FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: polll
Pon Lip 16, 2012 14:05
[NIE POLECAM] PROSTOWANIE i REGENERACJA FELG RYKI
Autor Wiadomość
.Gelo. 
the fastest furious


Auto: Golf mk2 VR6
Skąd: Świdnik
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 2279
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 23:58   

ja uważam że nie ma sensu tego już w ogóle komentować
_________________
www.LKAudi.pl
 
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Czw Sie 30, 2012 08:47   

.Gelo. napisał/a:
ja uważam że nie ma sensu tego już w ogóle komentować



a ja ponawiam wniosek o usunięcie pana z forum .


nie chciałbym żeby się okazało że nagle ja lub inny user go oszukał bo cośtam ... :/


poza tym ... jakbym szukał takich felg to pewnie bym od niego kupił ... bo nie mam czasu ani chęci na przekopywanie różnych for w poszukiwaniu info czy sprzedający to uczciwy gośc czy nędzny kłamca i kałożerca ... :S :S :S
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
Ostatnio zmieniony przez Paweel Czw Sie 30, 2012 08:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 11:28   

wniosek zaakceptowany. 3 warny
_________________
 
 
KIT GTO 
speed demon


Auto: DESTRUKCJA
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 3345
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 10:48   

wracają do tematu i nie robiąc Ot

dorzucę swoje 5gr.

3 lata temu malowałem u nich felgi nowe 18 i zakładałem również od razu opony, cena przyzwoita i co ważne taka sama jak w cenniku i podczas rozmowy telefonicznej byłem zadowolony więc ich polecałem tu i na innych forach oraz w realu :)

w tym sezonie w drugim aucie przyszedł czas wymiany opon 19 bo stare już się zużyły w czasie poszukiwań opon trafiłem na komplet dwuletnich kół też 19 (opony prawie jak nowe a felga z innym wzorem który przypadł mi do gustu) i w dobrych $$ w bardzo dobrym stanie oprócz jakichś tam rys i płytkich zadrapań od krawężników więc się skusiłem
zaoszczędzone w ten sposób $$ postanowiłem przeznaczyć na renowację w tym zakładzie
ale przed niezapowiedzianym przyjazdem, tak jak pierwszym razem sprawdziłem koszt malowania w ich cenniku, również zadzwoniłem żeby upewni się co do ceny i dodatkowych kosztów; dostałem odp. że dodatkowo będę musiał dopłacić za wypełnienie ubytków w granicach 30 zł za koło jeśli sa nie duże więc cena i tak był dość dobra więc się umówiłem

po przyjechaniu na miejsce wyjęciu kół za z bagażnika, pierwsze za co się wzięli to sprawdzenie na wyważarce czy koła są proste
....... co się okazało wszystkie 4 były krzywe i nadawały się do prostowania no może jedno niekoniecznie bo było w granicach tolerancji (jakiej tolerancji?) cena 80 zeta za koło :|

następnie przyszedł szef, jaki kolor chcesz?
taki jak w oryginale lub najlepiej grafitowy o ile nie będzie droższy, ze względu że już tyle dodatkowo muszę dopłacić za prostowanie
no wiesz srebrny nie będzie tani tym bardziej grafit mam nowe farby i nowy amerykański lakier którym trzeba trzy razy nakładać i trzy razy w piecu wypalać a to dodatkowe $$
jak to ? :wow: przecież w rozmowie i cenniku .........
ale to są 19 więcej idzie wszystkiego
pracownik szefa: no właśnie 19 a nasza maszyna nie ściągnie z nich opon!
szef: no właśnie będę musiał podjechać do znajomego w Rykach on ma odpowiednią maszynę do tak dużych kół ale to kolejne $$
po przeliczeniu wyszło grubo ponad 1250 zł więc temat odpuściłem, no może nie do końca bo miałem ze sobą jedna felgę aluminiową do pospawania którą u nich zostawiłem i po którą wysłałem swojego kuriera bo taniej niż oni chcieli
moje zdziwienie było wielkie jak ją otrzymałem zapakowaną tzn: przewinięta jedno lub dwukrotnie streczem :| zero innego zabezpieczenia chociażby frontu felgi
a koła które miały być krzywe i nadawać się do prostowania okazały się proste !!!!! :o nie wiem jak to możliwe ale widzę że i mnie chcieli chyba przekręcić w tej sprawie


nikogo nie oskarżam i nie wyzywam od oszustów, sami oceńcie ich podejście
ale tej firmy już nikomu nie polecę
chyba czas kiedy wchodziła na rynek się skończył i walą teraz po całości w .....
na niektórych forach można przeczytać negatywne opinie o nich i nie są to już jednostkowe przypadki
_________________
PRZEKŁADAM LANS NAD OSIĄGI.... 19CALI :D :D :D
 
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Sob Paź 13, 2012 17:36   

jako riposta ...

kolega robi u nich po kilka kompletów miesięcznie i zadowolony jest ...


swój sprzet do ważenia i montażu ma więc weryfikuje ...
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
 
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Sob Paź 13, 2012 19:55   

nawiązując do tego wszystkiego to równie dobrze mogę ja zacząć temat o fachowcach z jodłowej którzy podjęli sie uruchomienia zegarów w safranie i coś im nie wyszło Temat ograną Tomek i chwała mu za to :) jedyny pozytyw to że jak jade na jodłową po akumulator to mam dobry rabat :) Niestety w tym kraju jest tylu fachowców ilu userów na FB tyle dobrego że większość kłopotów rozwiązuje sam i nie mam do nikogo pretensji co najwyżej do właściciela sklepu kiedy niema zimnego piwa które jest mi niezbędne kiedy dłubie w kablach i mam problem co gdzie i jak :)
 
 
 
losiek 
Uczy sie pisac

Auto: Renault 5 x2, UAZ x2
Skąd: Zamość
Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 9
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 21:35   

do czorta! to gdzie mam fele zawieźć do prostowania? w lublinie ktos cos poleci? czy jechac do tych Ryk czy jak..
 
 
 
wysek^^ 
technical monster
(^^,)

Auto: audi cabs 2.6 V6
Skąd: LSM
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 29 Sie 2005
Posty: 1417
Wysłany: Pią Paź 26, 2012 08:15   

losiek napisał/a:
do czorta! to gdzie mam fele zawieźć do prostowania? w lublinie ktos cos poleci? czy jechac do tych Ryk czy jak..


Gębka Henryk. Centrum opon
adres: al. Piłsudskiego 24a
Lublin
tel: 81 532 78 61


spróbuj tutaj , myślę że nie będzie fuszerki .
_________________
W życiu piękne muszą być dwie rzeczy - kobiety i samochody. Od zawsze otaczały nas piękne kobiety. Piękne samochody musimy tworzyć sami.
 
 
 
guziolek 
Specjalista


Auto: bora
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Sty 2011
Posty: 100
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 12:02   

Ja byłem w Rykach z 15'', cena za prostowanie spawanie alu do wieśwagena 1 liść i 10 pln :P Wiem wiem, taniej bym kupił nową, ale nie chciało mi się szukać, a Ryki były po drodze w piątek i po drodze w poniedziałek :)
_________________

 
 
spider666 
drifter
rajdowiec :)


Auto: V V C
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 347
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 10:14   

Ja polecę CAR-BUT na Dolnej Panny Marii.
Robiłem, było ok i ceny bardzo dobre, za 50pln zrobią już sporo z felgą.
_________________
--------------
וρσVVCя
--------------



kein Alkohol, kein Nikotin
gib mir Benzin
 
 
 
losiek 
Uczy sie pisac

Auto: Renault 5 x2, UAZ x2
Skąd: Zamość
Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 9
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 13:21   

W końcu zawiozłem felgi do firmy www.profelg.pl z polecenia znajomego, a akurat musiałem być w Kraśniku.

Mogę ich polecić. Przedewszystkim ze względu na miłą i profesjonalną obsługę, którą szczerze powiedziawszy byłem zaskoczony. No i najważniejsze dla mnie to niska cena za naprawę, a jedna felga była dość mocno pogięta. Efekt po naprawie bardzo dobry :)
 
 
 
adi0 
Nowiciusz ;>

Auto: accord
Skąd: Puławy
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 1
Wysłany: Nie Sie 31, 2014 22:36   

no proszę a ja zawsze ludzi odsyłałem do ryk bo choć sam nic tam nie prostowałem to słyszałem same pozytywy. a teraz to juz nie wiem, są oskarżyciele i są obrońcy więc dla bezpieczeństwa nie będę polecał. jak ktoś pojedzie do nich sam i sie przejedzie to nie będzie miał protensji do mnie :) może to się zmieniło ale jedno co mnie zdziwiło najbardziej to że prowadząc taki zakład nie mieli na wyposażeniu pierścieni centrujących. przecież takie pierścienie (plastikowe) to są groszowe sprawy by mieć na wyposażeniu a to zawsze dodatkowe złotówki do wyrwania od klienta zamiast odsyłać żeby sam sobie kupił...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam