FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: johny
Czw Lip 18, 2013 17:36
Ratujmy Tor Lublin
Autor Wiadomość
mikae_lkt 
znawca


Auto: mitasubiszi
Skąd: Czuby
Dołączył: 21 Gru 2004
Posty: 53
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 23:15   

Trochę szczegółów z piątkowego spotkania z Panią Minister Joanną Muchą. Idąc na konferencję miałem trochę obawy jak będę przyjęty, tym bardziej, że wiedziałem iż będę tam sam i nikt więcej z ekipy obrońców toru nie będzie wpuszczony. Już przed konferencją, gdy tylko pojawiłem się pod Lublinianką, zaczęli rozmawiać ze mną radni, że trzeba się w tej sprawie spotkać i rozmawiać. Przyjazd Pani Minister opóźniał się podobno z powodu jakiegoś wypadku na 17sce przed Lublinem ale Pani Beata Stepaniuk powiedziała, że wszystko zorganizuje i telefonicznie ustaliła, że po konferencji spotkamy się i nie tylko będę miał możliwość osobistego przekazania petycji ale jak najbardziej Pani Minister chce porozmawiać, jak również zostanie zorganizowane spotkanie w ratuszu z przedstawicielami Rady Miasta, Urzędu Marszałkowskiego, Prezydenta i przedstawicielami Obrońców Toru. W trakcie konferencji cały czas były obawy, że chcemy ją zakłócić, zrobić zadymę itp. Pod koniec Pani Beata Stepaniuk podeszła do mnie potwierdzając, że takie spotkanie na pewno będzie i może wyjść do ludzi, którzy zebrali się na Krakowskim i publicznie to powiedzieć. Akurat w tym momencie przyjechała pod hotel Panorama Lubelska i deklaracja Pani Radnej została zarejestrowana przez kamerę Panoramy. Po konferencji zgodnie z obietnicą miałem możliwość porozmawiać z Panią Minister w obecności radnej Beaty Stepaniuk i wicemarszałka Jacka Sobczaka. W trakcie rozmowy padły nie tylko deklaracje zajęcia się sprawą i zorganizowania wspólnego spotkania z nami ale również kilka możliwości rozwiązań.
Dzięki Wam, że cała akcja przebiegła tak sprawnie, bez żadnych zakłóceń, wybryków - zmieniło się zdanie o nas, zostaliśmy w końcu dostrzeżeni jako ludzie którzy chcą rozmawiać, mają konkretne pomysły i rozwiązania, a przede wszystkim jako ludzie z którymi warto rozmawiać.
Bardzo dużym atutem całej akcji jest to, że pokazaliśmy, że można dobrze zorganizowaną akcją wiele zyskać i to bez konieczności blokowania ulic, skrzyżowań czy przejść dla pieszych!
Po spotkaniu Pan Jacek Sobczak podziękował mi, że tak grzecznie przebiegła cała akcja - te podziękowania należą się WAM wszystkim którzy tam byli.

Taka dość skrótowa relacja ale najważniejsze szczegóły wydaje mi się, że ująłem. Wszystkim malkontentom, krytykantom i niedowiarkom, którzy twierdzą, że to nie wiele da chcę przekazać, że na efekty wczorajszych rozmów długo nie trzeba było czekać - dziś dostaliśmy zaproszenie na wtorek do Ratusza na posiedzenie komisji sportu z udziałem Prezydenta.
_________________
"jeśli nie da się czegoś zrobić, zawsze znajdzie się baran który o tym nie wie, przyjdzie i to zrobi"

_______________________
Kto zarobi najwięcej? ==> www.uruchamiamy.ocom.pl
 
 
 
Brzozka 
streetracer


Auto: Jetta & Octavia
Skąd: Bazylianów
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 799
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 00:08   

Z osobistych doświadczeń wiem, że to co mówi Pan Jacek Sobczak można sobie w dupę za przeproszeniem wsadzić bo poza własnym interesem i wygodą innych ludzi ma głęboko w pupci pod samym przełykiem...
_________________
Bóg dał nam nogi po to abyśmy doszli tam gdzie nie dojedziemy na glebie...
Ostatnio zmieniony przez Brzozka Nie Mar 25, 2012 00:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
johny 
drifter


Auto: robi psssssss
Skąd: Sławinek
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 248
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 18:41   

przeciez prezydent juz sie wypowiadał tuz po tym jak sprzedali tor, dokładnie dzen po tym jak ujawnili kto kupił, cały wywiad w tej sprawie był na kanale regionalnym i powiem Wam jedno z jego słow i gestow mozna było wyczytac ze jest mu to na reke.

bali sie rozgłosu z prostej przyczyny, kazdy z Was gdyby cos miał na sumieniu, nie chciał by zeby prawda wyszła na jaw, stara komunistyczna szoła pocichu pocichu a jak na tor wjada koparki to kazdy zapomni.
Opcja druga gdy był rozgłos na skale całego kraju dzenikaze zaczeli by weszyc i pewnie nie jedno wyszło by na jaw. W przypadku gdyby prokuratura miała jakies podejrzenia z prawnego punktu widzenia zadne prace ,,rozbiurkowe '' na torze nie mogły by byc przeprowadzone do czasu zakonczenia postepowania...

ps własnie wróciłem z toru
Ostatnio zmieniony przez johny Nie Mar 25, 2012 18:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
graboss 
drifter


Auto: Nissan
Skąd: Kalinowszczyzna
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 289
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 19:40   

no i git

czekamy na relację z wtorkowej wizyty

[ Dodano: 2012-04-03, 21:54 ]
Wtorek już dawno minął ... jak tam?? co tam??
_________________
I COULD HAVE BEEN A HERO
BUT I'M GOING TO BE A LEGEND
 
 
mlodykmd 
znawca


Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 66
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 08:49   

I co wiadomo już coś, może znowu trzeba zrobić jakąś "akcje" na mieście, pokazać się trochę :>
 
 
johny 
drifter


Auto: robi psssssss
Skąd: Sławinek
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 248
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 14:33   

widze ze ktos usunoł mojego posta, mikae6 jaki odsyp dostałes za sciemnianie nam tu
Ostatnio zmieniony przez johny Sob Cze 02, 2012 14:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
polll 
drifter


Auto: quattro ;-)
Skąd: Czuby
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 359
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 14:40   

nikt nie usuwał niczego jedynie jest kwestia synchronizacja baz kilka postów uciekło niestety
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.
 
 
 
mikae 
prawdziwy tuner
ten zły


Auto: czarny mietek
Skąd: Lublin
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 553
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 17:20   

johny, - niestety przy łączeniu baz danych nie udało nam się przenieść postów majowych.
_________________
jeśli wszystko jest pod kontrolą to znaczy, że jedziesz za wolno

___________________________________

"Zbuduj swoją stronę www w 30 minut!"

Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
 
mikae 
prawdziwy tuner
ten zły


Auto: czarny mietek
Skąd: Lublin
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 553
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 17:20   

johny, - niestety przy łączeniu baz danych nie udało nam się przenieść postów majowych.
_________________
jeśli wszystko jest pod kontrolą to znaczy, że jedziesz za wolno

___________________________________

"Zbuduj swoją stronę www w 30 minut!"

Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
 
johny 
drifter


Auto: robi psssssss
Skąd: Sławinek
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 248
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 20:56   

mikae napisał/a:
...dostaliśmy zaproszenie na wtorek do Ratusza na posiedzenie komisji sportu z udziałem Prezydenta.


miałes nam przedstawic co było na tym spotkaniu, mineły 2 miesiace i nic????

ps co do spraw technicznych to uwiez mi program typu kopiuj wklej nie gubi jednego posta ewentualnie cały temat, po za tym watpie zeby cos tu było przenoszone ewentualnie mozna cos dodac, zmieniła sie szata graficzna
Ostatnio zmieniony przez johny Sob Cze 02, 2012 21:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 21:10   

johny, ;( zostaly polaczone DWA FORA, prace trwaly a fora dzialaly, nie bylo tutaj celowego usuniecia postow. Twoj post napisany zostal po zgraniu kopii. przykro mi że tak się stało, to moja wina, ale przy bazie ważącej ponad 250mb, trudno było zrobić następną 3,5 godzinnej kopii bo doszło kilka postów. Tym sposobem nigdy bym nie zrobił dobrej kopii.
_________________
 
 
johny 
drifter


Auto: robi psssssss
Skąd: Sławinek
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 248
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 21:20   

siwy napisał/a:
johny, ;( zostaly polaczone DWA FORA, prace trwaly a fora dzialaly, nie bylo tutaj celowego usuniecia postow. Twoj post napisany zostal po zgraniu kopii. przykro mi że tak się stało, to moja wina, ale przy bazie ważącej ponad 250mb, trudno było zrobić następną 3,5 godzinnej kopii bo doszło kilka postów. Tym sposobem nigdy bym nie zrobił dobrej kopii.
mniejsza z tym to nie jest istota tego tematu.
poprostu w tym usunietym poscie chodziło mi oto ze ktoś tu mocno sciemnia i wprowadza nas w bład. GRABOSS MLODYKMD i ja czekamy na odpowiedz 2 miesiace
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 21:23   

johny, no dobrze, ale od 8 maja forum LKT było wyłączone, więc tego nie uwzględniaj w statystykach ;-) Mikae na pewno opisze co i jak.
_________________
 
 
johny 
drifter


Auto: robi psssssss
Skąd: Sławinek
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 248
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 21:39   

Mikae ....... Wysłany: Sob Mar 24, 2012 23:14
.................tu powinien byc moj post... :mad: :mad: :mad:
graboss...... Wysłany: Nie Mar 25, 2012 20:40 i 2012-04-03, 21:54
mlodykmd... Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 09:49





8 maj exit. :D

jestem ciekaw jak Wy to kopiowaliscie czy moze to jest ta słynna cenzura internetu ACTA hahhahaa
 
 
siwy
Gość
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 22:22   

a tak to rzeczywiscie specjalnie usunalem Ci posta bo balem sie odpowiedzi :haha:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam