FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: johny
Czw Lip 18, 2013 18:37
RS Browaru JAGIEŁŁO 18 listopada
Autor Wiadomość
prezes 
drifter


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 465
Wysłany: Sob Lis 10, 2012 22:13   RS Browaru JAGIEŁŁO 18 listopada

Automobilklub Chełmski zaprasza w niedzielę 18 listopada na RallySprint o Browaru Jagiełło. Zbiórka uczestników o godz. 12:00 na Torze Lublin przy ul. Zemborzyckiej. Impreza będzie 29. rundą Pucharu Okręgu Lubelskiego w RallySprintach. To będzie już jedna z ostatnich okazji do podreperowania zdobyczy punktowych w klasyfikacjach rocznych - możecie je obejrzeć w dziale Klasyfikacje na www.automobilklub.chelm.pl. Tym razem mamy nadzieję, że uda się coś czego nie doczekaliśmy na ostatniej imprezie i co najmniej jedna, ostatnia próba zostanie rozegrana już po zapadnięciu zmroku.
Do udziału w imprezie gorąco zapraszamy wszystkich, którzy chcą w bezpiecznych warunkach podnieść swoje umiejętności w kierowaniu samochodem i poczuć smak adrenaliny wynikający z prowadzenia sportowej rywalizacji. Warunkiem udziału jest posiadanie prawa jazdy oraz dysponowanie sprawnym, dopuszczonym do ruchu samochodem. To znakomita szkoła jazdy w bezpiecznych warunkach. Po dopełnieniu formalności i odprawie kierowcy przejadą dwie próby zapoznawcze, po czym rozpocznie się właściwa rywalizacja podczas pięciu prób sprawnościowych. Po uroczystym zakończeniu imprezy uczestnicy będą mieli jeszcze czas, żeby sobie pojeździć po torze.
Impreza zostanie rozstrzygnięta w klasyfikacji generalnej oraz w pięciu klasach: do 1300 ccm, do 1600 ccm, do 2000 ccm, powyżej 2000 ccm oraz Profi, w której wystartują kierowcy z licencjami.
Na najlepszych czekają puchary, medale i nagrody-niespodzianki, a spośród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane przydatne upominki.
UWAGA! Przypominam, że wszyscy uczestnicy naszych imprez mogą korzystać z 25% rabatu na części do samochodów w hurtowni Auto-Euro - Lublin, ul. Nałkowskich 5 i Chełm ul. Hrubieszowska (były salon Fiata).
 
 
msjk 
prawdziwy tuner

Auto: E90 330i
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 636
Wysłany: Nie Lis 11, 2012 19:25   

Proponuję zrobić długi łuk i bez tak wolnych slalomow ;) Jesli mamy tor to korzystajmy z niego w pełni ! :spoko:
_________________

 
 
 
Bossi6 
znawca


Auto: ibiza, corsa
Skąd: Polska
Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 95
Wysłany: Nie Lis 11, 2012 21:12   

msjk napisał/a:
Proponuję zrobić długi łuk i bez tak wolnych slalomow ;) Jesli mamy tor to korzystajmy z niego w pełni ! :spoko:


długi łuk faworyzuje szybkie samochody ale i tak jestem ZA :p
_________________
Live life in the fast lane...
 
 
losiek 
Uczy sie pisac

Auto: Renault 5 x2, UAZ x2
Skąd: Zamość
Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 9
Wysłany: Nie Lis 11, 2012 21:36   

a ja sie zapytam o ten rabat w Auto-Euro. Trzeba było dostać jakiś bon czy coś na ostatnim RSie? czy ten rabat przysluguje tym startującym 18.11 ? bo akurat troche cząstek muszę pokupować.
 
 
 
msjk 
prawdziwy tuner

Auto: E90 330i
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 636
Wysłany: Pon Lis 12, 2012 08:31   

Bossi6 napisał/a:
msjk napisał/a:
Proponuję zrobić długi łuk i bez tak wolnych slalomow ;) Jesli mamy tor to korzystajmy z niego w pełni ! :spoko:


długi łuk faworyzuje szybkie samochody ale i tak jestem ZA :p

Zgadzam się, że faworyzuję szybkie samochody ;) ale w czołówce generalki i tak w większości występują szybkie samochody ;)

Nie przypominam sobie, aby na Chełmskim był długi łuk, lubelski ostatnio zrobił i było fajnie ;)

PS. Na ostatnim rally sprincie były faworyzowane krótkie auta :P
_________________

 
 
 
Arti 
Widać, że się stara

Auto: STi
Skąd: Lublin
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 19
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 09:14   

Piszmy listy, wysyłajmy zamówienia,prośmy, błagajmy, módlmy się żeby ....... SPADŁ ŚNIEG :D :D :D
 
 
graboss 
drifter


Auto: Nissan
Skąd: Kalinowszczyzna
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 289
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 13:43   

AMEN
_________________
I COULD HAVE BEEN A HERO
BUT I'M GOING TO BE A LEGEND
 
 
msjk 
prawdziwy tuner

Auto: E90 330i
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 636
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 16:29   

Arti napisał/a:
Piszmy listy, wysyłajmy zamówienia,prośmy, błagajmy, módlmy się żeby ....... SPADŁ ŚNIEG :D :D :D


Długi łuk po śniegu ;) :spoko:
_________________

 
 
 
prezes 
drifter


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 465
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 19:41   

Odnośnie rabatu to podaj nasz numer 5991 i się uda!! :)
Odnośnie długiego łuku to PZM zakazał po nim jazdy po kilku spektakularnych wypadnięciach.
Odnośnie śniegu to też jestem zdecydowanie ZA, ale chyba jeszcze tym razem się nie uda! :(
 
 
Arti 
Widać, że się stara

Auto: STi
Skąd: Lublin
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 19
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 19:41   

msjk napisał/a:
Arti napisał/a:
Piszmy listy, wysyłajmy zamówienia,prośmy, błagajmy, módlmy się żeby ....... SPADŁ ŚNIEG :D :D :D


Długi łuk po śniegu ;) :spoko:


Ale bedzie śmisznie :haha: :haha: :haha: :haha:
 
 
antch 
Widać, że się stara

Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 30
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 20:32   

Nie będzie :-( przedostatni sprint w tym roku (pewnie ost na suchym), nie wiadomo co dalej z torem a próby takie, że odechciewa się przyjeżdżać. Czemu coś takiego ma służyć? Sprawdzamy przyspieszenie i drogę hamowania samochodu na prostej? Jak będzie tylu zawodników co ostatnio to 5 prób machniemy w 2 godz. Wykorzystajmy potencjał toru póki jeszcze jest. Ost zawody pokazały, że pałowanie do przodu opanowali wszyscy a nawrót robił problemy i klasyfikacja trochę się przemieszała. Próby takie jak te premiują moc i sprawność auta a nie kierowcy. Nie mówię, że na każdej ma być slalom, nawrót i szykana ale jak ich nie ma to chociaż coś dłuższego wytyczmy żeby auto chociaż się rozgrzało.
Tyle ode mnie, sorry, że tak długo ale ja jestem co najmniej zawiedziony bo miałem nadzieję na ciekawą niedzielę.
AMEN
 
 
RedBlock 
Uczy sie pisac

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 5
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 20:59   

Nie rozumiem po co chcecie śnieg? Jak będzie lekki mróz i śnieg to przejedzie pierwszych 10-15 aut i zamiast sniegu będzie lód i koniec jazdy.Tak było zeszłej zimy.Nie wiem gdzie ta przyjemność prowadzić auto bez kontroli i łapać resztki przyczepności gdzieś w trawie,gdzie jeszcze lodowisko się nie utworzyło.
 
 
Bossi6 
znawca


Auto: ibiza, corsa
Skąd: Polska
Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 95
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 21:14   

komu nie pasi niech nie przyjeżdża a nie marudzi
a na śnieg niestety się na razie nie zanosi :(
może chociaż na kryterium asów sypnie
_________________
Live life in the fast lane...
 
 
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 21:21   

Bossi6 napisał/a:
komu nie pasi niech nie przyjeżdża a nie marudzi


Gdyby ludzie nie marudzili to byś dzisiaj po rusku albo po niemiecku gadał. ;)
 
 
antch 
Widać, że się stara

Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 30
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 22:23   

Nie marudzę tylko nie rozumiem tego minimalizmu. Wiem, że to są sprinty ale bez przesady!! Skoro można zrobić ciekawe i urozmaicone próby, które sprawdzą i poprawią umiejętności kierowców a przynajmniej pozwolą jechać więcej niż minutę to czemu nie? Dla kibiców największą atrakcją też jest to jak kto pokona nawrót/ szykanę/ciasną partię a nie czyje subaru będzie najszybsze na końcu prostej. Bez sensu..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam