FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Drift Serie runda I
Autor Wiadomość
Renia 
Widać, że się stara

Dołączyła: 11 Sty 2009
Posty: 43
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 20:23   Drift Serie runda I

Wrzucam trochę zdjęć z Biłgoraju, może tu je kilka osób więcej zobaczy niż na stronie organizatora... bo jak już są to szkoda żeby się kurzyły ;)
1. organizatorzy chyba nie spodziewali się takich tłumów widzów...

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30. jedno z ostatnich zdjęć. bez komentarza...
Ostatnio zmieniony przez Renia Pon Maj 25, 2009 20:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
KAMIL LBN 
Widać, że się stara

Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 25
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 09:33   

szkoda że niema ani jednej fotki zawodników z lublina ;(
 
 
Renia 
Widać, że się stara

Dołączyła: 11 Sty 2009
Posty: 43
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 14:44   

Z Lubelskich wozów jest złoty skyline, a z pozostałych które bywały jeszcze na torze w lublinie znalazłam tylko 3 zdjęcia :/ Mam tez kilka zdjęć wozów bez tablic, może to ktoś od nas był?
1.

2.

3. to chyba było kółko zapoznawcze bez driftu ;)


My przyjechaliśmy przed 13-ą dopiero, więc możliwe że zawodnicy z Lublina jeździli wcześniej, albo jak były ich przejazdy to fani tak podchodzili do toru, że nie miałam jak zdjęcia zrobić ;)
do końca też nie byłam bo nie chciało mi się pleców oglądać, a na robienie zdjęć na torze nie dostałam pozwolenia. Chyba źle zrobiłam że pytałam w ogóle, bo bydło łaziło jak chciało ale tak to bywa jak chce się być kulturalnym...
 
 
 
jacq 
Widać, że się stara


Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 20
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 14:51   

Renia napisał/a:
bo bydło łaziło jak chciało ale tak to bywa jak chce się być kulturalnym...

no niestety zawsze tak jest również na kajsach. Stoisz "bezpiecznie" oddalony z aparatem to zawsze, podkreślam zawsze znajdzie się burak bez wyobraźni i grosza kultury co stanie przed tobą i nie popatrzy czy zasłania czy nie. Nawet jak stoisz blisko to cham potrafi Ci stanąć na Twoich stopach byleby być przed tobą :[
 
 
Renia 
Widać, że się stara

Dołączyła: 11 Sty 2009
Posty: 43
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 15:55   

Takie zachowanie chyba głównie na imprezach w mniejszych miejscowościach występuje... Robie zdjęcia na KJS-ach w okolicach wawy i tam bardzo rzadko się zdarza, że ktoś mi wchodzi w kadr :) Może to też dlatego, że tam są mniejsze ilości widzów ;)
A w Biłgoraju organizatorzy po prostu nie radzili sobie z tłumem- ludzie stali metr od toru, na zakrętach... dla kierowców to też chyba nie była komfortowa sytuacja, przynajmniej ja na ich miejscu nie mogłabym skupić się na jeździe.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam