FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: johny
Czw Lip 18, 2013 18:36
Ratujmy Tor Lublin
Autor Wiadomość
Rysiek 
speed demon
Prawie jak STIG


Auto: służbowe
Skąd: Czuby
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Lis 2004
Posty: 4326
Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 09:51   

Chłopaki a jakby tak wyjechać po MiniMaxie na ulice albo zebrać się w kilkadziesiąt aut jak ostatnio to miało miejsce i zakorkować Lublin wchuj? Pojechać pod UM, pod PZMot...co myślicie :mrgreen:
_________________
POKRYCIA DACHOWE - Wszystko do dachu 794-998-001
 
 
 
marcino 
Widać, że się stara
vaglublin.pl


Auto: VW golf III 1,8 ABS '94
Skąd: Lublin
Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 45
Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 10:13   

Pytaj Michała w Pierwszej kolejnosci
 
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 10:18   

Rysiek napisał/a:
Chłopaki a jakby tak wyjechać po MiniMaxie na ulice albo zebrać się w kilkadziesiąt aut jak ostatnio to miało miejsce i zakorkować Lublin wchuj? Pojechać pod UM, pod PZMot...co myślicie :mrgreen:



ja miałem pomysła żeby kto może to zebrać się przed 7 rano i zaparkować gdzieś pod UM albo coś ...



ew. przed 15 osiedle zakorkować ... zajmując większość miejsc parkingowych :mrgreen:
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
 
 
 
michal78911987 
Specjalista
Michaś:)


Auto: Audi A4 1.9TDI
Skąd: Ponikwoda
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 109
Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 11:30   

Rysiek napisał/a:
Chłopaki a jakby tak wyjechać po MiniMaxie na ulice albo zebrać się w kilkadziesiąt aut jak ostatnio to miało miejsce i zakorkować Lublin wchuj? Pojechać pod UM, pod PZMot...co myślicie :mrgreen:

Taka akcja myślę, że nie jest zbyt dobra ponieważ to nie cały UM chce sprzedać tor tylko jedna bądź kilka osób to po pierwsze, po drugie weźcie pod uwagę taką sytuację:

Jedzie sobie jakiś kierowca z trasy i śpieszy się do domu bo ma np dwa dni przerwy, a potem znowu trasa, więc chce te dwa dni spędzić z żoną i dzieciakami. Mieszka niedaleko Lublina, więc wjeżdża do LBN a tu zonk. Stoi kilka godzin w korku, a jak się korek luzuje to tacho dobija do końca i znowu zonk..

To tylko taki przykład, który mi przyszedł jako pierwszy do głowy, ale podobnych możemy wymyślać pełno. Nie możemy robić tego wszystkiego kosztem innych, którzy nie są niczemu winni bo wyjdziemy na bandę chamów i cwaniaków do której raczej nikt się nie przychyli. Moim zdaniem owszem można zrobić taką akcję, ale trzeba to rozreklamować, żeby każdy wiedział dlaczego są takie korki i dlaczego to robimy. Trzeba zrobić tak żeby trąbili o tym w radiu, na CB, i wszędzie gdzie się tylko da. Należy ostrzec ludzi, że danego dnia będziemy blokowali miasto ponieważ chcą Nam zabrać naszą pasję i możliwość rozwoju. Można zrobić np kilka dni takiego zamieszania, ale uważam, że powinniśmy najpierw uświadomić innych kierowców, że taka akcja będzie się działa, żeby ten kto naprawdę musi przejechać to żeby ominął LBN. Zamieszanie możemy zrobić bardzo łatwo i nie potrzebujemy do tego dużej ilości aut. Ja osobiście mogę parę rzeczy załatwić żeby uniknąć ewentualnych problemów z policją, czy innymi służbami, ale musimy też zachować się tak jak należy, żeby ludzie nie mówili potem, że banda idiotów jeździ sobie po mieście i blokuje ruch robiąc innym na złość. Mam kilka pomysłów i trochę doświadczenia w podobnych akcjach, ale myślę, że forum to nie miejsce na to, więc na najbliższym spotkaniu w większym gronie mogę naświetlić sprawę jak należy i jak możemy podjąć tą nierówną walkę.
_________________
Białko WPC 80/900g Ostrowia
http://allegro.pl/bialko-...1965309273.html
 
 
 
Rysiek 
speed demon
Prawie jak STIG


Auto: służbowe
Skąd: Czuby
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Lis 2004
Posty: 4326
Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 12:23   

michal78911987 napisał/a:
Taka akcja myślę, że nie jest zbyt dobra ponieważ to nie cały UM chce sprzedać tor tylko jedna bądź kilka osób to po pierwsze, po drugie weźcie pod uwagę taką sytuację:
o Nas się nie troszczą nigdy więc czego My mamy to robić?
michal78911987 napisał/a:

To tylko taki przykład, który mi przyszedł jako pierwszy do głowy, ale podobnych możemy wymyślać pełno. Nie możemy robić tego wszystkiego kosztem innych, którzy nie są niczemu winni bo wyjdziemy na bandę chamów i cwaniaków do której raczej nikt się nie przychyli. Moim zdaniem owszem można zrobić taką akcję, ale trzeba to rozreklamować, żeby każdy wiedział dlaczego są takie korki i dlaczego to robimy. Trzeba zrobić tak żeby trąbili o tym w radiu, na CB, i wszędzie gdzie się tylko da. Należy ostrzec ludzi, że danego dnia będziemy blokowali miasto ponieważ chcą Nam zabrać naszą pasję i możliwość rozwoju. Można zrobić np kilka dni takiego zamieszania, ale uważam, że powinniśmy najpierw uświadomić innych kierowców, że taka akcja będzie się działa, żeby ten kto naprawdę musi przejechać to żeby ominął LBN. Zamieszanie możemy zrobić bardzo łatwo i nie potrzebujemy do tego dużej ilości aut. Ja osobiście mogę parę rzeczy załatwić żeby uniknąć ewentualnych problemów z policją, czy innymi służbami, ale musimy też zachować się tak jak należy, żeby ludzie nie mówili potem, że banda idiotów jeździ sobie po mieście i blokuje ruch robiąc innym na złość. Mam kilka pomysłów i trochę doświadczenia w podobnych akcjach, ale myślę, że forum to nie miejsce na to, więc na najbliższym spotkaniu w większym gronie mogę naświetlić sprawę jak należy i jak możemy podjąć tą nierówną walkę.
Zgadzam się z Tobą :spoko:
_________________
POKRYCIA DACHOWE - Wszystko do dachu 794-998-001
 
 
 
.Gelo. 
the fastest furious


Auto: Golf mk2 VR6
Skąd: Świdnik
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 2279
Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 17:16   

w niedziele o 14tej pogadamy na torze
_________________
www.LKAudi.pl
 
 
 
marcino 
Widać, że się stara
vaglublin.pl


Auto: VW golf III 1,8 ABS '94
Skąd: Lublin
Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 45
Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 17:49   

Cytat Michała
Drodzy zwolennicy Toru Lublin i całej akcji, proszę przede wszystkim o zachowanie kultury i nie rzucanie karnymi kutasami oraz agresywnymi komentarzami na stronach mediów itp. Ta akcja nie ma na celu szerzenia chamstwa i prostactwa ale pokazanie, że z toru korzystają normalni ludzie, że Tor to nie jest miejsce szerzenia chamstwa, prostactwa i awantur w przeciwieństwie do finansowanych przez MIASTO inwestycji jak np stadion piłkarski. Tak samo jeśli chcecie publikować oficjalne pisma do władz miasta, PZM, ministrów czy samego Ojca Dyktatora to konsultujcie takie tematy z założycielami akcji i osobami prowadzącymi ją. Samowolką nic nie wygramy, tylko zgrane kompleksowe działanie da szansę powodzenia. Pokazaliśmy już w niedzielę i we wtorek, że wbrew panującej opinii motocykliści i kierowcy samochodów to nie wrogowie ale potrafimy razem stanąć obok siebie i wspólnie łącząc siły działać w szczytnym celu. Nie szerzmy prywaty ponad główny cel jakim jest Tor Lublin!
 
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 19:24   

Ludzie kiedy Żuk sam powiedział że jeśli go wybiorą to bedzie dążył do zlikwidowania toru... Teraz wszyscy protestują a i tak nam gówno z tego przypadnie ale o tym już nikt nie pamięta...
 
 
 
polll6 
drag czempion


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1790
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 08:04   

http://www.kurierlubelski...t.html?cookie=1

zaczyna sie...
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.

"To jest pokolenie któro uczyło się jeździć na pachołkach... MY uczyliśmy się na zusie i zawadówce :-) "
 
 
 
.Gelo. 
the fastest furious


Auto: Golf mk2 VR6
Skąd: Świdnik
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 2279
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 08:21   

http://www.kurierlubelski...ublin,id,t.html

troche to niepotrzebne :mad:
_________________
www.LKAudi.pl
 
 
 
gforce 
Specjalista
dzida !


Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 135
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 08:48   

Mają fantazje...
 
 
Michail 
Widać, że się stara

Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 16
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 08:58   

zaraz się okaże, że jesteśmy zorganizowaną grupą przestępczą, a w czasie RS-ów handlujemy dragami.
 
 
spider666 
drifter
rajdowiec :)


Auto: V V C
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 347
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 09:38   

Co za przemyślna logika w tym.
To jak dajmy na to obrażą prezydenta, to trzeba będzie zamknąć plac defilad,
sejm lub telewizję, zależnie skąd padną te słowa?
_________________
--------------
וρσVVCя
--------------



kein Alkohol, kein Nikotin
gib mir Benzin
 
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 10:08   

.Gelo., Kurier od dawna jest szmatławcem upodobniającym się do faktu. Ile w tym prawdy do końca nie wiadomo... Ja tam od dawna leje na to co tam piszą a niema 100% pewności że ktoś im nie posmarował co by napisali taki artykuł...
 
 
 
johny 
drifter


Auto: robi psssssss
Skąd: Sławinek
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 248
Wysłany: Sob Paź 01, 2011 20:54   

przeczytalem ten artykul i popeiram zdanie wyzej, ciekawe czy ten gosciu melon czy jak mu tam jest w stanie co kolwiek udowodnic ze ktos sobie krzyczal .

Druga sprawa tak sie zastanawiam skoro tory byl pierwszy, bloki powstaly pozniej dlaczego deweloper nie zrobil ekranow jego powinni podac do sądu mieszkanicy.

sprawe trzeba naglosnic do tego stopnia żeby naprawde ktos sie tym zaiteresowal np premier tu w lublinie reka reke myje nikt nie kiwnie palecem, :idea: mozna by podpalic jakis samochod tak jak ten gosc sie ostatnio podpalil (mam na mysli jakas padline pod biurem premiera)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam