FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: johny
Czw Lip 18, 2013 18:36
List otwarty w sprawie Kryterium Asów Toru Lublin
Autor Wiadomość
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 14:36   List otwarty w sprawie Kryterium Asów Toru Lublin

Cytat:
List otwarty w sprawie Kryterium Asów Toru Lublin

śro, 19 grudnia 2012 godz. 12:42:34 skomentuj rajdy

Tagi:


Opony z kolcami krótkimi, czy długimi? Była to pierwsza rozterka organizatora 13. Kryterium Asów Toru Lublin. Odpowiedź wydawała się prosta - kolce krótkie, które zapewnią odpowiednią przyczepność, a jednocześnie "nie zaorzą" toru po jednym przejeździe.

Ostatecznie okazało się, że ani krótkie, ani długie, tylko żadne. Trzy dni przed imprezą Tomasz Kuchar (zaprosił mnie na prawy fotel swojego Subaru) dostał od Organizatora SMS: "Teraz odpuszczamy bo jazda po tym lodowisku to ani frajda dla Was, ani widowisko dla publiczności. Zrobimy piękna imprezę w marcu. Wielkie dzięki za pomoc".

Zawodnicy, których Tomek zaprosił do Lublina też dowiedzieli się, że z Kryterium nici. Maciek Rzeźnik, Michał Bębenek, Maciek Oleksowicz byli zdziwieni, zdenerwowani (bo ponieśli pewne koszty związane z przygotowaniem samochodów, poinformowali sponsorów itp. Warto dodać, że przyjazd do Lublina rozważał też Felix Baumgartner), ale musieli pogodzić się z decyzją Organizatora.

Nie trudno wyobrazić sobie zdziwienie, kiedy w piątek (dzień przed imprezą) pojawiła się informacja, że 13. Kryterium Asów Toru Lublin odbędzie się zgodnie z planem. Z jakim planem? Przecież przenieśli na marzec? "Jednym z faworytów będzie trzykrotny triumfator lubelskiego kryterium Mariusz Stec" - informował na jednym z lubelskich portali Grzegorz Gorczyca z Automobilklubu Chełmskiego. A więc wszystko jasne. Nie Kuchar, nie Bębenek czy Rzeźnik albo Oleksowicz, ale ulubieniec lubelskich kibiców. Pan Gorczyca, gdy zapytałem o co chodzi, powiedział: "Robimy imprezę dla zawodników bez licencji." A Mariusz Stec? "On jest zawsze". Podsumował Pan Gorczyca. A więc niech będzie. I w marcu także. I za każdym razem. Oby miał z kim rywalizować.

Podpisano:

Bartek Jakubowski oraz zawodnicy, którym nie pozwolono się ścigać


źródło: rajdy.autoklub.pl
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 14:45   

żenada po prostu żenada
jak prawie wszystko w tym mieście :|
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
 
 
 
aaltonen 
Uczy sie pisac
aaltonen

Auto: JapanBieda
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 11
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 15:08   

No niezbyt fajnie to wyszło, mam nadzieją że się chłopoaki nie obrażą i przyjadą w marcu.
Ostatnio zmieniony przez aaltonen Sro Gru 19, 2012 15:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 15:34   

Wygląda na to, że poważne chłopaki obrazili się, że odebrano im możliwość startu w średnio-poważnej imprezie. ;)
 
 
Piotrek_lbn 
znawca

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 63
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 15:47   

srednio powaznej ?
 
 
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 16:27   

Piotrek_lbn napisał/a:
srednio powaznej ?


Biorąc pod uwagę, że nie jest nigdzie zaliczana i biorąc pod uwagę, że wyżej wymienieni urażeni na codzień jeżdżą w RSMP, czy GSMP, a kiedyś nawet jeździli w WRC to dla nich jest to impreza średnio-poważna. :)
 
 
Piotrek_lbn 
znawca

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 63
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 16:47   

skoro pisza list ze są wkurwieni na Grzeska to ma swiadczyc o tym ze impreza byla dla nich i wogole malo powazna ? :mrgreen: ale skoro przyjezdza patre osob a "drugie tyle" chce przyjechac to odpowiedz sobie sam na to pytanie ;]
 
 
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 16:54   

Piotrek_lbn napisał/a:
skoro pisza list ze są wkurwieni na Grzeska to ma swiadczyc o tym ze impreza byla dla nich i wogole malo powazna ? :mrgreen: ale skoro przyjezdza patre osob a "drugie tyle" chce przyjechac to odpowiedz sobie sam na to pytanie ;]


No tak, przecież mogli wygrać "złote kalesony". Zapomniałem. Wybacz. :P

Takie sprawy powinni załatwić "w cztery oczy" z prezesem, zamiast robić show w internecie.
 
 
Piotrek_lbn 
znawca

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 63
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 16:59   

z tego co wiem to kalesony do wygrania nie byly i nikt ich nie wygral ale pewnie jakbys jezdzil to jedne Prezes w zanadrzu mial dla Ciebie jakbys strzelil najlepszy czas :spoko: tok rozumowania pozostawiajacy troche do zyczenia ale nie mi to oceniac i to Twoja sprawa ;]:) zaraz mi jeszcze napiszesz ze zebralo sie pare kmiotkow, napisali list zeby sie zareklamować bo dawno o nich gazety nie pisaly :haha: :haha: :mrgreen: :idea:
 
 
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 17:09   

Piotrek_lbn, rozumiem, że Ty startowałeś i dlatego tak mocno próbujesz podnieść rangę tej imprezy.

Dlatego wybacz mi to co napiszę.
Co byś nie zrobił to i tak będzie impreza amatorska, daleko w tyle za Kryterium Asów na Karowej i innymi profesjonalnymi imprezami. Impreza bardziej o charakterze marketingowym, mająca na celu zainteresować zwykłych ludzi sportem motorowym. ;)
Co oczywiście nie zmienia faktu, że AkChełmskiemu należą się brawa, że ją organizuje. Nie ma już Rajdu Ziemi Lubelskiej, więc fajnie, że przynajmniej mamy (a raczej mieliśmy) Kryterium Asów Toru Lublin

Nas różni to, że Ty się tym strasznie podniecasz, a ja co prawda chciałbym kiedyś wystartować, bo fajnie byłoby porywalizować ze Stecem, ale nie mam na to szczególnego ciśnienia. :)

Nigdzie nie napisałem, że zebrało się paru kmiotków, którzy chcą się zareklamować. Czytaj uważnie i ze zrozumieniem.
Zwyczajnie nie widzę sensu robienia show w internecie w takiej sprawie.
 
 
Drift_King 
prawdziwy tuner
dryfciarz


Auto: Subu
Skąd: Czuby
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 654
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 17:14   

ukanio napisał/a:

Zwyczajnie nie widzę sensu robienia show w internecie w takiej sprawie.



hahahha i własnie z tego względu kopiujesz ten list na każde możliwe forum,nawet tam,gdzie było już skopiowane.

Hipokryzja chyba osiągnęła już swój szczyt :mrgreen: :haha:
_________________
'96 Subaru Impreza GT wozi dupę
'00 Daewoo Matiz Van rolniczo-służbowy
'95 Daewoo Nexja GSi 16v szczur na tor
 
 
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 17:23   

Drift_King napisał/a:

hahahha i własnie z tego względu kopiujesz ten list na każde możliwe forum,nawet tam,gdzie było już skopiowane.

Hipokryzja chyba osiągnęła już swój szczyt :mrgreen: :haha:


Brawo Donkey Kong, zasłużyłeś na banana. :)
Nie ma to jak pociąć się z kimś na jednym forum, a potem przenosić konflikt na kolejne. :spoko:

Ty za to piszesz bajki na jednym forum, a potem wypisujesz kolejne legendy na następnym.

Sprawdź godzinę zamieszczenia mojego postu na motolublin i pomyśl jak bardzo się teraz ośmieszyłeś. :D
Pewnie wszechwiedzący pan D_K zapomniał, że niestety nie mam możliwości usuwania swoich postów?

Zamieściłem na forach, bo kilka osób pytało się o co chodzi z Kucharem. ;)
Ostatnio zmieniony przez ukanio Sro Gru 19, 2012 17:25, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Drift_King 
prawdziwy tuner
dryfciarz


Auto: Subu
Skąd: Czuby
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 654
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 17:32   

ukanio napisał/a:
Drift_King napisał/a:

hahahha i własnie z tego względu kopiujesz ten list na każde możliwe forum,nawet tam,gdzie było już skopiowane.

Hipokryzja chyba osiągnęła już swój szczyt :mrgreen: :haha:


Brawo Donkey Kong, zasłużyłeś na banana. :)
Nie ma to jak pociąć się z kimś na jednym forum, a potem przenosić konflikt na kolejne. :spoko:

Ty za to piszesz bajki na jednym forum, a potem wypisujesz kolejne legendy na następnym.

Sprawdź godzinę zamieszczenia mojego postu na motolublin i pomyśl jak bardzo się teraz ośmieszyłeś. :D
Pewnie wszechwiedzący pan D_K zapomniał, że niestety nie mam możliwości usuwania swoich postów?

Zamieściłem na forach, bo kilka osób pytało się o co chodzi z Kucharem. ;)


Ja się z nikim nie tnę,tylko PRZERAŻAJĄ mnie dzieci neo wypisujące brednie i jarające się sensacjami jak Ty.

Poza tym bujaj torby i żarty o bananach serwuj między swoimi frajerami.
EOT.
_________________
'96 Subaru Impreza GT wozi dupę
'00 Daewoo Matiz Van rolniczo-służbowy
'95 Daewoo Nexja GSi 16v szczur na tor
 
 
213 
Widać, że się stara


Auto: BMW e30 318is
Skąd: Sławinek
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 27
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 17:37   

Poczekajmy na komentarz sytuacji ze strony Prezesa, bo imprezę organizował przecież dla nas - kibiców i zawodników z okręgu, na pewno nie pozostawi tej kwestii bez wyjaśnienia...
 
 
 
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 17:45   

Drift_King napisał/a:

Poza tym bujaj torby i żarty o bananach serwuj między swoimi frajerami.
EOT.


:haha: Bez komentarza!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam