :-) "
 
 
 
CEZAR6 
Specjalista


Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 144
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 18:38   

link nie dziala
<nie>
_________________

 
 
polll6 
drag czempion


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1790
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 18:43   

Fotoradar ukryty w... starym żuku
139 kierowców słono zapłaci za piracką jazdę po drogach powiatu krasnostawskiego. Policjanci przez cztery dni namierzali ich fotoradarem.

Sprzęt był ukryty w... starym żuku.


Skąd taki pomysł? - Na początku tygodnia mocno padało. Musieliśmy chronić drogi sprzęt przed deszczem. Dlatego z wydziału gospodarczego wzięliśmy starego żuka. Ustawiliśmy fotoradar na środku i przez otwarte tylne drzwi robiliśmy piratom drogowym zdjęcia - mówi Marzena Skiba z krasnostawskiej policji.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Od poniedziałku do czwartku fotoradar zrobił piratom prawie 180 zdjęć. Kierowcy najczęściej przekraczali prędkość od 30 do 50 km/h. Rekordzista miał na liczniku 128 km/h w terenie zabudowanym.

Policjanci z Krasnegostawu ostro wzięli się za piratów, bo w pierwszym tygodniu kwietnia w trzech wypadkach na ich terenie zginęły trzy osoby. - W każdym z nich zawinili kierowcy, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość - dodaje Skiba. - Dlatego musimy walczyć z piratami także niekonwencjonalnymi metodami. Poza tym, kierowcy grają nie fair. Mają CB-radia i ostrzegają się o kontrolach prędkości.
- Jechałem w środę z Zamościa. Na szczęście, otrzymałem informację o żuku przez CB-radio. Gdyby nie to, na pewno bym wpadł - mówi Tomasz, przedstawiciel handlowy. - Nie wiem, czy policja ma prawo chować się w żuku. Przecież to nie jest uczciwa gra.

Innego zdania jest młodszy inspektor Mariusz Wasiak z Biura Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. - Policjanci działali zgodnie z prawem. Powiem więcej, zgodnie z zaleceniami Komisji Europejskiej. Chować się w przysłowiowych krzakach nie mogą jedynie oznakowane patrole. Taktyka pomiaru, strategia użycia fotoradarów to sprawa poszczególnych jednostek. Np. w Norwegii fotoradary montuje się w obudowach imitujących śmietniki - tłumaczy.
Lubelscy policjanci już zapowiadają, że częściej będą stosować nietypowe metody. - Do tego celu użyjemy np. starych stojących na poboczu aut - mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.



[ Dodano: 2008-04-25, 18:44 ]
http://www.dziennikwschod...EWS01/972098299

ten link JESZCZE działa
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.

"To jest pokolenie któro uczyło się jeździć na pachołkach... MY uczyliśmy się na zusie i zawadówce :-) "
Ostatnio zmieniony przez polll6 Pią Kwi 25, 2008 18:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Junior6 
Specjalista


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 120
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 20:59   

Ostatnio w trasie niedaleko Radzynia nadziałem sie chyba na fotoradar w samochodzie typu mercedes vito lub czyms podobnym w białym kolorze z wycietym okienkiem na fotoradar. Nigdy bym sie nie spodziewał w takim czymś fotoradaru. Więc i na takie busy stojące przy drogach uważajcie :)
_________________
www.motolublin.pl motoryzejszyn
 
 
staszek 
Widać, że się stara

Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 30
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 23:24   

Na autostradach w Austrii chowaja je w koszach na smieci albo inaczej przy AUTOSTRADZIE , jestem zdania, że fotoradary jesli juz musza byc to tylko w terenie zabudowanym w miastach ale wtedy gdy sa drogi miedzy dzielnicowe. Tak jak w niemczech chcesz poszalec masz autobahn w miescie pas. PS w Pulawach przy moscie czasem stal poldon z aparatem w bagazniku, przy wylocie na Lublin
Ostatnio zmieniony przez staszek Wto Kwi 29, 2008 23:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
daniel_w 
drifter


Auto: A6C53.0quattro,New Bettle
Skąd: Lublin
Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 266
Wysłany: Sro Maj 28, 2008 20:10   

Niestety, w mordę jeża, ja się załapałem na fotkę. Dostałem po oczach przy ok. 70-75km/h. Perfidnie się schowali dziady kalwaryjskie. Jeżdze tamtędy non stop i do dzisiaj nie było tam takich akcji. Jak myślicie kiedy spodziewać sie listonosza?

CB radio incoming soon... <cfaniak>


Edit:

Pare dni temu dostałem wezwanie na komendę. Niestety okazało się, że jechałem szybciej niż przypuszczałem- 90km/h i niestety 200zł i 6pkt. 7 dni na zapłatę. Lipa -jednym słowem
_________________
******Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On!******
Ostatnio zmieniony przez daniel_w Czw Cze 26, 2008 12:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
polll6 
drag czempion


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1790
Wysłany: Pią Maj 30, 2008 10:43   



w strone nadbystrzyckiej na gorce jak sie mini lidla :D
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.

"To jest pokolenie któro uczyło się jeździć na pachołkach... MY uczyliśmy się na zusie i zawadówce :-) "
 
 
 
bolgi6 
znawca


Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 51
Wysłany: Pią Maj 30, 2008 11:04   

....zajebiscie silną psychike maja
 
 
zodiak 
znawca
znana jako zuzia

Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 58
Wysłany: Pią Maj 30, 2008 11:34   

a tam o ile się nie mylę to od czasu skończenia remontu ulicy nadal stoją ograniczenia do 30 km/h ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam