FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
East Vision - Automotive ShowReel 2011
Autor Wiadomość
mis995 
Widać, że się stara


Auto: PS13
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 43
Wysłany: Sro Lis 30, 2011 10:20   East Vision - Automotive ShowReel 2011

Szczepan napisał/a:
Minął już ponad rok od momentu powstania pierwszego filmu. Pierwszy klip jaki udało się wykonać to zakończenie sezonu dla jcf.com.pl

Od samego początku nie było łatwo ale...

Każda impreza motoryzacyjna na torze w Lublinie powodowała jeszcze więcej motywacji na kolejne klipy. Dzięki temu udało się poznać wielu ciekawych ludzi z pasją do motoryzacji oraz fotografii.

Cieszę się, że taka forma przekazu została pozytywnie odebrana. Cieszę się także z tego, że mogłem pomóc choć w małym stopniu w akcjach takich jak "Weekend dla Kuby" i "Ratujmy Tor Lublin". Film to niewiele ale jeżeli udało się za jego pomocą uświadomić i przekonać choć jedną osobę to dla mnie już jest sukces :)

Mam nadzieję, że kolejny rok będzie jeszcze lepszy i przyniesie jeszcze więcej imprez na których będzie można realizować swoją pasję.

Dziękuję wszystkim osobom, które miałem okazję poznać, które pomagały przy realizacji klipów, które wspierały, komentowały i wyrażały swoją opinię.

Poniższy film jest mixem z różnych imprez, prezentacją tego co do tej pory udało się wykonać. Jeszcze raz dzieki wszystkim. Pozdrawiam :)


http://www.youtube.com/watch?v=UZCvhfUAomk
 
 
 
Buszek 
Uczy sie pisac


Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 11
Wysłany: Sro Lis 30, 2011 11:15   

Dla mnie bomba <1> <1> <1>
Ostatnio zmieniony przez Buszek Sro Lis 30, 2011 11:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Schumi036 
znawca
rajdowiec-radiowiec


Auto: Mazda 3
Skąd: Czechów
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 91
Wysłany: Sro Lis 30, 2011 21:50   

Chłopie, masz do tego talent! <spoko>
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam