FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Ubezpieczenia,Kredyty samochodowe i Leasing Lublin
Autor Wiadomość
zaksymilian 
Nowiciusz ;>

Auto: audi
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 1
Wysłany: Pią Mar 28, 2014 12:52   Ubezpieczenia,Kredyty samochodowe i Leasing Lublin

Witam Panowie
Zapraszam do korzystania z moich usług w zakresie ubezpieczeń ,kredytów samochodowych i leasingu.Stawiam na kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe z zakresu komunikacji,majątkowe,na życie,rolne i podróże jak również dla klienta biznesowego.Zapewne każdy potrzebuję przynajmniej jedno ubezpieczenie i stara się aby było najbardziej dla niego korzystne.Moim celem jest zbudowanie relacji długoterminowej z klientem który może zadzwonić do mnie i zapytać o każdą sprawę która go nurtuję (jeżeli nie będę wiedział zajmę się weryfikacją).Dając przykład mojej rodziny kiedy wchodziłem w świat ubezpieczeń okazało się że dom ubezpieczał inny agent,dwa auta również kto inny,a ubezpieczenie na życie kolejny agent.W takiej sytuacji ciężko mieć dobre i długoterminowe relacje pomiędzy sprzedawcą a klientem,dlatego też moja polityka firmy jest całkiem inna wierząc że przyniesie to tylko dobre korzyści.Posłużę się kolejnym przykładem z życia jest to moment kiedy moja żona zaszła w ciążę nie wiedziałem o takich rozwiązaniach jak ubezpieczenie zdrowotne dzięki któremu za składkę 52zł m-c mamy prowadzenie ciąży,USG,badania krwi i innych specjalistów w LUXMED.W jednym miesiącu za wspomniane 52zł zaoszczędziliśmy ok 500zł z powodu 4 wizyt u Laryngologa,badań krwi i USG należy pamiętać że koszt jednej wizyty to ok100ZŁ.Mógłbym podawać różne przykłady jednak myślę że tyle wystarczy aby być świadomym z możliwości ubezpieczeń..W portfelu posiadam Towarzystwa Ubezpieczeniowe tj.UNIQA,COMPENSA,INTERRISK,PROAMA,MTU,GENERALI,GOTHAR,HDI,WARTA jest dużo pracy jak również jest możliwość porównania różnych ofert.Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 12/19 i soboty od 10/15 mieści się przy ul.Szerokie 120A(Nałęczowska) na parkingu obecnego Lewiatana a wcześniejszego ABC tuż obok Restauracji Etiuda.Podaję również moją stronę na Facebooku gdzie na bieżąco staram się informować o różnych zmianach w ubezpieczeniach oraz ofertach.Moja praca polega również na spotkaniach u klienta więc zdarza się że biuro w tym czasie jest zamknięte.Wynika to z większego komfortu dla klienta.Zapraszam jeszcze raz wszystkich do kontaktu ze mną a będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy.Pozdrawiam Grzegorz Zakrzewski 698-615-207
https://www.facebook.com/...0636442?fref=ts
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam