FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Conajmniej dziwne..
Autor Wiadomość
goofy 
streetracer


Auto: Galant
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 13 Cze 2004
Posty: 933
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 15:06   

No temat jest zajebisty. :D
_________________

 
 
Devil666 
Widać, że się stara

Auto: GT3 RS
Skąd: Tatary
Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 35
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 16:28   

lol

_________________
M.A.S.S ......................
za kasowanie postów na cudzym forum zablokowany do odwołania. Po zmianie logu z M.A.S.S na True_racer rozpoczął kasowanie wpisów.
Ostatnio zmieniony przez Devil666 Pon Lis 22, 2004 10:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TTomek 
streetracer


Auto: T.C.T;A5Tred;UnoT;A8 AKG
Skąd: Dominów
Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 777
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 16:46   

Taaak , bardzo mile widziane są takie konstruktywne i wiele wnoszące do tematu posty.

Jednak jedna rzecz mnie cholernie irytuje:
Mass zauważ , że w swojej walce o moralność i czystość wypowiedzi (wulgaryzm) zagubiłeś sie lekko , gdyż od kilku postów jedyną bluzgającą i wyzywającą innych osobą jesteś Ty . Nie dziw się , że jak kogoś nawyzywasz to ktoś odda Ci tym samym i spręzyna przekleństw się nakręca.

Więc grzecznie proszę, jeżeli w kolejnych postach zanika bluzganie to w/g mnie mile widziane są jakieś sensowne odpowiedzi a nie kolejne obsrywanie wszystkich i za wszystko.

Z góry dziekuję za wysłuchanie.
Tomek
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 16:57   

Mass, zapisz sie do parlamentu tam jest miejsce dla takich krzykaczy jak ty, gwarantuje ci ze w 2 miechy przebijesz sondazami Leppera (pozdrawiamy Pana Przewodniczacego)
nie umiesz inaczej? podobno jestes taki prawowity... ps. polecam Ci to: http://rtfm.bsdzine.org/#KEEPCOOL i to http://rtfm.bsdzine.org/#lajza
moze sie czegos nauczysz...
_________________
 
 
Devil666 
Widać, że się stara

Auto: GT3 RS
Skąd: Tatary
Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 35
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 17:51   

lol
Ostatnio zmieniony przez Devil666 Pon Lis 22, 2004 10:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KLOCEK 
streetracer
KLOCEK RALLY TEAM


Auto: BMW e39 523i
Skąd: Choiny
Dołączył: 05 Wrz 2004
Posty: 918
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 18:09   

Czw Lis 18, 2004 8:14 am
MASS napisał:
Cytat:

Dla spokoju, nie bede więcej się tutaj logował.
Proszę o usuniecie profilu, lub zablokowanie!


ale jesteś nie słowny , obiecałeś i co ??
_________________
http://img17.imageshack.u...tytuughtiiu.jpg
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 19:08   

Klocek, daj spokoj...
_________________
 
 
Devil666 
Widać, że się stara

Auto: GT3 RS
Skąd: Tatary
Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 35
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 19:21   

lol
Ostatnio zmieniony przez Devil666 Pon Lis 22, 2004 10:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TTomek 
streetracer


Auto: T.C.T;A5Tred;UnoT;A8 AKG
Skąd: Dominów
Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 777
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 20:08   

Cytat:
"Tomek, zrób coś abym złoił MASS'a"


no bez jaj , nie jestem cudotwórcą , a mody nie są wykonywane na jedną chwile na pstryknięcie paluszkami,
poza tym napisał wcześniej że "świniolot " stoi w komisie czy już sprzedany , więc temat SC vs Y powinien być zakończony , bo wydaje mi sie jałową gadaniną.
 
 
 
Devil666 
Widać, że się stara

Auto: GT3 RS
Skąd: Tatary
Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 35
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 20:14   

lol
Ostatnio zmieniony przez Devil666 Pon Lis 22, 2004 10:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MicO 
prawdziwy tuner


Auto: VW Amarok
Skąd: Polska
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 560
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 20:33   

Niech bedzie.. zreszta tak powiedzialem po wysciugu "bo nie wiem gdzie jest dokladnie 400m". To byly na szybko ogranizowane streety i prawde mowiac jedne z nielicznych w sezonie a na pewno najliczniejsze... To tylko jeden wyscig i nie ma co bic piany.
 
 
 
TTomek 
streetracer


Auto: T.C.T;A5Tred;UnoT;A8 AKG
Skąd: Dominów
Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 777
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 20:36   

Mass , proszę Cie, nie prowokuj zadymy bo nawet ja tracę powoli cierpliwość.
Czytaj uważnie :
Cytat:
"świniolot " stoi w komisie czy już sprzedany

cała rozmowa nt co by teraz było traci więc sens i jest typowym biciem piany i nie dziwię się , że "kolega" nie chce jechać bo nie wiem komu by się chciało wyciągać z komisu przywrócone do prawie serii auto i komuś innemu coś udowadniać.

Na dzień dzisiejszy faktem jest posiadanie przez "kolege" Maciora Coupe 2,8 Qattro i jedyne dalsze dywagacje mają sens przy rozpatrywaniu ewentualnego wyścigu z tym w/w autem... była Lancia...nie ma Lancii ... i zostawmy ją już w spokoju , być może ktoś inny bedzie miał możliwość "przejechania" się z Tobą tym autem jeżeli stanie się jej posiadaczem w drodze kupna... i tyle... bo to bez sensu pałowanie się.

Co do sprzeczki z Mico to jednak jest sprawa ... bo remis to nie wygrana jednego z Was a tak kilka stron wczesniej rzecz była nazywana ... tylko w tym przypadku również bez sensu jest chlastać sie nad tym co było i mało kto widział , lub źle widział, lub z innego kąta widział, tylko już niedługo nowy sezon i niejeden z nas przekona się na ile zimowe bicie piany miało pokrycie w rzeczywistości.
 
 
 
Devil666 
Widać, że się stara

Auto: GT3 RS
Skąd: Tatary
Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 35
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 20:37   

lol
_________________
M.A.S.S ......................
za kasowanie postów na cudzym forum zablokowany do odwołania. Po zmianie logu z M.A.S.S na True_racer rozpoczął kasowanie wpisów.
Ostatnio zmieniony przez Devil666 Pon Lis 22, 2004 10:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 22:09   

Mass szkoda mi Ciebie, naprawde mi szkoda, ale wiesz co kup odemnie tą lancie nawet za 10k Ci sprzedam, kupujesz pigy do tego i wydajniejszą pompe paliwa, jedziesz do Tomka i gwarantuje, że na 95-100km wystrosi się i nierozpadnie po 20 minutach pałowania.
_________________
 
 
 
MicO 
prawdziwy tuner


Auto: VW Amarok
Skąd: Polska
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 560
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 22:31   

MicO napisał/a:
Niech bedzie.. zreszta tak powiedzialem po wysciugu "bo nie wiem gdzie jest dokladnie 400m". To byly na szybko ogranizowane streety i prawde mowiac jedne z nielicznych w sezonie a na pewno najliczniejsze... To tylko jeden wyscig i nie ma co bic piany.


MASS napisał/a:
[Dokładnie. Zreszta pojechaliśmy razem, bo nikt nie chcial ze mna,a nikt z Tobą... 8) i szczerze przyznam ze prawy pas jest straszny, koleiny i w ogole, bo tym pasem jechałem z Miśkiem, i cały Sej mi chodził, a to ma na pewno wpływ... i nie oszukujmy sie ze Sejek nie da rady Astrze, gdyby był normalny wyscig, no ale fakt wtedy były takie a nie inne warunki, i powiedzmy był remis, co i tak dla mnie to dużo. Pzdr..


Dokladnie.. Misiek ze mna nie chcial jechac, cali tez nie, pojechalismy razem.. caly czas mowilem ze gdyby nie niesprzyjajace warunki takie jak nierowny i brudny pas bylo by po sprawie juz po 200 czy 300 metrach.. Wyjaśnilo sie wszystko i jest OK. "i nie oszukujmy sie ze Sejek nie da rady Astrze" ee tam mojego strucla jak przejezdzi wogole zime to na wiosne chyba nawet gibony beda robily..

Pierwsza ofiara zimy: przedni zderzak zmasakrowany.. (gdzie ja mieszkam)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam