FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Rysiek
Nie Mar 19, 2006 00:38
Calibra z nowego GT (robiona w Polsce)
Autor Wiadomość
Vesti 
drag czempion
FUCKING GREAT


Auto: F7P
Skąd: Polska
Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 1894
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 14:02   

Jako demo car stylingu.. coś co tylko stoi mi nie przeszkadza może podpierać słupy telegraficzne..
ale jako samochód..

Tandeta.. żenada.. dlaczego nie zrobić auta demo wyposażonego nie w szpachle znana od stuleci.. ale w nowinki techniczne.. ?
_________________
Lubelski Shadow, Friend KATservis.
 
 
 
Kamil 
the fastest furious

Auto: .
Skąd: Polska
Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 2020
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 14:04   

Vesti napisał/a:
Tandeta.. żenada.. dlaczego nie zrobić auta demo wyposażonego nie w szpachle znana od stuleci.. tylko w nowinki techniczne.. ?


przeczytaj artykuł ,a później komentuj i pisz o nowinkach technicznych :roll:
_________________
Pokrycia Dachowe - www.kejm.pl .
 
 
Rasta 
drifter

Auto: Made in Japan
Skąd: Polska
Dołączył: 23 Sie 2005
Posty: 278
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 14:13   

akurat nie ma znaczenia co to za auto :)
czy to cali czy cokolwiek innego heh Chyba jestescie przewrazliwieni, auto nie swiadczy o czlowieku to tak dla jasnosci :)
A to to, Jest zrobione tak ze nie da sie tym jezdzic proste
Rozumiem fakt ze to reklama firmy, ok!!
w takim razie czym tu sie zachwycac?
Reklama?!?!
ktos wydal kupe kasy by przerobic jezdzaca kalibre w stojaca kalibre :)
i to mnie nie bawi w ogole, tak samo nie bawilaby mnie opcja stworzenia audi killera tylko po to by co roku 3 razy go wyprowadzac na lawecie z garazu... wolalbym za te pieniadze jezdzic odpicowana seria i moglbym ja Kamil podobnie jak moja octavie...uzywac do wszystkiego. A to ze robie sobie styling, to dlatego ze mnie to bawi ale w odroznieniu od hardkora, ja moge tym autem robic wszystko czego dusza zapragnie. Fakt moze dlatego ze jestem zwyklym szarakiem i nie stac mnie na zrobienie sobie bolidu by uzywac go od swieta, moze dlatego uwazam autko z tej gazety za calkowite marnotrawstwo pieniedzy, bo jest przesadzone i jego wyglad kojarzy mi sie z choinka. W sensie takim ze ja bym nie dolozyl sie do tego ani groszem by tym jezdzic lub miec na wlasnosc... po co mi to???
chyba tylko bym sprzedal o i ile ktokolwiek by to kupil :)
to jest reklama, brzydka wedlug mnie i nie ma znaczenia czy to Calibra.

P.s ciekawe czy ktos kiedys zobaczy to auto na przedmiesciach miasta, albo w ogole na drodze publicznej

Pozdrawiam
_________________
Bojkot tego forum
 
 
Vesti 
drag czempion
FUCKING GREAT


Auto: F7P
Skąd: Polska
Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 1894
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 14:17   

Kamil napisał/a:
Vesti napisał/a:
Tandeta.. żenada.. dlaczego nie zrobić auta demo wyposażonego nie w szpachle znana od stuleci.. tylko w nowinki techniczne.. ?


przeczytaj artykuł ,a później komentuj i pisz o nowinkach technicznych :roll:


Szpachla to szpachla, zdania nie zmienie, nigdy mi sie to nie podobało i nie bedzie, chyba Kamilku mam szanse wyrażenia swojej opini? czy nie?
Nawet jeżeli jest z czegoś innego, laminatu czy innego shit'a..
W moim mniemaniu jest to beznadzieja.
Wygląd zewnetrzny auta nie podoba mi się w żadnym kontekscie, nawet jeżeli ma tylko stać i szokować..
Chociaż..
Może stać u mnie w garażu.. jak nie będzie wolnego telewizora w domu pójde do garazu i obejrze sobie jakis filmik.. :haha:



Samochód KOPA.... fee oczywiscie z zewnątrz, kilka innych rozwiązań może zostac!!!
_________________
Lubelski Shadow, Friend KATservis.
Ostatnio zmieniony przez Vesti Nie Lis 27, 2005 14:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Rysiek 
speed demon
Prawie jak STIG


Auto: służbowe
Skąd: Czuby
Dołączył: 26 Lis 2004
Posty: 4326
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 14:21   






_________________
POKRYCIA DACHOWE - Wszystko do dachu 794-998-001
 
 
 
Kuba 
pr0 killer


Auto: Malarz
Skąd: Lublin
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 1180
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 14:24   

wg was jest to beznadzieja,ale ten samochód ma zwracac uwage jak najwiekszej liczby ludzi bo jest reklmą jakiejs firmy i stąd jego wygląd,jak by była całkowicie seryjna i miała tylko pare delikatnych dodatków to nikt by sie nią nie zainteresował.
_________________

 
 
Vesti 
drag czempion
FUCKING GREAT


Auto: F7P
Skąd: Polska
Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 1894
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 14:25   

Ide do wc bo zachciało mni sie po wnikliwym obejrzeniu gołym okiem tego auta..
I tak jak Rasta mówie.. nie chodzi o to że to Calibra.. dlaczego show demo guwno car nie może byc zbudowany tak aby cieszył oczy na ulicy i służył na codzień?

Na chwile obecna to brzydki drogi resorek naszpikowany czymś co nigdy nieczmu sie nie przysłuży.. no może mi.. przynajmniej sie normalnie w wc załatwiłem.
_________________
Lubelski Shadow, Friend KATservis.
 
 
 
Rasta 
drifter

Auto: Made in Japan
Skąd: Polska
Dołączył: 23 Sie 2005
Posty: 278
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 14:25   

Kuba napisał/a:
wg was jest to beznadzieja,ale ten samochód ma zwracac uwage jak najwiekszej liczby ludzi bo jest reklmą jakiejs firmy i stąd jego wygląd,jak by była całkowicie seryjna i miała tylko pare delikatnych dodatków to nikt by sie nią nie zainteresował.


Swieta racja :spoko:
tylko za kase wsadzona w ta Calibre, mozna by zrobic dwie cali odpicowane tak ze mialyby dobre wlasciwosci jezdne oraz wygladalyby swietnie i dwie zrobione kontrastowo calibry wygladaja lepiej niz jedna przesadzona. Mozna sie reklamowac na rozne sposoby, np jak pimp my ride super rozwiazanie marketingowe, zrobic show w TV :)
A ta Cali to powielanie schematow znanych od bardzo dawna, jedyna rzecz ktora mnie zszokowala to plastikowe "nadszybie"
_________________
Bojkot tego forum
Ostatnio zmieniony przez Rasta Nie Lis 27, 2005 14:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kuba 
pr0 killer


Auto: Malarz
Skąd: Lublin
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 1180
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 14:27   

Rasta napisał/a:
ktos wydal kupe kasy by przerobic jezdzaca kalibre w stojaca kalibre

przeczytaj dokładnie artykuł ,Calibra ma regulowane zawieszenie ,dzieki czemu mozna sie nią normalnie sie poruszac po drogach
_________________

 
 
Vesti 
drag czempion
FUCKING GREAT


Auto: F7P
Skąd: Polska
Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 1894
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 14:30   

Rasta napisał/a:
Kuba napisał/a:
wg was jest to beznadzieja,ale ten samochód ma zwracac uwage jak najwiekszej liczby ludzi bo jest reklmą jakiejs firmy i stąd jego wygląd,jak by była całkowicie seryjna i miała tylko pare delikatnych dodatków to nikt by sie nią nie zainteresował.


Swieta racja :spoko:


Żadna racja.. można pójśc w kierunku przeróbek użytecznych.. tj auto o własnych siłach bez uszcerku porusza sie po drogach.. i w dodatku ładnie wygląda..

Zreszta każdy ma swoje zdanie..

Calibra sama w sobie w serii to piękne auto.. o złej renomie przez cwaniaków i buraków z płytami CD na lusterku.

I tak zawsze najpiekniejsza przeóbka to SLLEPer... nic na zewn.. klimat mocy wew.. :spoko:
_________________
Lubelski Shadow, Friend KATservis.
 
 
 
Rasta 
drifter

Auto: Made in Japan
Skąd: Polska
Dołączył: 23 Sie 2005
Posty: 278
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 14:31   

moze miec regulowane zawieszenie i tak nic nie pomoze przy tym plugu snieznym na przodzie.
Chyba ze sie podnosci ze 30 cm do gory, to wtedy da rade jezdzic po polskich drogach :) a i Moze uda sie wjechac do garazu podziemnego hihi

tez uwazam ze czysciutka zadbana Cali jest ladnym autkiem :)
I mozna ja tez ladnie odpicowac, ale z glowa
_________________
Bojkot tego forum
 
 
daniel 
technical monster
hondatech.pl


Auto: CRV
Skąd: Czechów
Dołączył: 16 Cze 2004
Posty: 1493
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 14:35   

Kamil napisał/a:

Problem nie tkwi w tuningu tylko w Calibrze :roll: tylko nikt nie umie napisać tego szczerze :rotfl: Tjunery

Mówisz , że wstydziłbyś się tym jeździć - sam wiesz , że to nie auto do jeżdżenia...wstydziłbyś się tym jeździć bo to Calibra...


Nie mam nic osobistego do Calibry. Jak jest zrobiona stylistycznie ze smakiem to mi się podoba. Ale auto o którym tu rozmawiamy, jest dla mnie odpustową choinką i dlatego bym się wstydził tym jeździć, a nie dlatego że to kiedyś było Calibrą.

EOT
_________________
www.hondatech.pl

Piszę poprawnie po polsku


あなたの車についての議論
 
 
 
bodek 
Dyrektor


Auto: maty
Skąd: Lublin
Dołączył: 26 Wrz 2004
Posty: 5018
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 14:39   

wyobrazcie sobie dwoch typow jadacych tym samochodem, no geje :fucku:
_________________
AUTOMATY...
 
 
Kamil 
the fastest furious

Auto: .
Skąd: Polska
Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 2020
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 14:42   

Każdy ma możliwość wyrażnia opinii...
Wiem o tym że są gusta...jednym sie podoba jednym nie...

Ale jaki jest cel w tym , że ktoś patrzy na samochód tylko pod względem Koni Mechanicznych, użyteczności....
Jeśli to jest samochód zrobiony w innym celu :S To jest demo-car....

Auto ma pokazywać nowości techniczne i stylistyczne (które są widoczne w tej Calibrze)

Kto by na targach oglądał zwykłą , seryjną Calibre...chyba nikt :roll:


Tak już zawsze będzie , to co uznane w Europie na świecie...w Polsce będzie wyśmiane i obrzucone błotem...

Tak to jest Polska :haha: Tu nigdy nie będzie lepiej :|
_________________
Pokrycia Dachowe - www.kejm.pl .
 
 
krystianITR 
prawdziwy tuner


Auto: DRAG and civic d16
Skąd: Czechów
Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 525
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 14:47   

Vesti napisał/a:

I tak zawsze najpiekniejsza przeóbka to SLLEPer... nic na zewn.. klimat mocy wew.. :spoko:

Trafne zdanie :spoko:
Kazdy lubi to co lubi o gustach sie nie gada,niestety polaska jest zacofanym krajem i jeszcze jaramy sie takimi choinkami......
_________________
Sezon 2004 ET:14.225
Sezon 2005 ET:13.477
Sezon 2006 ET: 13.852-13.364-13.137-13.082
Sezon 2007 ET:11.56 Tokol wegry
2007 EAST EUROPEAN Sport FWD N/A 1st place
I-Vice Mistrz Polski 2007 w klasie Profi
10 second FWD N/A Honda CRX (10.9@210.5km/h)!!!Tokol 16.05.2009
Szukam sponsora!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam