FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
PILNE POMOCY!!
Autor Wiadomość
kalcytek 
Nowiciusz ;>

Auto: Seat
Skąd: Lublin
Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 1
Wysłany: Nie Paź 21, 2012 20:28   PILNE POMOCY!!

Dziś w Lublinie okolo godziny 16:40 na ul. Kraśnickiej za skrzyżowaniem z ulica Nałęczowska miało miejsce zajście. Jadac prawym pasem za przystaniem zjeżdża na mój pas Audi 80 koloru srebrnego bez kierunkowskazu, aby uniknąć kolizji uciekam na chodnik (pod wyskoki krawężnik). Audi nie zatrzymuje sie zdarzyłem zapamiętać tylko cześc tablic rejestracyjnych

SREBRNE AUDI 80 LKS 4227A lub F badz inna kombinacja tych cyfr albo troche inna



Jeśli ktoś widział to zajście badź widział podobne Audi i blachy proszę o szybki kontakt, oczywiście całe zajście zostało zgłoszenie ale tablice nie do końca sie zgadzaj. Proszę o pomoc.
Ostatnio zmieniony przez kalcytek Nie Paź 21, 2012 20:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Nie Paź 21, 2012 20:36   Re: PILNE POMOCY!!

kalcytek napisał/a:


Jeśli ktoś widział to zajście badź widział podobne Audi i blachy proszę o szybki kontakt, oczywiście całe zajście zostało zgłoszenie ale tablice nie do końca sie zgadzaj. Proszę o pomoc.



dlatego zainwestowałem w kamerkę onboard ... i następnego dnia się " przydała " :/
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam