FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
AUTO GAZ
Autor Wiadomość
Black--Star 
znawca


Auto: Honda Accord 1,8iS
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 50
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 08:03   AUTO GAZ

Jakie lubelskie zakłady możecie polecić, co prawda mam juz zalozona instalację,ale nie jestem pewien czy jestem zadowolony w 100% z uslug mojego zakladu.
 
 
 
funes 
Widać, że się stara


Auto: Ibiza Cupra TDI
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 15
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 12:52   

Auto Gaz Piekarz link do strony
 
 
 
GUPETTO 
drifter
TRANSPORTOWIEC


Auto: VW mk2.VW 4
Skąd: Kalinowszczyzna
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 447
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 21:39   

Auto Gaz Piekarz link do strony zadna rewelacja cenowo i jako montaz, ja zakladalem glebiej firlejowska tam kolo AUTORplus, nienarzekam. rozni sa fachowcy rozne maja humory w pracy.Slyszalem ze kolo Krasnegostawu jest jakis magik, ludzie do niego z polski przyjezdzaja, ale robota :spoko:
_________________

 
 
bez_imienny 
Specjalista

Auto: szybkie
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 149
Wysłany: Czw Lis 03, 2005 07:37   

powiem tak zalozylem swoj gaz u piekarza, wszystko bylo ok dopkuki nie nie zostala zwiekszona moc i teraz zaczely sie cyrki w postaci przeskakiwania gazu na benzyne, pojechalem pelna kultura i dowiaduje sie ze musze zaplacic 600 netto za wiekszy parownik, ktory juz przy pomntarzu mial byc wiekszy bo informowalem ze samochod nie pozostanie seryjny, pan piekarz mily ale widac ze taki troche juz nastawiony na system zrob u mnie a potem martw sie sam bo takich jak ty mam na peczki. druga sprawa do instalacji zamowilem drozsze, lepsze, japonskie, mega,super, hiper wstryski ktore jak widac po 20000 puszczaja gaz do kolektora. jezdzilem 5 razy tylko p oto zeby sprobowac to ustawic, jendak nikt nie zdjagnozowal przyczynyi jezdzil bym tak do usranej smierci gdyby nie zachwalalny wyzej auto gaz na forlejowskiej tuz obok autoRa. tam diagnoza byla szybka ze wtryski i nic innego. Pelen profesjonalizm.

powiem tak

piekarz - feeee
mechanicy piekarza - naprawde mili i widac ze sie znaja, j
autogaz zavoli obok autoRa-polecam maja wlasna hamownie wiec pelen wypas, napewno nastpeny gaz, jesli takowy mi sie trafi, bede zakladal tam napewno!



pozdro
 
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Czw Lis 03, 2005 10:56   

Ja tem polecam Piekarza
Jak mi padł zawór to byłem na lubartowskiej w D.T i typ mi powedział ze trzeba caly przód za 500pln wymienic pojchałem do Piekarza i chłopaki powiedzieli ze to tylko zawór i wymienili mi go za 95pln po rozmowie z Piekarzem kazał mi wjechać na kanał bez kolejki bo to poważna sprawai w niecałe 20min mi to zrobili wiec ja niemam donich zastrzeżeń i moge ich polecić
 
 
 
Taras 
streetracer

Auto: Cali
Skąd: Kalinowszczyzna
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 854
Wysłany: Czw Lis 03, 2005 16:10   

Ja polecam zakład na Młyńskiej tam jest dobry fachowiec ktory mi zakładał gaz i jestem zadowolony. Ma pojecie o samochodach o instalacjach i lubi sie bawic ustawieniami kompa od gazu. Dosyc czesto tam jestem i przestawiam sobie mieszanke gazu tak dla zabawy
_________________
SilnaGrupaTrzymającaWładze
 
 
 
malcu 
prawdziwy tuner


Auto: Clio ;)
Skąd: Polska
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 643
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 13:17   

Jak kolega wyzej b.polecam Zavoli na firlejowskiej mam tam znajomka i dzieki jego pomocy moj gofer zaczal jezdzic normalnie na gazie fachowa obsluga i pelna kulturka a ceny na pewno przystepne.

Nie polecam na Zbożowej tam gdzie alarmy zakladaja.

Co do Piekarza to slyszalem tylko same pozytywne opinie.

Pozdro
_________________

 
 
Rysiek 
speed demon
Prawie jak STIG


Auto: służbowe
Skąd: Czuby
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Lis 2004
Posty: 4326
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 13:40   

moj ojciec zakladal gdzies w bychawie...niby wiocha ale nie narzeka wszytko ladnie smiga, poza tym zalorzyl mu gaz za chyba 1200zł wiec luzik :spoko: vectraA 2.0 8V

poza tym Zavoli i Piekarz praktycznie w 1miejscu i jedna cena tylko u Piekarza dluzsza kolejka :) obie firmy mozna smialo polecic...
_________________
POKRYCIA DACHOWE - Wszystko do dachu 794-998-001
 
 
 
kicek 
prawdziwy tuner
F*ckThePrincess


Auto: SDI po czipie
Skąd: Czechów
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 612
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 15:38   

Na Lubartowskiej DT GAS SYSTEM czy jakoś tak ... brat zakładł do Mondeo 1.6 16v 97r. zrobił już 200.000km na gazie i ani razu sie nie popsuło...Siostra do Corolli zakładała tam sekwencje jakieś dwa mc temu i wszystko bangla... :spoko:
_________________
Czarne Niskie i Szerokie
 
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 16:45   

kicek, a dlamnie to niaciągacz :mad: Jak mi padł zawor od gazu to mi powiedział ze musowo cały przód wymienic za 500pln i musze zostawić samochod na cały dzień pojechalem do Piekarza i stwiedzono tylko awarie zaworu i wymienili mi od ręki :) a co najwazniejsze 400pln zostało w kieszeni
 
 
 
kicek 
prawdziwy tuner
F*ckThePrincess


Auto: SDI po czipie
Skąd: Czechów
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 612
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 23:50   

co do piekarza to miałem problemy z Hondą Prelude 2.0i... kupiłem zagazowaną, okazało sie ze (podobno) parownik dał ciała. Wymiana nowy parownik XXXpln...
Nie pomogło...Wymieniłem XX rzeczy... za XXX pln i dalej było to samo...Okazało sie ze padł (i kto by pomyślał) aparat zapłonowy :x
Samochód stał tam XX dni...
Mam swoje zdanie i wiecej (jeśli bedę miał auto na LPG) tam nie pojade..
Do D.T mam zaufanie, zwiedziłem na ich instalacji połowe Europy(Mondeo)
mattey żyjemy w takim kraju i nic na to nie poradzisz są uczciwi i Ci co chcą sie dorobić... :/
_________________
Czarne Niskie i Szerokie
 
 
 
bez_imienny 
Specjalista

Auto: szybkie
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 149
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 11:03   

dobra male sprostowanie:-)

jednak nie wtryski a padniety parownik byl przyczyna, w koncu sam pan slawek widzac mnei prawie codziennie wzial sie do roboty. odrazu parownik wymienilem na wiekszy gwarnacja + doplata 50 zl. wszystko pelna kultura, jestem w 100% zadowowolony, skonczylo sie przerzucanie na benzyne w czasie nawet lekkiego butowania. powiem tak musialem sie wyjezdzic bo chlopaki roboty maja full.

pozdro
 
 
 
ziomuś 
drifter


Auto: Avensis T22
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Lis 2005
Posty: 372
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 12:00   

Ja gazoline zakładałem w ALBA-GAZ na Ewalgelickiej mały zakład na podwórku w centrum miasta(miło) pojechałem tam poniewaz panowie jako jedyni mówili ze maja doswidczenie w zakładaniu instalacji w silniku 5 cylindrowym audi-nawet zaprosili mnie abym obejrzał jak w innym aucie z takim silnikiem gaz zakładaja, nawet niezle im to wyszło ale.... panowie widac ze maja pojecie i cena do negocjacji :spoko:
_________________
http://www.polwidlak.pl/index.php?site=o_firmie - Toyota wózki widłowe nowe,używane
 
 
 
zanjac 
Specjalista


Auto: mat
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Lis 2005
Posty: 124
Wysłany: Pią Gru 23, 2005 11:15   AUTO-MIK ŁĘCZNA

A ja panowie założyłem już 15- tą instalację gazową do moich poprzednich samochodów i moich znajomych w AUTO - MIK 1 w ŁĘCZNEJ , były różne i bez i z komputerem i obecnie sekwencja , za każdym razem byłem zadowolony , nawet jeśli coś nie zagrało to wymianka była gratis i z pełną kulturą. Widziałem u nich nawet tkie samochody gazowane jak LEXUS 400S , Mescedesy S -klasy , Jaguara Xj 600 , najtrudniejsze nawet beemki od 3 do 7 , Jeep-y cheeroky - różne , najnowsze modele laguny , amerykańce..........Widać ,że właściciel wie co robi i ma o tym pojęcie - zakłada własnoręcznie i nie jest tym co wypisuje tylko papierki - rejstracje są z całego województwa lubelskiego , rzeszowskiego i mazowieckiego.

ps Można negocjować ceny , dodają gratis pokrowiec na koło itd.właściciel PODEJMUJE się założenia instalacji do najróżniejszych nietypów i specjalnych wersji...traktuje każdy indywidualnie. :wow: :wow: :wow:
 
 
manieczek 
znawca


Auto: 405Mi16 + FSO Truck
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 02 Wrz 2008
Posty: 55
Wysłany: Sro Paź 08, 2008 15:56   

GUPETTO napisał/a:
.Slyszalem ze kolo Krasnegostawu jest jakis magik, ludzie do niego z polski przyjezdzaja, ale robota :spoko:


No ja własnie bede u niego zakładał STAGA do mojego Mi16, podziele sie spożstrzeniami:)
Ale słyszałem ze robi gosc b. dobrą robote:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam