FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: johny
Czw Lip 18, 2013 18:37
Rywalizacja na szutrze!!!
Autor Wiadomość
prezes 
drifter


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 465
Wysłany: Nie Cze 03, 2012 00:09   Rywalizacja na szutrze!!!

Na terenie Chełma zafunkcjonował samochodowy tor na nawierzchni szutrowej. Ma długość 850 m, szerokość 4-5 m, a z łącznikiem asfaltowym jego długość rośnie do ponad 1000m. Pierwsza impreza odbyła się tam 27 maja i przyniosła pozytywne opinie uczestników. Trzy dni później tor wizytowali Jakub Jankowski, Michał Kawka i Tomek Krynica. Ponieważ Ich ocena również była pozytywna, od razu powstał pomysł przeprowadzenia cyklu imprez na nawierzchni szutrowej, głównie na bazie chełmskiego toru. W sobotę 2 czerwca wystąpiliśmy do Zarządu Okręgowego PZM z propozycją przeprowadzenia cyklu imprez pod roboczą nazwą Pucharu Okręgu Lubelskiego w Szutrowych Rallysprintach. To chyba pierwsza tego typu inicjatywa w historii okręgu lubelskiego PZM.
Cykl byłby prowadzony w oparciu o aktualny regulamin okręgowy rallysprintów, jednak ze względu na przewidywaną mniejszą frekwencję na tego typu nawierzchni sugerujemy zmianę podziału na klasy: do 1500, do 2000 i powyżej 2000 ccm. Planujemy rozegranie rund w następujących terminach: 10 czerwca, 15 lipca, 2 i 30 września oraz 28 października. Do końcowej klasyfikacji byłyby zaliczane cztery (z pięciu) najlepsze wyniki. Miejscem rozgrywania imprez byłby chełmski tor, a być może dla urozmaicenia rywalizacji jedna impreza miałaby inną lokalizację.
Nie czekając na odpowiedź PZMotu już teraz zapraszamy na pierwszą rundę nowego cyklu która rozpocznie się w niedzielę 10 czerwca o godz. 10.00 na Torze Chełm przy ul. Hutniczej. Ponieważ sytuacja jak mawiają "politycy" jest bardzo dynamiczna, więc na bieżąco będziemy dodawać wszystkie szczegóły. Już teraz możemy zapewnić, że impreza będzie przebiegała w sympatycznej atmosferze - z głośników będzie sączyła się muzyka, pod koniec zawodów rozpalimy grilla lub ognisko, a jeśli dopisze pogoda to z powietrza sfotografuje nas Piotr Bakun.
 
 
antch 
Widać, że się stara

Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 30
Wysłany: Nie Cze 03, 2012 02:06   

Super inicjatywa!! Zazdrościłem chłopakom z Wa-wy Szuter Cup-u a tu taka niespodzianka :spoko:
Podział na klasy i sposób liczenia pkt do klasyfikacji very OK.
1wsza runde raczej odpuszcze ale reszte zaliczam na 100%
Co do toru to ciężko zrobić bardziej równy szuter także zdecydowanie polecam!!
 
 
HaGie 
pro racer


Auto: sej, gej
Skąd: Wrotków
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 2627
Wysłany: Nie Cze 03, 2012 10:08   

a 10.06 nie organizuje RallySprintu AKL ?
 
 
 
antch 
Widać, że się stara

Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 30
Wysłany: Nie Cze 03, 2012 13:27   

RS AKL z 10 czerwca podobno odwołany (albo przeniesiony na kiedyśtam).
 
 
tomazzo
Gość
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 10:27   

super :D długo czekałem na tego typu rallysprint ale do 10 czerwca raczej nie wyrobię się z ogarnięciem fury po ostatniej awarii :(
 
 
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 10:33   

HaGie napisał/a:
a 10.06 nie organizuje RallySprintu AKL ?


AKL napisał/a:
Z przyczyn od nas niezależnych musimy przełożyć Rally Sprinta zaplanowanego na 10 czerwca na październik. Powodem są zawody kartingowe, które w ostatniej chwili zdecydowano przeprowadzić właśnie w tym terminie.
Ostatnio zmieniony przez ukanio Pon Cze 04, 2012 10:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
HaGie 
pro racer


Auto: sej, gej
Skąd: Wrotków
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 2627
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 12:59   

o masz :/
 
 
 
graboss 
drifter


Auto: Nissan
Skąd: Kalinowszczyzna
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 289
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 15:55   

Dokładne info od Prezesa

Rywalizacja na szutrze!!
Na terenie Chełma zafunkcjonował samochodowy tor na nawierzchni szutrowej. Ma długość 850 m, szerokość 4-5 m, a z łącznikiem asfaltowym jego długość rośnie do ponad 1000m. Pierwsza impreza odbyła się tam 27 maja i przyniosła pozytywne opinie uczestników. Trzy dni później tor wizytowali Jakub Jankowski, Michał Kawka i Tomek Krynica. Ponieważ Ich ocena również była pozytywna, od razu powstał pomysł przeprowadzenia cyklu imprez na nawierzchni szutrowej, głównie na bazie chełmskiego toru. W sobotę 2 czerwca wystąpiliśmy do Zarządu Okręgowego PZM z propozycją przeprowadzenia cyklu imprez pod roboczą nazwą Pucharu Okręgu Lubelskiego w Szutrowych Rallysprintach. To chyba pierwsza tego typu inicjatywa w historii okręgu lubelskiego PZM...

... Cykl byłby prowadzony w oparciu o aktualny regulamin okręgowy rallysprintów, jednak ze względu na przewidywaną mniejszą frekwencję na tego typu nawierzchni sugerujemy zmianę podziału na klasy: do 1500, do 2000 i powyżej 2000 ccm. Planujemy rozegranie rund w następujących terminach: 10 czerwca, 15 lipca, 2 i 30 września oraz 28 października. Do końcowej klasyfikacji byłyby zaliczane cztery (z pięciu) najlepsze wyniki. Miejscem rozgrywania imprez byłby chełmski tor, a być może dla urozmaicenia rywalizacji jedna impreza miałaby inną lokalizację.

Nie czekając na odpowiedź PZMotu już teraz zapraszamy na pierwszą rundę nowego cyklu która rozpocznie się w niedzielę 10 czerwca o godz. 10.00 na Torze Chełm przy ul. Hutniczej. Ponieważ sytuacja jak mawiają "politycy" jest bardzo dynamiczna, więc na bieżąco będziemy dodawać wszystkie szczegóły. Już teraz możemy zapewnić, że impreza będzie przebiegała w sympatycznej atmosferze - z głośników będzie sączyła się muzyka, pod koniec zawodów rozpalimy grilla lub ognisko, a jeśli dopisze pogoda to z powietrza sfotografuje nas Piotr Bakun.
_________________
I COULD HAVE BEEN A HERO
BUT I'M GOING TO BE A LEGEND
 
 
PIOTREK_42GV 
znawca


Auto: Fiat 125p 1.8 DOHC
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 90
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 09:52   

a ja mam wesele... i znów 125p nie pogonię :( na szutrze chodził by bokiem jak opętany!!!
_________________
ALBO BOKIEM ALBO WCALE
 
 
 
manieczek 
znawca


Auto: 405Mi16 + FSO Truck
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 02 Wrz 2008
Posty: 55
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 10:25   

Ja też mam wesele;/ a tak przy okazji, poleci ktoś jakiś fajny patent na szutry zapobiegający obijani karoserii przez kamienie?? jakieś chlapacze stalowe-szerokie??
 
 
STIG 
znawca


Dołączył: 16 Gru 2010
Posty: 56
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 17:49   

niestety chyba nie ma na to jakiegoś złotego środka. A chlapacz im bardziej "miękki wiotki" tym lepszy te sztywne to kaszana, no i ma się sunąć po asfalcie chlapak żeby cokolwiek dawał.
 
 
 
graboss 
drifter


Auto: Nissan
Skąd: Kalinowszczyzna
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 289
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 18:28   

Olać chlapacze jaki kij czy ja sobie na szutrze porysuję czy baba mi drzwiami pod tesco zarysuje. :fucku:
_________________
I COULD HAVE BEEN A HERO
BUT I'M GOING TO BE A LEGEND
 
 
STIG 
znawca


Dołączył: 16 Gru 2010
Posty: 56
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 09:23   

Dokładnie!!! Auto po to jest żeby je upalać a nie trzymać w garażu.
 
 
 
manieczek 
znawca


Auto: 405Mi16 + FSO Truck
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 02 Wrz 2008
Posty: 55
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 18:16   

No pewnie, szkoda tylko że poruszam się tym samochodem na co dzień więc wolałbym uniknąć pojawienia sie rys i wgniotek;/
 
 
polll 
drifter


Auto: quattro ;-)
Skąd: Czuby
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 359
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 18:24   

Cytat:
Olać chlapacze jaki kij czy ja sobie na szutrze porysuję czy baba mi drzwiami pod tesco zarysuje.


i to jest normalne podejście ;-)
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam