FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: polll
Pon Lip 16, 2012 14:05
[NIE POLECAM] PROSTOWANIE i REGENERACJA FELG RYKI
Autor Wiadomość
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Sob Lip 21, 2012 09:26   

Trochę przeginacie. to że majuDJ, nie bardzo potrafi opisać to merytorycznie wartościowo, wcale nie oznacza że nie został oszukany. sami wiecie jak to w tym kraju jest.

majuDJ napisał/a:
Będą dowody w najbliższym czasie, bo Pan chce skorzystać z KK art 212. A ja w postaci opinii biegłych chcę zrobić kontrę i udowodnić że moje zarzuty są prawdziwe KK Art 213

jak zwykle za jakiś czas się okaże.
_________________
 
 
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Sob Lip 21, 2012 09:30   

majuDJ, ale to chyba logiczne, że jak coś kupujesz to trzeba samemu sprawdzić/zmierzyć czy będzie pasowało. I na prawdę nie ma co się tłumaczyć, że mieszkasz w akademiku i nie masz suwmiarki.
A co by było gdybyś nie sprawdził rozstawu śrub w tych felgach? Też byś miał pretensje do gościa z zakładu?
 
 
banani 
streetracer
el Bandito Marian


Auto: 125p 1800, Paszrot VR6
Skąd: Świdnik
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 751
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 14:35   

a ja u nich robiłem felgi i jestem zadowolony :D
_________________
gaźnik POWER!!!!!!!!!!!
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 17:11   

siwy napisał/a:
Trochę przeginacie. to że majuDJ, nie bardzo potrafi opisać to merytorycznie wartościowo, wcale nie oznacza że nie został oszukany. sami wiecie jak to w tym kraju jest.

majuDJ napisał/a:
Będą dowody w najbliższym czasie, bo Pan chce skorzystać z KK art 212. A ja w postaci opinii biegłych chcę zrobić kontrę i udowodnić że moje zarzuty są prawdziwe KK Art 213

jak zwykle za jakiś czas się okaże.


wiemy , wiemy też że takich "cwaniak w necie ... xxxx w świecie ... " jest też pełno


i bardzo mnie denerwuje takie obsmarowywanie byc może winnego byc może niewinnego rzemieślnika ...



dowody na stół , jasne przedstawienie sytuacji a nie bezsensowne bicie piany i oczernianie


szczególnie że z kilkunastoma osobami rozmawiałem na temat tamtej firmy i wszyscy zadowoleni ... terminy nieco długie czasem ale zadowoleni z efektu prac .
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
Ostatnio zmieniony przez Paweel Pon Lip 23, 2012 17:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 23:06   

Paweel napisał/a:
i bardzo mnie denerwuje takie obsmarowywanie byc może winnego byc może niewinnego rzemieślnika ...

dowody na stół , jasne przedstawienie sytuacji a nie bezsensowne bicie piany i oczernianie
100% racji.
_________________
 
 
KTR 
drifter
eserdwadzieścia


Auto: P10GT
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 428
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 17:01   

no ciekawe jaki bedzie finał... hmm swoja droga troche dziwne, że nie "patrzyłeś mu na ręce" nie wiem jak wyglada ten zakład i czy jest taka możliwość ale ja z czystej ciekawości patrzył bym co gdzie i jak krzywe. Wystarczy wrzucić takie koło na wyważarkę zakrecić i wszystko powinno być widać:S Co do wyważania też dziwna spr, jest jeśli wszystko z opona i felga ok to zdarza sie tak, że wcale nie trzeba dawać odważników, ale to już zależy czy komus bedzie sie chciało bawić :S Ale to już loteria, zdarza sie, że w przy nowych oponach i felgach wychodza wartości z kosmosu..
 
 
 
Raczkow 
drifter


Auto: cupa 16v
Skąd: Konstantynów
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 253
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 22:33   

Byłem kiedyś u nich z felgami które miały bardzo małe otwory na śruby. W tamtym okresie chyba nie posiadali takowych nakrętek żeby przykręcić taką felge do maszyny. Zaczęły się kombinacje a to żeby coś przyspawać do maszyny a to żeby nakrętki ktoś z czegoś szybko wykręcił itp itd.. :) Ogólnie jak bym nie stał obok tylko zostawił im te felgi to pewnie skończyło by się podobną historią co u kolegi, czyli brakiem satysfakcji :D felgi poszły na złom :)
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Pon Sie 06, 2012 22:10   

PS a to nie Twój temat?

http://lkt.pl/viewtopic.php?p=251994#251994

i ten?

http://lkt.pl/viewtopic.php?p=252042#252042
_________________
Ostatnio zmieniony przez siwy Pon Sie 06, 2012 22:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
majuDJ 
Widać, że się stara

Auto: BMW
Skąd: Lublin
Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 16
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 23:43   

Tak moje
 
 
M@rcus 
Specjalista


Auto: Audi A4 Avant
Skąd: Czuby
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 150
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 08:16   

Hehe kurde maju Ty to masz Pecha w życiu... na które forum by nie wejść to jest Twój temat i wszędzie robią Cię w butelkę, jak nie objechałeś Pawła z Lkaudi, temat rzeka... to teraz felgi...najpierw miałeś ale bo kupiłeś krzywe i sprzedający Cię oszukał, teraz koleś co prostuje, nie zazdroszczę. Jako że miałem przyjemność robić i z Tobą tranzakcję również poniekąd mnie oszukałeś, być może nie świadomie, być może świadomie, nie ważne, nie będę bił piany o 50zł ale osuszacz który sprzedawałeś nie miał prawa pasować do AHU a zapewniałeś inaczej. Moja rada siądź i przekalkuluj czy to CI się opłaca. Na niektórych rzeczach w życiu można oszczędzać ale na niektórych nie warto, cena felg+prostowanie+paliwo+czas na pisanie postów=kupił byś felgi w Lublinie i był zadowolony. Na przyszłość lepiej 2x przemyśleć niż potem się żalić po forach, a i tak Ci nikt tu nie pomoże, co niektórzy mogą jedynie współczuć...
_________________

Ostatnio zmieniony przez M@rcus Pon Wrz 03, 2012 07:05, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
mikae 
prawdziwy tuner
ten zły


Auto: czarny mietek
Skąd: Lublin
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 553
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 10:09   

tak obserwuję ten temat i jedno co mnie nurtuje majuDJ, czy ty uważasz ludzi za debili czy sam może masz jakieś problemy ze sobą. Opisujesz tutaj całą niby sytuację z felgami i równocześnie wystawiasz na tym samy forum ogłoszenie o sprzedaży
http://lkt.pl/viewtopic.p...ghlight=#252091
w którym nie wspominasz ani słowa, że coś jest z felgami nie halo - tak samo w aukcji do której podałeś linka - czyli tak jakbyś sprzedawał dobre felgi.
Wniosek jest jeden - gdzieś MIJASZ SIĘ Z PRAWDĄ - czy w tym temacie czy w tamtym
w sumie mało ważne - mi wystarczyło aby wyrobić sobie zdanie na Twój temat.
_________________
jeśli wszystko jest pod kontrolą to znaczy, że jedziesz za wolno

___________________________________

"Zbuduj swoją stronę www w 30 minut!"

Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
 
majuDJ 
Widać, że się stara

Auto: BMW
Skąd: Lublin
Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 16
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 17:57   

Pisze jasno i wyraźnie
[ Dodano: Pią Lip 13, 2012 20:43 ]
Nieaktualnie
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 22:21   

no to jak wkońcu " Koła są wyważone, więc kupujesz i zakładasz. Bez dodatkowych kosztów. " czy jednak dodatkowe koszty że prostować trzeba? bo jak to jest?
_________________
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 10:04   

ja ponawiam prośbę o wykasowanie go stąd bo aby smród sieje ... :S
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
 
 
 
guziolek 
Specjalista


Auto: bora
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Sty 2011
Posty: 100
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 13:38   

Na vagu to nawet mu współczułem z tym alternatorem, bo tam było faktycznie pare niewiadomych, ale teraz widać jaki sam jest uczciwy....
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam