FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: johny
Czw Lip 18, 2013 17:36
Zaczynamy nowy sezon!!
Autor Wiadomość
msjk 
prawdziwy tuner

Auto: E90 330i
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 636
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 23:32   

prezes, rozumiem, że regulaminu nie będzie można zmienić i nie dopuścicie slicków ?
_________________

Ostatnio zmieniony przez msjk Nie Sty 06, 2013 22:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Piotrek_lbn 
znawca

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 63
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 10:23   

daj Pan spokoj Panie kolego;] nie wiem co to za jakies chore przepisy i regulaminy... lepiej kupic opony za 4 tys bo maja znaczek homologacji niz 4 komplety wyscigowych slikow.... Ja rozumiem że Prezes jak na Prezesa przystało ma woreczek pieniążków ale gdzie sens i logika żeby tylko na oponach z homologacją dopuszczać zawodników... ciekawe czy jak sie zdarzy że na kryterium asów w marcu bedzie słoneczko i ładna pogoda to tez zawodnikom przyjezdnym powie ze mozna jechac tylko na normalnych gumach z homologacja... :|
 
 
HaGie 
pro racer


Auto: sej, gej
Skąd: Wrotków
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 2627
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 10:24   

poczekajmy na oficjalna wypowiedz prezesa... :>

btw dziala komus link ze schematem prob bo mi nie ;(
 
 
 
Piotrek_lbn 
znawca

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 63
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 10:41   

Przeciez napisal na FB "Prezes napisał na facebooku, że kierowcy z oponami slick bez homologacji nie będa brani pod uwagę w klasyfikacji... " (źródło:msjk:)
 
 
HaGie 
pro racer


Auto: sej, gej
Skąd: Wrotków
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 2627
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 10:52   

ja prezesa na FB nie mam to nic nie wiem na ten temat :)
 
 
 
robertMK 
Specjalista


Auto: RWD
Skąd: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 164
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 10:58   

Piotrek_lbn napisał/a:
ciekawe czy jak sie zdarzy że na kryterium asów w marcu bedzie słoneczko i ładna pogoda to tez zawodnikom przyjezdnym powie ze mozna jechac tylko na normalnych gumach z homologacja...
o i tu bardzo mądrze piszesz

Bo oczywiscie kazdy kto w sporcie siedzi to wie ze opona slick nie doscy ze jest tansza od semi slicków nowych to i jeszcze daje wiecej frajdy zjazdy. Do tego nikt kto ma jakies EVO czy STI nie wspomne o SKODZIE LANCER;) i bedzie zaproszony na kryterium nie załozy opony z homologacja bo jej poporstu nie maja.

Najwazniejsza sprawa jest to , ze impreza jest organizowana na zamknietym obiekcie jakim jest Tor i własnie gdzie jak nie na torze maja jedzic auta sportowe z oponami PROFI??

Jak by to była jakas próba typu parkin przed supermarketem czy co kolwiek w stylu KJS to tak opony Homo E bo trzeba sie poruszac po drogach pulicznych .. ale to jest Tor i własnie pod takie imprezy sa te opony stworzone.



Mysle ze główny czynnik ze nie ma slicków to poprostu marudzenie jedzacych dupowozami ze nie maja szans, bo ktos tam ma auto zrobione , przyszykowane do sportu i do tego ma slicka i nas leje. i to jest nie FAiR...

to ja sie pytam ? co sie liczy Jakosc czy Ilosc?

Ja osobiscie wole by zawsze wygrywali najszybsi w najlepszych autach bo chociaz widze ile mi do nich brakuje i jak mozna sie sprzetowo i nie tylko poprawic. A nie wyznacznikiem jest sedan 2.0i na debicy ktory jadacy na jaka kolwiek inna impreze w Kraju dostaje na 5 próbach ponad minute do lidera klasy :spoko:

Tylko sie odrazu nie obrażac jak dzieci jezeli kogos to dotkneło.
PEACE

p.s sory za błedy pisze na kolanie w samochodzie ;)


Cytat:
ja prezesa na FB nie mam to nic nie wiem na ten temat


CYTAT Z PW :
Od: prezes
Do: robertMK
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 16:42
Temat: Re: ost 6 imprez
Cze!!
Z oponkami tak jak w KJSach.
_________________
tel.501 080 767
Ostatnio zmieniony przez robertMK Pią Sty 04, 2013 11:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Piotrek_lbn 
znawca

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 63
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 14:09   

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:




:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Piotrek_lbn Pią Sty 04, 2013 14:20, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Cień696 
Widać, że się stara
rwd killer

Auto: MR2-R/EP2/EP3/ITR
Skąd: Zamość
Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 19
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 14:46   

gdzie mozna zobaczyc nowy regulamin bo niewiem jakim autem sie teraz wybierac :P
_________________
SWAPY K20 / B18

Cześci do Civic Type R
mechaniczne blacharskie
cale auta z uk.
TEL: 784-933-899
GG:9960114
Mail: Mariusz696@vp.pl
 
 
 
HaGie 
pro racer


Auto: sej, gej
Skąd: Wrotków
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 2627
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 14:59   

nie ma :mrgreen:
 
 
 
aaltonen 
Uczy sie pisac
aaltonen

Auto: JapanBieda
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 11
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 15:25   

Zaraz zaraz, panowie - 2 rzeczy:
Po pierwsze to rallysprinty w tym roku będą organizowane nie tylko na torach, ale pewnie też na obiektach otwartych, razem z dojazdówkami, więc opony bez homologacji odpadają.

Po drugie, pisanie że slick sportowy jest tańszy od semislicka z homologacją to jakiś absurd.... no właśnie chyba że porównujemy jak robertMK używanyne slicki do nowych semi.....

Nowy slick 15'' to wydatek rzędu 1000-1100 zł/szt. Podczas gdzy r888, ad048 czy federala można kupić za około 400-500 zł/szt.

Uważam że zakaz to dobry pomysł, bo nie każdego stać na wywalenie 1000 pln na opone, która na pewno da przewagę bogatemu kierowcy.

Tylko nie piszcie że można kupić używanego slicka za 300 pln, bo tak naprawdę to kupowanie kota w worku, raz kupisz dobrą oponę, a 3 razy nie nadającego się do niczego śmiecia. Zresztą używanego semi slicka też można kupić i to nawet jeszcze taniej.
 
 
Piotrek_lbn 
znawca

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 63
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 15:33   

aaltonen napisał/a:
Zaraz zaraz, panowie - 2 rzeczy:
Po pierwsze to rallysprinty w tym roku będą organizowane nie tylko na torach, ale pewnie też na obiektach otwartych, razem z dojazdówkami, więc opony bez homologacji odpadają.

Po drugie, pisanie że slick sportowy jest tańszy od semislicka z homologacją to jakiś absurd.... no właśnie chyba że porównujemy jak robertMK używanyne slicki do nowych semi.....

Nowy slick 15'' to wydatek rzędu 1000-1100 zł/szt. Podczas gdzy r888, ad048 czy federala można kupić za około 400-500 zł/szt.

Uważam że zakaz to dobry pomysł, bo nie każdego stać na wywalenie 1000 pln na opone, która na pewno da przewagę bogatemu kierowcy.

Tylko nie piszcie że można kupić używanego slicka za 300 pln, bo tak naprawdę to kupowanie kota w worku, raz kupisz dobrą oponę, a 3 razy nie nadającego się do niczego śmiecia. Zresztą używanego semi slicka też można kupić i to nawet jeszcze taniej.


:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

nie wiem na jakim Ty świecie zyjesz ze takie herezje głosisz ;]
 
 
Arti 
Widać, że się stara

Auto: STi
Skąd: Lublin
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 19
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 20:25   

Piotrek_lbn napisał/a:

:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

nie wiem na jakim Ty świecie zyjesz ze takie herezje głosisz ;]


Piotrek daj se siana.
po co się napinać, każdy ma swoje teorie, a najlepsze mają ci którzy nigdy nie użyli slicka tylko obserwują innych.
Przecież masz najlepsze opony, najszybszy samochód to robisz wyniki, kierowca i jego doświadczenie zdobywane na treningach to jest nie ważne - tak chłopy myślą ;)
A tak na marginesie jesteś w niedziele???
 
 
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 20:38   

Arti napisał/a:

Przecież masz najlepsze opony, najszybszy samochód to robisz wyniki, kierowca i jego doświadczenie zdobywane na treningach to jest nie ważne - tak chłopy myślą ;)


To przesiądź się na rower. Skoro sprzęt i pieniądze nie mają żadnego znaczenia to wszystko jedno czym wystartujesz w RSie. Może być nawet hulajnoga. :P
 
 
Arti 
Widać, że się stara

Auto: STi
Skąd: Lublin
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 19
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 21:14   

ukanio napisał/a:
Arti napisał/a:

Przecież masz najlepsze opony, najszybszy samochód to robisz wyniki, kierowca i jego doświadczenie zdobywane na treningach to jest nie ważne - tak chłopy myślą ;)


To przesiądź się na rower. Skoro sprzęt i pieniądze nie mają żadnego znaczenia to wszystko jedno czym wystartujesz w RSie. Może być nawet hulajnoga. :P


A żebyś wiedział, na naszym torze to może i rowerem było by szybciej ;)
A tak na poważnie: lepsze czasy na to torze kręciłem kiedyś ośką niż teraz STi. I wcale się tego nie wstydzę ani nie ukrywam!!!!
Może się postarzałem, może się boje a może po prostu ośką jeździłem dużo, trenowałem itp, itd.
Jak ktoś potrafi, chce i trenuje to mnie "zrobi" na torze jak chce zwykłym 1.6 :x
I jak się ma talent i ciężka praca na treningach do kasy??? :>
Ostatnio zmieniony przez Arti Pią Sty 04, 2013 21:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
losiek 
Uczy sie pisac

Auto: Renault 5 x2, UAZ x2
Skąd: Zamość
Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 9
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 21:55   

Czyli z waszych postów wynika, że klasa profi była ok bo można było w niej jeździć na slickach a teraz nie :D

po za tym już nie przesadzaj z tym zwykłym 1.6 :P
Ostatnio zmieniony przez losiek Pią Sty 04, 2013 21:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam