FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Ups
Autor Wiadomość
kris 
drifter


Auto: impreza gt
Skąd: LSM
Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 273
Wysłany: Wto Lis 23, 2004 21:43   

F.Y.G napisał/a:
fakt, lepiej niz mierzyc sie na słowa, zmierzymy się na zawodach, i niech wygra lepszy



ŚWIĘTE SŁOWA ...
_________________
WWW.KOMORSKI.PL
 
 
 
goofy 
streetracer


Auto: Galant
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 13 Cze 2004
Posty: 933
Wysłany: Wto Lis 23, 2004 21:49   

kris napisał/a:
F.Y.G spokojnie ... bez szturchańców juz chuba wystarczy nam tego podyskutujmy o czymś miłym i przyjemnym proponuje przeniesmy sie do PUCHARU SNIEGOWEGO i porozmwiajmy czy zabieramy Maciorexowi stary czy bedzie nowy ....


To już wyjaśnione Macior funduje nowy za zajęcie pierwszego miejsca. :mrgreen:

F.Y.G napisał/a:
fakt, lepiej niz mierzyc sie na słowa, zmierzymy się na zawodach, i niech wygra lepszy.


I to będzie najlepsze rozwiązanie. No napewno lepsze niż kłocenie się na forum. :/
_________________

 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Wto Lis 23, 2004 21:56   

amen bracia i finisz...
_________________
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sro Lis 24, 2004 07:30   

Ja Ci dam finisz, sam pamiętam jak dziś dzień, że wyłożyłem 200zeta, Vesti też coś dołożył, że uklepało się około 800zeta więc kurduplu niepierdziel mi tutaj, pozatym bardzo Ci się nudzi, że wszystkie brudy wyciągasz. To może napisz jeszcze jak mnie w bagażniku chcieli wywozić spod maca.
_________________
 
 
 
EiGaH
znawca

Dołączył: 23 Lis 2004
Posty: 58
Wysłany: Sro Lis 24, 2004 08:03   

MACIOR napisał/a:
Ja Ci dam finisz, sam pamiętam jak dziś dzień, że wyłożyłem 200zeta, Vesti też coś dołożył, że uklepało się około 800zeta więc kurduplu niepierdziel mi tutaj, pozatym bardzo Ci się nudzi, że wszystkie brudy wyciągasz. To może napisz jeszcze jak mnie w bagażniku chcieli wywozić spod maca.


Widzisz, ze wszystkimi jakos mogłem sie dogadać, wyjasnic, i chociaz troche dać juz spokoj, ale z Toba nie mozna. To na spokojnie.

Ja wyciągam stare brudy?
Maciek sam wyjechales z tekstem

Cytat:
No nawet jak kładliśmy 8 baniek na stół niechciał się ścigać, a tylko cifa 1.5 wystawiliśmy, a teraz kurde True Gej Madafaka Z Krzywym ****** Racer się zrobił, normalnie mnie w żołądku przez tyłek coś ściska.


i chciałeś mi pojechać, ale Ci nie wyszło, bo to chodziło o Piane.
Ja nic nie wyciagałem.
A Ciebie pamietam wtedy, fakt byłeś w Mc Donaldsie, ale wtedy mialeś małe problemy z vestim, i nie brałeś udziału w dyskusji o ten wyscig, tylko stałeś troszke dalej i patrzyles.
Widzisz, to moze i z naszym wyscigiem, wreszcie sobie przypomnisz jak dostales? Pzdr.
No offence!
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sro Lis 24, 2004 08:32   

Zaraz z Vestim niemiałem chyba nigdy problemów, poza tym co chcieli mi z leszczem w ryja na kraku dać, ale to było ze 2-3 lata temu.
_________________
 
 
 
EiGaH
znawca

Dołączył: 23 Lis 2004
Posty: 58
Wysłany: Sro Lis 24, 2004 08:37   

MACIOR napisał/a:
Zaraz z Vestim niemiałem chyba nigdy problemów, poza tym co chcieli mi z leszczem w ryja na kraku dać, ale to było ze 2-3 lata temu.


Dobra olewka... nie ma sensu wygrzebywac starych tematów, bo i tak nikt nie pamietam jak to było... :D

Szykuj lepiej szrota na puchar... ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam