FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Oleje i płyny Millers Oils, MOTUL, części, filtry
Autor Wiadomość
TOMA526 
Widać, że się stara


Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 15
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 11:13   Oleje i płyny Millers Oils, MOTUL, części, filtry

Ponieważ w poprzednim temacie nie ma w tytule MOTUL, więc niektórzy wyznawcy tej "religii" w ogóle nie zajrzeli, to mały update:

Zapraszam do mojego sklepu MotorOils.pl na zakupy:

- oleje i dodatki Millers Oils - angielskie oleje sportowe i cywilne najwyższej jakości, syntetyki nie zawierają hydrokraka.
- oleje Motul - zaopatruje się u autoryzowanych dystrybutorów Motul Polska (RK Niedziałek, AMA-OIL)
- filtry oleju Knecht, Micro, Bosch, OE Subaru, filtry oleju i powietrza K&N
- gotowe zestawy do przeglądów okresowych (np. zestaw filtrów + oleje)
- zestawy do wymiany rozrządu w Subaru (ale nie tylko - w miarę dostępności części uszyję na miarę do każdego auta)
- zestawy olejów sportowych wraz z filtrami w atrakcyjnych cenach


Atrakcyjne promocje, a dla zamówień złożonych przez PW z tego Forum 10% rabatu od cen podstawowych na cały asortyment.
Dodatkowo do każdego zakupionego oleju silnikowego min. 5 litrów - w opcji filtr oleju w atrakcyjnej cenie, np. Knecht OC-195 za 12 zł brutto, K&N HP-1008, HP-1004 za 45 zł brutto.
Także płukanka Engine Flush 250 ml za 17 zł (ceny z dnia 13.02.2012, mogą ulec zmianie)


Czasem oczyszczam magazyn przed kolejną dostawą i wystawiam coś na licytację na Allegro.



Jesteśmy też na "fejsie", gdzie podaję czasem informacje o nowościach i imprezach na których jestem, jak np. ostatnie 2 RS-y na Torze Lublin.

ZAPRASZAM!

Dane firmy:
P.W. Mal-Tom Tomasz Karski
ul. Sudecka 52, Lublin (możliwy oczywiście odbiór osobisty po umówieniu się mailem/tel.)
tel. 798 906 254
mail: biuro@MotorOils.pl

Pozdrawiam,
Tomek Karski



[ Dodano: 2012-02-13, 11:14 ]
Motul niestety ogłosił nowy cennik hurtowy. Podwyżki np. X-Cess 8100 5w40 - 12% w górę.
Na szczęście udało mi się zakupić trochę 300V 5w30, 5w40 oraz ww. X-Cessa w starych cenach dla Forumowiczów. Zapraszam na PW.

8100 X-Cess 5w40 5 litrów - 150 zł (nowa cena po wyczerpaniu się zapasów 168 zł)
300V 5w30 2 litry - 87 zł (nowa 99 zł)
300V 5w40 2 litry - 96 zł (nowa 108 zł)

Reszta wg. cennika w sklepie, ew. na zamówienie mogę poszukać konkretnego oleju po starych cenach.

[ Dodano: 2012-02-29 ]
300V 5w40 2 litry po 90 zł - ostatnie 7 sztuk!

[ Dodano: 2012-03-13, 10:58 ]
Sprowadziłem trochę X-Cessa 8100 5l w cenie 156 zł, a więc prawie jak sprzed podwyżki.
Zapraszam.
_________________
MOTUL i Millers Oils dla forumowiczów: http://forum.rajdowiec.pl/viewtopic.php?t=2639 Lublin i wysyłka!
Tańsze paliwo!
Ostatnio zmieniony przez TOMA526 Sro Lut 29, 2012 14:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam