FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: johny
Czw Lip 18, 2013 17:36
Zaczynamy nowy sezon!!
Autor Wiadomość
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 21:56   

Arti napisał/a:
I jak się ma talent i ciężka praca na treningach do kasy??? :>


Kolego Arti, myślę, ze nie ma sensu zagłębiać się w szczegóły.
Moglibyśmy sie tak spierać w nieskończoność. Ty piszesz o treningach, ja kontruję tym, że nie sa one darmowe i nie każdego stać na cotygodniowy wypad na tor.
O tym czy ważniejszy jest sprzęt, czy umiejętności dyskutowało już wiele osób, wiele razy i nie znaleziono w tej kwestii porozumienia.
Wiem jedno. Nawet jeśli zgodzimy się, że najważniejsze są umiejętności to nie możemy zapominać, że sprzęt też jest jakąś wartością dodaną.
Przy podobnych umiejętnościach zazwyczaj wygrywa ten, który ma lepszy sprzęt. A niestety w tym sporcie lepszy sprzęt prawie zawsze oznacza droższy sprzęt. :)
 
 
losiek 
Uczy sie pisac

Auto: Renault 5 x2, UAZ x2
Skąd: Zamość
Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 9
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 22:00   

Zawsze można kupić auto do niższych klas - wyjdzie taniej.

Jedna rzecz mnie zaciekawila. Czy moglby ktoś mi pokazać te slicki tansze niz semislicki? To nie ironia tylko po prostu sie pytam.
 
 
 
prezes 
drifter


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 465
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 22:06   

Drodzy Panowie!

Skoro Regulamin Rallysprintów (w którym nie ma nic o oponach) w punkcie 3.1 mówi "W sprawach nie ujętych niniejszym regulaminem obowiązują postanowienia Regulaminu Ramowego Konkursowych Jazd Samochodowych"

a Regulamin KJSu w załączniku nr 2 mówi, że opony muszą posiadać znak homologacji E

to chyba sprawa jest jasna i raczej nikt w okręgu tego nie będzie się starał zmieniać ze względu na dwóch kierowców - w tym jednego wyjątkowo upierdliwego :)

Im podpowiadam dwa rozwiązania:
1. pisać do ZG PZM żeby te postanowienia zmienili
2. zorganizować cykl imprez np. pod patronatem Polskiego Związku Traktorzystów, a wówczas możecie jeździć nawet na samych felgach jeśli taki regulamin tam ustalicie.

A o Kryterium Asów proszę się nie obawiać - ono nie będzie według regulaminu KJSu!
 
 
patrynioo 
Specjalista


Auto: Civic 2x
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 138
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 23:30   

Brawo Prezes :spoko:
_________________
Nie ważne jaki masz samochód, ważne jak nim jeździsz.

Jusiak Rally team
 
 
 
graboss 
drifter


Auto: Nissan
Skąd: Kalinowszczyzna
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 289
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 12:38   

Ja jeszcze na koniec dyskusji dodam od siebie, że wszystko to powinno być

FOR FUN

a nie spinka o wszystko.
Jak to mawia Dk "luźna guma"
_________________
I COULD HAVE BEEN A HERO
BUT I'M GOING TO BE A LEGEND
 
 
mlodykmd 
znawca


Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 66
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 13:47   

Schematy prób nie działają, to jakby się dało poprawić to by było extra.

Już se sam poradziłem, zły się adres do pliku dopisał, jak ktoś potrzebuje, to:

http://www.automobilklub....ki/rs060113.pdf

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez mlodykmd Sob Sty 05, 2013 18:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MrCk 
Widać, że się stara


Auto: Civic
Skąd: Abramowice
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 27
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 21:20   

prezes napisał/a:
Skoro Regulamin Rallysprintów (w którym nie ma nic o oponach) w punkcie 3.1 mówi "W sprawach nie ujętych niniejszym regulaminem obowiązują postanowienia Regulaminu Ramowego Konkursowych Jazd Samochodowych"



a Regulamin KJSu w załączniku nr 2 mówi, że opony muszą posiadać znak homologacji E



to chyba sprawa jest jasna i raczej nikt w okręgu tego nie będzie się starał zmieniać ze względu na dwóch kierowców - w tym jednego wyjątkowo upierdliwego



Im podpowiadam dwa rozwiązania:

1. pisać do ZG PZM żeby te postanowienia zmienili

2. zorganizować cykl imprez np. pod patronatem Polskiego Związku Traktorzystów, a wówczas możecie jeździć nawet na samych felgach jeśli taki regulamin tam ustalicie.


No i pozamiatane :mrgreen:
 
 
 
Tom3k 
Uczy sie pisac


Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 13
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 07:21   

Prezesie, ja nie wiem czy dla 2 osob. Zrobmy ankiete kto by chcial zmienic reg i pozwolic uzywac opon bez homo e. Bo to nie tylko slicki ale i profi deszczowki a nic lepszego na taka ppgode niz mikka deszczowka nie ma. A co do cen to zapraszam do siebie po slicki. Mam duzo w super cenach nawet nowe. Bede na torze civicem jak zwykle.
Pozdr
 
 
prezes 
drifter


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 465
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 00:08   

Tom3k napisał/a:
Prezesie, ja nie wiem czy dla 2 osob. Zrobmy ankiete kto by chcial zmienic reg i pozwolic uzywac opon bez homo e. Bo to nie tylko slicki ale i profi deszczowki a nic lepszego na taka ppgode niz mikka deszczowka nie ma. A co do cen to zapraszam do siebie po slicki. Mam duzo w super cenach nawet nowe. Bede na torze civicem jak zwykle.
Pozdr


Wiadomo, biznes is biznes!! :) Jakoś nikt tematu zbytnio nie podejmuje, więc chyba tylko dla dwóch. Dziś (wtorek) odbędzie się OKSS i ta kwestia zostanie rozstrzygnięta.
 
 
robertMK 
Specjalista


Auto: RWD
Skąd: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 164
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 08:25   

prezes, a ja pochwale trase nawet fajna była , mozna by na nastepny to samo tylko od tyłu :spoko:

najfajnieszy ten szybki łuk w 3,4,5 probie zaraz po starcie
_________________
tel.501 080 767
 
 
Jarek_A 
Widać, że się stara


Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 47
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 14:05   

robertMK napisał/a:
prezes, a ja pochwale trase nawet fajna była , mozna by na nastepny to samo tylko od tyłu :spoko:


sarkazm?:)
 
 
robertMK 
Specjalista


Auto: RWD
Skąd: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 164
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 14:24   

Jarek_A napisał/a:
sarkazm?:)
eee serio pisze , podobała mi sie z okazji tego dłuuugiego łuku
_________________
tel.501 080 767
 
 
Piotrek_lbn 
znawca

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 63
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 14:40   

Prezesie robisz jaja z tymi oponami raz tak raz siak jednym zabraniasz grozisz ze nie beda klasyfikowani po czym klase wygrywa ktos na DOCIĘTYCH profilach ... ;] jakbys byl taki porządny i przestrzegał tego co piszesz i mówisz to by to nie miało miejsca ;] ale to juz Twoja sprawa ;] jesli sie myle pokaz mi opone w ofertcie Profil`a z tak dociętym bieżnikiem i znakiem homologacji jak ostatnio wygral Lelek... ;] :spoko: :haha: i zebys mnie nie zrozumial zle.. bo nie chce zebys komus zabieral zwyciestwo tylko jesli jedno mowisz a drugie robisz to stawia Ciebie jakos Prezesa z sredniej sytuacji...
 
 
robertMK 
Specjalista


Auto: RWD
Skąd: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 164
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 15:37   

Piotrek_lbn, Tu akurat sie mylisz, Janusz jechał na zwykłych profilach tylko docietych na deszcz

Docietych po wyprodukowaniu i kupieniu , docietych nacinarka, one maja Homo E tak jak np Markgumy
Docina sie tak by lepiej wode i syf odprowadzały.

Co do opon, Moim zdaniem powinno byc tak jak Homo E to na kazdej imprezie nawet Kryterium Asów


Jezeli Prezes powie ze na Zgromadzeniu OKSS udało sie to przeforsowac zapis to bedzie super, jezeli nie to do konca ciagnac na Homo E i tyle w temacie
_________________
tel.501 080 767
 
 
Piotrek_lbn 
znawca

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 63
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 15:53   

[quote="robertMK"]Piotrek_lbn, Tu akurat sie mylisz, Janusz jechał na zwykłych profilach tylko docietych na deszcz

Docietych po wyprodukowaniu i kupieniu , docietych nacinarka,

firma PROFIL daje na nie homologacje ? czy daje homologację na swoje opony a ktos sobie je indywidaulnie docina? ;] i wtedy guma traci homologację bo ma ją tylko i wyłacznie wtedy jak wychodzą spod firmy która ma na daną opone homologację i dany bieżnik :) nie jest przecież tak że kupisz opone z normalnym profilem podocinasz sobie ją jak chcesz i jakim chcesz kierunku i ona dalej bedzie miala E
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam