FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[e46] Jaki CH mają felgi marki CMS? Bicie felg w samochodzie
Autor Wiadomość
majuDJ 
Widać, że się stara

Auto: BMW
Skąd: Lublin
Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 16
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 20:51   [e46] Jaki CH mają felgi marki CMS? Bicie felg w samochodzie

Posiadam takie felgi
Mam od pewnego czasu dużo problemów z nimi. Najpierw były prostowane, wyważane itp itd.

Felgi na maszynie proste, i wyważone. Opony też nie skaczą, bardzo ładnie się kręcą (na wyważarce). Dlatego podejrzewam że problem leży w pierścieniach i piaście.
Kupiłem plastikowe pierścienie centrujące 76mm na 72.6mm (ori piasta w BMW 3er) i są troszkę za małe i felga ma lekki luz na piaście i występuje u mnie bicie. Co prawda dużo mniejsza niż przy braku pierścieni. Teraz się zastanawiam nad kupnem droższych tylko czy aluminiowe czy stalowe? http://allegro.pl/piersci...2451138169.html czy http://allegro.pl/alumini...2451138177.html ??? Nie wiem jakie kupić. Wiecie może jaki jest szerokość otworu na piastę w feldze marki CMS 17 cali do BMW 5x120? Bo widzę plastikowych powyżej 76mm na allegro nie ma :( są chyba jeszcze 88,2mm. Zna ktoś szerokość otworu na piastę w CMSach? Mam nadzieję, że odpowiednie pierścienie zażegnają mój ciężki bój.
 
 
johny 
drifter


Auto: robi psssssss
Skąd: Sławinek
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 248
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 20:59   

jak masz takie problemy najlepiej pojedz gdzie dotaczaja pierscienie centrujace sami Ci zmieza piaste, felge i dotocza to kosztuje grosze 70 zł, na dolna panny marii kiedys robili niewiem czy jeszcze istnieje ten sklep ale mozesz sie przejechac
 
 
majuDJ 
Widać, że się stara

Auto: BMW
Skąd: Lublin
Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 16
Wysłany: Wto Lip 03, 2012 02:02   

Hmm muszę poszukać :)
 
 
crOOchy 
the fastest furious


Auto: Jeep WJ Limited 2.7 CRD
Skąd: Czuby
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 2208
Wysłany: Wto Lip 03, 2012 17:06   

pewnie o Carbudzie mowa.

Ew Inbudfaro pytać o Pawła Pielaka i powołać sie u niego na croochego ze skody
_________________
z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
 
 
 
majuDJ 
Widać, że się stara

Auto: BMW
Skąd: Lublin
Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 16
Wysłany: Wto Lip 03, 2012 22:22   

Tylko z tego widzę to wszystkie pierścienie dostępne od reki to plastikowe w standardowych rozmiarach , ja już takie mam 76mm na 72.6mm, a widziałem np na allegro że większych niż 76mm w ofercie nie ma. Coś mi się wydaję ze będę musiał zamówić pierścienie robione na zamówienie pod wymiar aluminiowe. Robią gdzieś takie w Lbn?
 
 
.Gelo. 
the fastest furious


Auto: Golf mk2 VR6
Skąd: Świdnik
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 2279
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 22:43   

na dolnej panny marii w Lublinie możesz kupić praktycznie każdy rozmiar
_________________
www.LKAudi.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam