FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Conajmniej dziwne..
Autor Wiadomość
MicO 
prawdziwy tuner


Auto: VW Amarok
Skąd: Polska
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 560
Wysłany: Sro Lis 17, 2004 22:49   Conajmniej dziwne..

"Najsłabsza wersja 1.2 ? szedłem równo?!
yhy, no to nie pogadamy...
bo z tego co ja wiem, to równo "ide" np. z

Calibra 2.0 8V ~110KM
Lancia Y 1.2 dłubana ~80KM
Opel Astra 1.4 8V dłubana ~90KM "

Jest to cytat z forum.streetracing.pl postu napisanego przez Mass-a.. Mniemam ze piszac Opel Astra 1.4 8V dłubana ~90KM masz na mysli moja astre 1.4 MPi kompletnie seryjna(TTomek i cala załoga Techmaxu moze poswiadczyc - widzieli silnik od srodka) wnikajac juz do konca 92KM i 117Nm. Z tego co wiem to scigalismy sie raz... Nie uwazam zebym wtedy przegral.. Co do "idzenia" rowno: nie chce sie tlumaczyc ale rozwiewam jakiekolwiek plotki i domysly.. W astrze bylo spalone sprzegło(praktycznie zero docisku), ruszalem z pasa gdzie byl piasek i do konca 2 biegu mielilem kolami. spoko "idzemy" rowno.. Jak tylko zrobi sie sucho mam ogromna chec staniecia obok ciebie jeszcze raz. Co do Calibry 2.0 8V to jezeli masz na mysli biala cali jezdzaca po lublinie to scigalem sie z nia i sorry ale dostala strasznie.. Dziwne jest to ze Maciora Lancia wydaje mi sie szybsza od astry a ty z tymi 2 samochodami idziesz rowno.. Nie wiem co ci daje "popisywanie sie" przed cala polska swoimi wyczynami.. Badz konsekwetny.. Jak ktos wariuje to nazywasz go dzieciakiem itp. A popatrz na siebie co sam robisz? eh... brak mi jest slow na to co dzisiaj przeczytalem.. Nie mow mi tylko ze sie tlumaczylem z "porazki" bo prawde mowiac WISI mi wynik tego... Ch** z tego jaki wynik jak potem od ludzi slyszy sie co innego niz bylo.. Ktos musi mowic nie prawde.. Jezeli masz ochote sprobowac jeszcze raz sie ze mna to daj znac ze 2 dni wczesniej zebym mial kiedy wlac benzyke bo jezdze na gazie tymi moimi BŁUBANYMI 90KM... buahaha poplacze sie zaraz... Skoro cala Polska juz wie ze jest to dlubane auto to moze ja sie dowiem co w nim dlubane jest?
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Sro Lis 17, 2004 22:59   

dzieki za linka chlopaki do tego postu, ale wkleje go, moze nie kazdy czai oco kaman: http://www.streetracing.p...ic.php?p=260054

tam tez objezdzasz jakas Honde 90km, ja sie chcialem spytac jaka ;)

no, ale skoro temat tam zostal zamkniety, to chcialem Ci powiedziec Mass ze jestes niekonsekwetny i bardzo wybiorczy. innych wyglupy to dziecinnada natomiast nad Twoimi cala polska ma trzepac gruche.

ps. widzialem tez ten film jak piszczesz kolami na "3"
nie raz w ulezy widzialem ze na 2ce max ci pisze... wiec nie pierdziel. ;) po za tym nie kompromituj sie tak klucac sie ze wszystkimi do okola... ;/ sej ladnie jezdzi, owszem...
ale i tak nie wierze w to co piszesz, fizyka temu zabrania. moze te auta ktore wymieniles tak maja w katalogu ale na prawde nie maja tyle mocy. to jest wbrew prawom fizyki co mowisz.
_________________
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sro Lis 17, 2004 23:07   

siurdaka nie idzie równo z moim starym padłem, zjebałem start i pod koniec 2 biefu już się wysówałem, zapiołem 3 bieg dociągnołem do 130 mając gejowate żółte SC daleko za dupą i odpuściłem, po czym Mass z textem do wszystkich wygrałem, to mówie stawaj 2 taz a ten, że wachy nie ma :mrgreen: piiiii w pupe z takim zawodnikiem.
_________________
 
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Czw Lis 18, 2004 00:13   Re: Conajmniej dziwne..

MicO napisał/a:
"Najsłabsza wersja 1.2 ? szedłem równo?!
yhy, no to nie pogadamy...
bo z tego co ja wiem, to równo "ide" np. z

Calibra 2.0 8V ~110KM


To pewnie o białej Cali Kuby ... bez obrazu ale ta Calibra to raczej nawet 100 koni nie ma ... :roll:

i równie mocno podniecał sie nad tym Angel że wydymał Calibre ...

Angel'a wyleczyłem z samouwielbienia Pugiem 1.9 w najsłabszej 102 konnej wersji ... dostał o 4 długości samochodu (jechał sam a ja w 2 osoby)

to tyle ... bo puga mi zabrały pałki ... i nie ma leczenia :cry:
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
Ostatnio zmieniony przez Paweel Czw Lis 18, 2004 00:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Devil666 
Widać, że się stara

Auto: GT3 RS
Skąd: Tatary
Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 35
Wysłany: Czw Lis 18, 2004 00:14   

lol
Ostatnio zmieniony przez Devil666 Pon Lis 22, 2004 10:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Czw Lis 18, 2004 00:15   

Aha Calibra pewnie na gazie z piiiii małą zwężką i góra 75-80km miała :mrgreen:
_________________
 
 
 
MicO 
prawdziwy tuner


Auto: VW Amarok
Skąd: Polska
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 560
Wysłany: Czw Lis 18, 2004 00:16   

Cali znana mi i DYMANA (moge pisac jak chce-brak dyktarury) ze zwezka z 50 na 25mm
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Czw Lis 18, 2004 00:17   

MASS napisał/a:
Nie bede komentował tego.
Ale MACIOR skoro taki pewny jestes siebie, to czekam na Lancie.


Idz sobie z komisu weź i przetestuj :mrgreen:
_________________
 
 
 
MicO 
prawdziwy tuner


Auto: VW Amarok
Skąd: Polska
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 560
Wysłany: Czw Lis 18, 2004 00:19   

a z tym komisem to niezla brechte mialem jak ja tam zobaczylem... Macior dobrze napisales o tej Tigrze... proponuje to znalesc i sie wszsytkie spory toztrzygna..
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Czw Lis 18, 2004 00:19   

co MAss tu nie bedziesz podejmowal polemiki bo nie masz wplywu na przebieg dyskusji?
_________________
 
 
Devil666 
Widać, że się stara

Auto: GT3 RS
Skąd: Tatary
Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 35
Wysłany: Czw Lis 18, 2004 00:20   

lol
Ostatnio zmieniony przez Devil666 Pon Lis 22, 2004 10:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MicO 
prawdziwy tuner


Auto: VW Amarok
Skąd: Polska
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 560
Wysłany: Czw Lis 18, 2004 00:23   

Mass ja nie wrzucam na nikogo.. Odpowiadam na twoje i brata ataki.. Odpowiadam udowadniajac wam wasza niewiedze i wine.. to nie jest wrzucanie.. ja pisalem pomysl 2 razy zanim napiszesz bo sie moze obrucic przeciwko tobie ... twoj brat swierdzil ze jestem mlodszy i mniej wiem a tym czasem potrafie udowadniac innym ze mam racje i ze oni jej nie maja... Napisalem swoje zdanie to skasowales posta.. kfako napisal tez skasowales..
 
 
 
Devil666 
Widać, że się stara

Auto: GT3 RS
Skąd: Tatary
Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 35
Wysłany: Czw Lis 18, 2004 00:25   

lol
Ostatnio zmieniony przez Devil666 Pon Lis 22, 2004 10:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MicO 
prawdziwy tuner


Auto: VW Amarok
Skąd: Polska
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 560
Wysłany: Czw Lis 18, 2004 00:27   

Nic nie bede ci tlumaczyl... Przeczytaj twoje forum.. Moze gdybys nie byl TYRANEM na forum i nie kasowal postow to bys wiedzial o co mi chodzi.. Kfako np. widzial caly wyscig napisal ci jak bylo.. Mow sobie co chcesz. Opowiadaj innym co chcesz i rob co chcesz ale nie wypowiadaj sie na tematy na ktore nie masz pojecia np. techmax..
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Czw Lis 18, 2004 00:27   

Mass poprostu niechce mi się, jestem leniwym kawałem skurwiela i niebęde tobir szedł na reke jak robi Ci się ciepło robi.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam