FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: johny
Czw Lip 18, 2013 18:37
RS Browaru JAGIEŁŁO 18 listopada
Autor Wiadomość
gforce 
Specjalista
dzida !


Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 135
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 22:39   

antch napisał/a:
Ost zawody pokazały, że pałowanie do przodu opanowali wszyscy a nawrót robił problemy i klasyfikacja trochę się przemieszała

Ostatnie zawody pokazały jedynie kto ma słaby ręczny hamulec bo co to za szuka zrobic nawrot z dobrym recznym. Po to jest tor zeby była torowa jazda, predkosc, a nie nastawiac pachołkow i nawrotow. Jakos na żanym innym torze nie widziałem żeby były nawroty, superciasne szykany i slalomy takie jak u nas :)
 
 
msjk 
prawdziwy tuner

Auto: E90 330i
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 636
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 22:48   

gforce napisał/a:
antch napisał/a:
Ost zawody pokazały, że pałowanie do przodu opanowali wszyscy a nawrót robił problemy i klasyfikacja trochę się przemieszała

Ostatnie zawody pokazały jedynie kto ma słaby ręczny hamulec bo co to za szuka zrobic nawrot z dobrym recznym. Po to jest tor zeby była torowa jazda, predkosc, a nie nastawiac pachołkow i nawrotow. Jakos na żanym innym torze nie widziałem żeby były nawroty, superciasne szykany i slalomy takie jak u nas :)


+1 :)

Tor lublin jest sam w sobie ciasnym i wolnym torem dla samochodow, po co go spowalniac ;)

Obstawiam, ze wiecej bedzie małych aut w czołowce typu civic 150KM, niż subaru po 250-300km ;)

Na ostatnim rally sprincie fajny był nawrót bo przynajmniej się wpadało ok 70km/h w bramki, ale slalom w którym jedziemy 10-30km/h ? Dla mnie to słaby pomysł.
_________________

 
 
 
losiek 
Uczy sie pisac

Auto: Renault 5 x2, UAZ x2
Skąd: Zamość
Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 9
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 23:22   

taaaa. i jeździć jeden tydzień w jedną stronę, a drugi nazad..i tak przez caly rok?
 
 
 
antch 
Widać, że się stara

Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 30
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 23:56   

Nie rozumiecie o co mi chodzi. To jest RALLY Sprint a nie Track Day. Jak ktoś chce jeździć w kółko to po co wydawać 50 zł na start czyli ok 10 kółek (zapoznanie, próby, upalanie) jak z driveartem można za 60 zł latać przez godzinę non stop? Nie chcę, żeby każda próba miała nawrót itp bo to też bez sensu tylko, żeby były one max długie i ciekawe, a konfiguracja toru na to pozwala. Są łączniki, można próby trochę pozapętlać. Zróbmy 2 techniczne i 3 szybkie ale dłuższe niż to 1 okrążenie, które będzie w niedzielę. Ja właśnie chcę, żeby było szybko i DŁUGO bo zaraz będzie po torze i kręcenie się na 1ce wokół wózków pod supermarketem!
 
 
graboss 
drifter


Auto: Nissan
Skąd: Kalinowszczyzna
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 289
Wysłany: Sro Lis 14, 2012 08:14   

antch - wszystko ładnie pięknie ale w takim przypadku jedna auto na torze będzie mogło być. Potrzeba więcej sędziów, i jest to możliwe tylko przy małej liczbie uczestników.

gforce - na torze w Kielcach są slalomy (szykany) :fucku:
_________________
I COULD HAVE BEEN A HERO
BUT I'M GOING TO BE A LEGEND
 
 
gforce 
Specjalista
dzida !


Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 135
Wysłany: Sro Lis 14, 2012 08:26   

graboss napisał/a:

gforce - na torze w Kielcach są slalomy (szykany)

Są, tylko szykana jest ustawiona na długości 50 metrów i przelatuje sie ją 80 km/h :D Takie szykany to ja rozumiem :)
 
 
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Sro Lis 14, 2012 09:14   

gforce napisał/a:
Ostatnie zawody pokazały jedynie kto ma słaby ręczny hamulec bo co to za szuka zrobic nawrot z dobrym recznym.


Słaby argument.
Jak ktoś ma słaby ręczny to niech go naprawi. ;)
Skoro kogoś stać wydać kilkaset zł na slicki to 100zł, czy 200zł na naprawę ręcznego nie powinno być problemem. :)
 
 
HaGie 
pro racer


Auto: sej, gej
Skąd: Wrotków
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 2627
Wysłany: Sro Lis 14, 2012 13:54   

Dokładnie mnie tez nudza juz normalne przejazdy po torze... bez zadnego slalomu czy nawrotki :/

smiesznie to wyglada jak od wielkiego dzwona organizator robi nawrotke i cala generalka wywaraca sie do gory nogami kazde subaru nawraca na trawie o hondach to juz nie wspomne :haha:

a to tylko dlatego bo kazdy juz tor ma obcykany od 10 lat w jednym palcu a nawroki, slalom czy szykane to ze swieca takiego szukac :haha:

dlatego moim zdaniem szykana czy nawrotka powinna byc w co drugim rallysprincie dla urozamicenia i nauki by wiochy nie dac na kryterium :haha:
 
 
 
msjk 
prawdziwy tuner

Auto: E90 330i
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 636
Wysłany: Sro Lis 14, 2012 14:35   

HaGie napisał/a:


dlatego moim zdaniem szykana czy nawrotka powinna byc w co drugim rallysprincie dla urozamicenia i nauki by wiochy nie dac na kryterium :haha:


Mi pasuje jeden rally sprint w miare normalny tor w drugim nawrotka, slalom (oby w miare szybki ok 50-80km/h)

Każdy wtedy powinien być zadowolony :spoko:
_________________

 
 
 
prezes 
drifter


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 465
Wysłany: Sro Lis 14, 2012 14:49   

Jak widać jak zwykle zdania są podzielone - dlatego nadal będzie tak, że będą próby z nawrotkami, slalomami, ale także takie "na torowo" :)
 
 
Arti 
Widać, że się stara

Auto: STi
Skąd: Lublin
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 19
Wysłany: Sro Lis 14, 2012 15:08   

antch napisał/a:
Nie marudzę tylko nie rozumiem tego minimalizmu. Wiem, że to są sprinty ale bez przesady!! Skoro można zrobić ciekawe i urozmaicone próby, które sprawdzą i poprawią umiejętności kierowców a przynajmniej pozwolą jechać więcej niż minutę to czemu nie? Dla kibiców największą atrakcją też jest to jak kto pokona nawrót/ szykanę/ciasną partię a nie czyje subaru będzie najszybsze na końcu prostej. Bez sensu..


Ale nikt nie napisał że chce prostą, tylko śnieg i długi łuk, a na łuku się skręca. :D
A tak na marginesie jeśli chodzi Ci o Subaru to gdzieś słyszałem że "Impreza" nie skręca :/

Po za tym większość "amatorów" założyła już "zimówki" ;)
 
 
piacho 
Uczy sie pisac

Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 5
Wysłany: Sro Lis 14, 2012 15:08   

No jak już nie chcecie tych nawrotów :mrgreen: to może by beczkę zrobić :mrgreen: będzie jeszcze ciekawiej....
 
 
Arti 
Widać, że się stara

Auto: STi
Skąd: Lublin
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 19
Wysłany: Sro Lis 14, 2012 15:13   

piacho napisał/a:
No jak już nie chcecie tych nawrotów :mrgreen: to może by beczkę zrobić :mrgreen: będzie jeszcze ciekawiej....


Taaa i kogoś do jej "obsługi" najlepiej z kuflami :mrgreen:
 
 
piacho 
Uczy sie pisac

Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 5
Wysłany: Sro Lis 14, 2012 15:17   

Arti napisał/a:
piacho napisał/a:
No jak już nie chcecie tych nawrotów :mrgreen: to może by beczkę zrobić :mrgreen: będzie jeszcze ciekawiej....


Taaa i kogoś do jej "obsługi" najlepiej z kuflami :mrgreen:


http://www.youtube.com/watch?v=JiqrlxJllvg
 
 
Arti 
Widać, że się stara

Auto: STi
Skąd: Lublin
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 19
Wysłany: Sro Lis 14, 2012 15:21   

piacho napisał/a:
Arti napisał/a:
piacho napisał/a:
No jak już nie chcecie tych nawrotów :mrgreen: to może by beczkę zrobić :mrgreen: będzie jeszcze ciekawiej....


Taaa i kogoś do jej "obsługi" najlepiej z kuflami :mrgreen:


http://www.youtube.com/watch?v=JiqrlxJllvg


Wiem o jaką beczkę chodziło ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam