FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Ups
Autor Wiadomość
goofy 
streetracer


Auto: Galant
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 13 Cze 2004
Posty: 933
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 19:25   

Każdy chyba pamięta jak to było. :alien:
_________________

 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 21:05   

No nawet jak kładliśmy 8 baniek na stół niechciał się ścigać, a tylko cifa 1.5 wystawiliśmy, a teraz kurde True Gej Madafaka Z Krzywym ****** Racer się zrobił, normalnie mnie w żołądku przez tyłek coś ściska.
_________________
 
 
 
MicO 
prawdziwy tuner


Auto: VW Amarok
Skąd: Polska
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 560
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 22:16   

Macior to ja ci przypomnialem z tymi bankami... i jeszcze karta byla bodajze L***** jak dobrze pamietam...:D
 
 
 
kris 
drifter


Auto: impreza gt
Skąd: LSM
Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 273
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 22:28   

Może nie koniecznie..... nie chce wyjść na h.... co najezdza publicznie i wytyka czyjes słabości jesli ktoś bedzie chciał to wiedzieć to moge opowiedzieć zresztą nie tylko ja ale cała grupa osób która brała w tym udział .... w skrócie mozna powiedzieć ze najpierw sie to działo na forum klubowym później na lkt u demola .... i teraz .... ( uwaga zauwazyłem ze to co rok :D :D :D ) a w gruncie rzeczy chodziło o jedno i to samo wszyscy mówią jednogłośnie ale sie mylą bo są głupi, dziecinni, śmieszni, smutni, za cienko pierdzą ,, są ponizej poziomu :D :D :D ... aha mama im kupiła samochód ... co tam jeszcze nio i są niepoważni ... buehehehe niewdzięczni co tu duzo wymieniac teraz sie z tego smieje ale sie nie smiałem jak słyszałem ze człowiek od nas z klubu który ma ponad 40 lat został zwyzywany jak został modem na forum .... od beaty która tez była w klubie tez sie dowiedziałem ze została zwyzywana od k... czy p... nie pamietam .... nie ma to usz zadnego znaczenia ... ja wychodze z podobnej zasady co demol .... jak coś brudzi to sie nie tykam mówiąc bardzo kulturalnie ...

a szkoda była szansa zrobic cos fajnego z 206-kami ale kto ma teraz na to czas ...... jakby sie nie zjebało to był by prężny klubik .... ale co tam wszyscy to zjebali on walczył do konca a my sie uwzieliśmy i rozjebaliśmy co on stworzył ...... :D :D a tak powaznie to szkoda mi tego klubu długo było ale trudno :? zresztą dla wszytkich którzy myslą ze klub sie rozpadł cokolwiek nazwa klub znaczy ... my sie nadal spotykamy gadamy i mamy swoje forum ....

pozdro
_________________
WWW.KOMORSKI.PL
 
 
 
kris 
drifter


Auto: impreza gt
Skąd: LSM
Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 273
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 22:41   

MACIOR napisał/a:
No nawet jak kładliśmy 8 baniek na stół niechciał się ścigać, a tylko cifa 1.5 wystawiliśmy, a teraz kurde True Gej Madafaka Z Krzywym ****** Racer się zrobił, normalnie mnie w żołądku przez tyłek coś ściska.



SPROSTOWANIE TO JA BYŁEM TYM GEYEM BEZ KRZYWEGO :D :D :D .... to były początki klubu ja miałem najmocniejszy samochód i miał 5000 km i nie chciałem sie scigać jak leszczo podszedł i sie pytał powiedziałem NIE DZIEKUJE NIE SCIGAM SIE ... poza tym taka była formuła klubu ... nie był tuningowy tylko zrzeszający milośników modelu 206 ... stawialiśmy na technike jezdizliśmy na place w zimie z rufusem ustawialiśmy próby sprawnościowe itd ale nigdy nie scigalismy sie na 400m.

pozdr
_________________
WWW.KOMORSKI.PL
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 23:18   

EEE to przepraszam szanownie, chodziło mi o tego kuruplowatego geja :mrgreen:
_________________
 
 
 
Sql
Widać, że się stara

Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 17
Wysłany: Wto Lis 23, 2004 00:09   

uwazaj Macior bo to ponoc mistrz sztuk walki... kiedys mi wspomnial jak rozbroil kolesia co go napadl z palcem w... pupie...

tzn ten co go napadl wcale nie mial tam palca... wiesz o co chodzi :)
 
 
goofy 
streetracer


Auto: Galant
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 13 Cze 2004
Posty: 933
Wysłany: Wto Lis 23, 2004 09:35   

kris napisał/a:
SPROSTOWANIE TO JA BYŁEM TYM GEYEM BEZ KRZYWEGO :D :D :D .... to były początki klubu ja miałem najmocniejszy samochód i miał 5000 km i nie chciałem sie scigać jak leszczo podszedł i sie pytał powiedziałem NIE DZIEKUJE NIE SCIGAM SIE ...


Ale Macior wpadka. :shock: Dobrze że skleroza to choproba wieku starszego. :twisted:
_________________

 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Wto Lis 23, 2004 19:04   

Goff w przeciwieństwie do kurdupla potrafie się przyznać do popełnionego błędu, pozatym Ci co dawali kase wiedzieli jaki był cel tego :mrgreen:
_________________
 
 
 
goofy 
streetracer


Auto: Galant
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 13 Cze 2004
Posty: 933
Wysłany: Wto Lis 23, 2004 19:51   

Wiem, przecież wtedy było o tym głośno. Nawet wtedy jak to się działo chyba byłem. Mniejsza z tym. :roll:

Przecież nic nie mówie. :mrgreen: Pomyłki każdemu się zdarzają, a sztuką jest się przyznać do tego, a nie jak co niektórzy zganiać na innych i udawać, że nie wiedzą o co chodzi. :|
_________________

 
 
kris 
drifter


Auto: impreza gt
Skąd: LSM
Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 273
Wysłany: Wto Lis 23, 2004 19:51   

100 pln-ów plus karta kredytowa ..... nie zadne osiem baniek nikt nie położył zadnych ośmiu baniek a co do obecnych to był przy tym Leszczo i Vesti z tego co pamietam .... Ciebie Maciorex nie pamietam chyba ze sie gdzies zkitrałeś ..... nawet z tego co pamietam jakas delikatna awantura wówczas z tego wynikła ze sobie ktoś robi jaja z 206 team ale chwila dyskusji i nie było zalu z zadnej ze stron spotkalismie sie na pucharze ... ogólnie z tego co pamietam to na jaja to było eszcze sie dobrze wtedy nie znaliśmy ale nikt sie na chama nie kłocił.TYLKO JAKIS GEJ PUCHAR WYGRAŁ :D :D
_________________
WWW.KOMORSKI.PL
 
 
 
goofy 
streetracer


Auto: Galant
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 13 Cze 2004
Posty: 933
Wysłany: Wto Lis 23, 2004 19:55   

kris napisał/a:
nawet z tego co pamietam jakas delikatna awantura wówczas z tego wynikła ze sobie ktoś robi jaja z 206 team


O tej awanturze było głośno na forum, którego adminem jest Demol. Parę stron an ten temat powstało. Tam było więcej osób tylko wymienione przez Ciebie podeszły.
Dobra mniejsza z tym. Nie ma co roztrząsać tego tematu. Było minęlo i wszystko zostało wyjaśnione. :D
_________________

 
 
EiGaH
znawca

Dołączył: 23 Lis 2004
Posty: 58
Wysłany: Wto Lis 23, 2004 19:56   

kris napisał/a:
100 pln-ów plus karta kredytowa ..... nie zadne osiem baniek nikt nie położył zadnych ośmiu baniek a co do obecnych to był przy tym Leszczo i Vesti z tego co pamietam .... Ciebie Maciorex nie pamietam chyba ze sie gdzies zkitrałeś ..... nawet z tego co pamietam jakas delikatna awantura wówczas z tego wynikła ze sobie ktoś robi jaja z 206 team ale chwila dyskusji i nie było zalu z zadnej ze stron spotkalismie sie na pucharze ... ogólnie z tego co pamietam to na jaja to było eszcze sie dobrze wtedy nie znaliśmy ale nikt sie na chama nie kłocił


Dokładnie! Święta prawda.
Było 100zł i karta kredytowa, i był Leszczo i Vesti.
Widzisz Macior jak zmyślasz.... i jak można z Tobą w ogole o czymś dyskutować?! Pfff... No offence!
 
 
kris 
drifter


Auto: impreza gt
Skąd: LSM
Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 273
Wysłany: Wto Lis 23, 2004 21:00   

Goofy zostało wyjasnione dokładnie .... dla mnie nie było sprawy ... wymieniłem osoby znane mi no i najwazniejszą w tym momencie bo to leszczo stawiał zakład ze mną .... a jakbym miał wymieniać pół maca to by sie pojemność serwera skonczyła .....


F.Y.G spokojnie ... bez szturchańców juz chuba wystarczy nam tego podyskutujmy o czymś miłym i przyjemnym proponuje przeniesmy sie do PUCHARU SNIEGOWEGO i porozmwiajmy czy zabieramy Maciorexowi stary czy bedzie nowy .... :D :D :D
_________________
WWW.KOMORSKI.PL
 
 
 
EiGaH
znawca

Dołączył: 23 Lis 2004
Posty: 58
Wysłany: Wto Lis 23, 2004 21:08   

kris napisał/a:

F.Y.G spokojnie ... bez szturchańców juz chuba wystarczy nam tego podyskutujmy o czymś miłym i przyjemnym proponuje przeniesmy sie do PUCHARU SNIEGOWEGO i porozmwiajmy czy zabieramy Maciorexowi stary czy bedzie nowy .... :D :D :D


fakt, lepiej niz mierzyc sie na słowa, zmierzymy się na zawodach, i niech wygra lepszy. :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam