FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe opony renomowanych marek w super cenach - sprawdź
Autor Wiadomość
Hugo 
prawdziwy tuner
Audimaniak


Auto: Audi A4
Skąd: Polska
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 691
Wysłany: Nie Paź 28, 2012 11:25   Nowe opony renomowanych marek w super cenach - sprawdź



Sprzedaję ogumienie najbardziej renomowanych producentów opon na świecie. Wiodące marki opon z grupy Michelin, Bridgestone, Continental, Goodyear oraz Pirelli, to najważniejsze jakie są w mojej ofercie. Posiadam w asortymencie szeroką gamę sprawdzonych produktów najwyższej jakości – opony letnie, zimowe oraz całoroczne - przeznaczonych do samochodów osobowych, terenowych oraz dostawczych.

Przez cały rok możecie liczyć na atrakcyjne ceny. Już niedługo chcę ruszyć ze sklepem internetowym gdzie robienie zakupów będzie łatwe, szybkie i bezpieczne.


Jeżeli chcesz abym zrobił dla Ciebie wycenę to napisz mi dokładnie jaki model i rozmiar opon potrzebujesz np.
Michelin Alpin A4 195/65/15.


Jeżeli chcesz abym wycenił kilka różnych opon w danym rozmiarze to napisz mi czy mają to być opony klasy budżet, średniej czy też premium.



Wszystkie opony, które sprzedaję są fabrycznie nowe na gwarancji.


Na życzenie wystawiam FV.


Opony można odebrać osobiście u mnie w firmie w Lublinie na Inżynierskiej 5 lub jeżeli ktoś potrzebuje to mogę je dowieźć w dowolne miejsce na terenie Lublina za darmo.
_________________
http://a4-klub.pl
Ostatnio zmieniony przez Hugo Nie Paź 28, 2012 19:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam