FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Strefa Płatnego Parkowania Lublin
Autor Wiadomość
Mateusz 
prawdziwy tuner


Auto: W124 E200
Skąd: Czuby
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 520
Wysłany: Nie Paź 07, 2012 14:35   

ukanio napisał/a:
Ja tych sąsiadów nie widziałem. Równie dobrze mogę napisać, że znam 1000 osób, które są przeciwne SPP. Też tego nie sprawdzisz. :P

Apropo tych niezadowolonych osób, to chyba jesteś jedyną osobą tu i na motolublin która napisała miliony znaków w postach na temat tego jak bardzo jesteś przeciwny i niezadowolony z SSP. Na dodatek bronisz mieszkańców strefy mimo że w ogóle tam nie mieszkasz :) Pozwól może każdemu mówić za siebie? Ty jak jedziesz do centrum to musisz zapłacić za parking, bo stajesz na terenie miasta. Nie Twoim, nie pana Mietka z Lubartowskiej tylko miasta, które utrzymuje ten parking.
 
 
 
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Nie Paź 07, 2012 15:52   

Mateusz, jak masz coś do mnie to pisz na PW. zamiast pisać na wszystkich forach.

Mateusz napisał/a:
Nie Twoim, nie pana Mietka z Lubartowskiej tylko miasta, które utrzymuje ten parking.


Z moich podatków.
Trafiony zatopiony. ;)
Koniec dyskusji.
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Nie Paź 07, 2012 16:27   

ukanio napisał/a:
Mateusz, jak masz coś do mnie to pisz na PW. zamiast pisać na wszystkich forach.

Mateusz napisał/a:
Nie Twoim, nie pana Mietka z Lubartowskiej tylko miasta, które utrzymuje ten parking.


Z moich podatków.
Trafiony zatopiony. ;)
Koniec dyskusji.



z Twoich podatków ... :S


coraz bardziej się ośmieszasz ...

przyjmij do wiadomości że z TWOICH MEGA PODATKÓW to ... może starcza na oświetlenie jednej z ulic ( ale krótkiej ... tak kilka latarni ) przez jakiś czas , niezbyt długi ...


a lista wydatków ... na które idą podatki jest długa ... ale możesz sobie popatrzec to są jawne dane tylko nie pogub się w ilości zer :S

może kiedyś zrozumiesz że pozytywy przeważają a najważniejszym pozytywem jest to że wymiotło to złomki "zużywające" bez celu miejsca w centrum , tam gdzie rotacja aut jest największa


patrz przykład Siwego ... u niego pod blokiem to był sajgon w najgroszym wydaniu ...

podobnie pod starostwem ... trzeba było się na wydrę pakowac na teren starostwa i kłócic z cieciem żeby miec gdzie zaparkowac ... a teraz wymiotło auta



ps. dla mnie koniec tematu .
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
Ostatnio zmieniony przez Paweel Nie Paź 07, 2012 16:38, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Nie Paź 07, 2012 19:42   

ukanio, w tym co piszesz, coś jest... zawsze można było zrobić centrum jednokierunkowe (bo są warunki), i parkować po lewej i po prawej, jak np. w Wiedniu - ale tam też od LAT płatne każde miejsce parkingowe.
W zasadzie to nie znam miasta na zachodzie, gdzie parking jest za free - zaczynając od kurortów turystycznych w alpach włoskich, pirenejach czy francuskich, przez alpy austryjackie, tak samo kurorty śródziemnomorskie.

a jak chcesz zobaczyć zadowolonych sąsiadów to wal na PW, walniemy flachę na pustym parkingu - ku chwale wolnych miejsc parkingowych :mrgreen: zapraszam, stawiam.

PS. Ukanio żeby się nie okazało tylko że masz zwroty podatku ;-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Ostatnio zmieniony przez siwy Nie Paź 07, 2012 19:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Solowsky99 
Uczy sie pisac
Spokojny ....Czasami


Dołączył: 14 Sie 2010
Posty: 9
Wysłany: Nie Paź 07, 2012 21:35   

Ja tak czytam i powiem wam szczerze ze strefa płatnego parkowania to pomysł trafiony w 10tke. Ponieważ po pierwsze: jak dojeżdżałem autem do szkoły na Kapucyńską to i tak parkowałem na płatnym parkingu co dawało mi tą wygodę że wychodziłem ze szkoły ...dwa kroki w aucie i do domciu :) teraz dojeżdżam do dziewczyny w śródmieściu i po wprowadzeniu strefy nie mam problemu z parkowaniem.... za to pod blokiem heeeee wojna o każdy cm.....i ukanio proszę nie gadaj że tak źle bo ja nawet byłbym skłonny płacić te 8 zł za m-c żeby w spokoju zaparkować pod własnym blokiem a nie krążyć po naście minut palić wahę i gimnastykować się szukając miejsca :) powiem więcej jako ze aktualnie użytkuję 3 auta 2 swoje i służbówkę to jestem w stanie płacić i więcej aby tylko w spokoju zaparkować pod blokiem :) tak więc popieram siwego i też jestem za :)
_________________
Może później:) ale Życie to nie powalony:)
 
 
 
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Nie Paź 07, 2012 22:04   

siwy, w zeszłym roku miałem całe 1zł zwrotu. ;)
Flaszkę z Tobą chętnie wypiję. :)
Paweel, wydaje mi się, że nie masz pojęcia kto ile podatku płaci. Ja Tobie w portfel nie zaglądam, więc i Ty mi nie zaglądaj. ;)
Faktem jest taki, że gdyby nie podatki to dziś byłbym bogatym człowiekiem. :)

Każdy z nas ma jakies argumenty. Jedne słuszne inne nie. Moje zdanie jest takie, że można uporządkować sprawę parkowania w centrum nie wyciągając pieniędzy z naszych kieszeni.
Tak na koniec dyskusji z mojej strony, mam nadzieję, że się mylę i rzeczywiście władze nie zaczną traktować SPP jak dojnej krowy i nie będą podnosić opłat, a ludzie nie wrócą do swoich przyzwyczjeń i rzeczywiście centrum pozostanie "luźne". Zobaczymy co będzie za miesiąc, rok, dwa i wtedy sprawdzimy kto miał rację. :)
 
 
HaGie 
pro racer


Auto: sej, gej
Skąd: Wrotków
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 2627
Wysłany: Pon Paź 08, 2012 20:39   

było płatne parkowanie :mrgreen: teraz czas na zakaz jazdy :mrgreen:

http://www.dziennikwschod...LIN%2F121009423
 
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 05:11   

HaGie napisał/a:
było płatne parkowanie :mrgreen: teraz czas na zakaz jazdy :mrgreen:

http://www.dziennikwschod...LIN%2F121009423



znajomi królika mieli zarobic i zarobili ...
nie chce mi się szukac po przetargach ile kosztowało opracowanie tej " rewolucyjnej " propozycji .... :S

Cytat:
Nie jest to plan na dwa-trzy lata, ale propozycja tego, jak miasto ma wyglądać za jakiś czas.
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
Ostatnio zmieniony przez Paweel Wto Paź 09, 2012 05:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
KamilK 
Widać, że się stara

Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 19
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 08:20   

Przecież to jakiś żart :|

Ale : "Al. Solidarności – zwężona" :rotfl:
 
 
Qki 
drifter
Snow Drifter


Auto: Plejady
Skąd: Czuby
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 373
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 08:50   

Smieszne. Najpierw wydawac kase na przebudowy drog, a pozniej zeby je zamykac.
Oni chyba mysla, ze jak bedzie obwodnica to korkow w miescie nie bedzie bo wszyscy z pracy smigac beda do domu obwodnica :haha:
 
 
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 09:12   

:haha:

Zorganizowali SPP po to, żeby za chwilę nikogo do niej nie wpuścić. :D
Najgorsze, że ktoś za ten gówniany projekt pewnie wziął grube pieniądze.
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Nie Paź 14, 2012 22:36   

ee to chyba prima aprilis :haha:
miliard razy lepszy pomysł to zrobić centrum JEDNOKIERUNKOWE.
1) więcej miejsc do parkowania = większy zysk dla miasta +/- więcej zadowolenia mieszkańca
2) brak korków
3) mniej kolizyjnie
4) można wywalić sporo sygnalizacji w centrum = oszczędność prądu dla miasta i ekologia
5) wymyśliłem to JA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam