FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Forum MASS'a
Autor Wiadomość
Sql
Widać, że się stara

Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 17
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 00:46   Forum MASS'a

Otoz nie wszyscy pewnie to widzieli ale wczoraj, czyli 19 listopada stworzylem na forum massa nowy watek dotczacy jego brata - Fenomena. To byla moja odpowiedz na idiotyczne wycieczki tego zawistnego idioty w moja strone w watku ktory w zaden sposob nie powinien mnie dotyczyc. Napisalem posta w niemal zupelnie lajtowym stylu, nie bylo zadnych wielkich wrzutow itd poza kilkoma typu "fieju", "korniszonie" itd. Nastepnego dnia watku juz nie bylo. Zadzialala solidarnosc braci. Dostalem wyjasnienie od MASS'a ze moj watek usunal bo byl wulgarny itp itd.. ten pajac zaproponowal mi tez zeby napisal swojego posta od nowa ale grzecznie.

Olalem to bo MASS nie jest osoba ktora bedzie mnie w jakikolwiek sposob cwiczyla czy mowila mi co mam robic. Napisalem nowy watek w ktorym opisalem okolicznosci skasowania mojego watku poprzedniego, dodalem tez jedna kasliwa (ale wolna od obelg i wyzwisk) uwage w kierunku MASSa.

No i co? No i kolejny watek zniknal! Ja natomiast dostalem od MASS'a PW pelne obelg typu "leszcz", "konfident" itd.

Odpisalem mu, rownie dosadnie. No i "zostalem wyrzucony z forum"

Glupi zawistny bezsilny kurdupel tak bardzo chcial mi dopiec a jedyne co mogl zrobic to wywalic mnie z gownianego forum na ktorym nikogo nie ma.

No i tak to wyglada. Pisze to dla tych ktorzy mogli sie w jakis sposob pogubic przy pojawiajacych sie i znikajacch watkach zalozonych przeze mnie.

PS. Nie mam calkowicie dostepu do tamtego forum (bo nie bede nurkowal pod biurko i laczyl modemu) wiec jesli ta mala gnida cos na mnie pisze to bardzo prosze o info. Szkoda ze snieg spadl i nie jest w stanie tym woim struclem wyjechac na ulice. Ale snieg stopnieje i go spotkam. Forum mam gdzies ale tego "leszcza" i "konfidenta" mu nie daruje.
Ostatnio zmieniony przez Sql Nie Lis 21, 2004 01:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sql
Widać, że się stara

Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 17
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 01:00   

a tak jeszcze jako ciekawostke dorzuce komentarz od MASS'a na moim profilu na studencie:

MASS Czwartek, 28.10.2004 godz. 09:01
Szykuj pupe na 400.... bo zamierzam Cie złoić, a tak btw. jest ta sprawa, co w sms'ach, bo kurde, zyc mi nie dają..

a wiecie jaka to sprawa? :lol:

otoz kolega mass mial wielka ochote przewiezc tylek swoj i swoich 3 kolegow moim samochodem... tak tym przebrzydlym samochodem ktorego nie kupilem za wlasne pieniadze... az podziwiam ze byl gotow okryc sie taka hanba... w koncu nie od dzis wiadomo ze on i Fenomen nie biora nic od rodzicow i sami na wszystko zarabiaja. ale zaraz zaraz. powiedzcie mi moze jestescie bardziej zorientowani - czy mass przypadkiem nie mieszka z rodzicami? powala mu na to jego honor? :shock:

whatever.
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 02:02   

Witam, mile przywitanie, my rowniez zostalismy wyrzuceni z forum tego wielkiego mistrza czanga kung fu dabliu ti ej

nie musiales zakladac nowego tematu, bo my sie juz uzalamy jacy to nieszczesliwi jestesmy ze mass nas wyrzucil z forum :( mamy nawet udokumentowane screeny wraz z MAciorem jacy to biedni jestesmy :/
nie pozostaje mi nic innego jak powiedziec Ci: "witaj w klubie" albo "nie lam sie, bedzie dobrze, stary damy sobie rade"
:lol: :lol:

coz jak wspomnialem juz w innych postach od masa wieje debilizmem.
czytalem Twojego posta tak sie sklada i byly to kulturalne uwagi na temat forum i tego co sie na nim dzieje... potraktowalem to jako wskazowke dla naszego idola najwiekszego guru admina massa (1sze przykazanie mega tjunera - nie wymieniaj imienia boga swego nadaremno zlamalem, wiem... sory)

ja go olalem, jak spotkam pewnie na miescie to znowu przyjdzie podac mi reke i spyta sie co tam slychac, a jak porusze drazliwy temat to powie "stary, zle mnie zrozumiales, nie ma sprawy" albo cos podobnego.

on nigdy nie wyzdrowieje ;)

ps. tu nikt nie skasuje zadnego tematu bo to jest forum uzytkownikow a nie administratorow, moderatorzy maja pomagac userom a nie im przeszkadzac czy ukracac o glowe.
Pozdrawiam serdecznie z za monitora
_________________
 
 
Sql
Widać, że się stara

Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 17
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 02:21   

Dzieki za mile slowa. To sie nazywa inne traktowanie "klienta" :wink:

Moze tak zorganizowac bojkot tamtego forum? Niech sie "szef" o ktorym pisuje MASS zdziwi i moze usunie przyczyne tego zajscia ze stanowiska? :lol:

Whatever, w sumie zle mu nie zycze, fajnie ze kupil sobie seicento bla bla bla ale zupelnie zbednie czepiaja sie z braciszkiem mnie bo ja po sobie jezdzic nie dam.

Pozdrawiam
 
 
Sql
Widać, że się stara

Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 17
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 02:23   

A moze zrzucmy sie wszyscy z tego forum nielubiani przez niego i kupmy jakiegos Sportinga. Podlubiemy go i zniszczymy to jego toczydlo? Mowie serio. Ot tak dla jaj. Przeciez po sprawie sie raczej latwo sprzeda taki samochod.

O na przyklad cos takiego: (od razu mamy 1.2 z punto na starcie)

http://gratka.pl/moto/tre...drubryka=1&nr=3

14 k zl.

Mamy tu 131 uztkownikow, niech sie zrzuci 100 osob to to raptem po 140 zl :)

Przeciez pozniej jak go sprzedamy nawet za 10 k zl to kazdy z nas straci najwyzej 40 zl :lol:

To jak?

:twisted:
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 02:35   

zrobmy malucha, zagra mu bardziej na gulu
_________________
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 02:44   

Ty mowisz powaznie :!:

jednak to MUSI byc SC sporting 1.1 zeby pozniej nie bylo ze to 1.2 ;)
mamy 131 userow z czego jednym jest MASS, myslisz ze i on sie zrzuci :lol: ?

taniej sciagniemy jakiegos parcha z dojczlandu, plan jest dobry ;)
zkillujemy massa :D
tylko z tego "naszego" seja musi wystawac rdza, zalozymy mu drewniany spoiler na dach, przyciemnimy szyby na lustro (oczywista ze z BOMBLAMI), na tylna szybe napis PIONIER bo co by nie bylo pare znaczen ma :D , pod lusterka wsciekle tloki czy jakos tak, swiecace spryskiwacze... choc nie wiem czy mi mama pozwoli :(
_________________
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 02:52   

Ja kurka ide furmanke ze stodoły wyciągne i dobrego konia zaprzęgne to nawet RSy będe łoił :mrgreen:
_________________
 
 
 
goofy 
streetracer


Auto: Galant
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 13 Cze 2004
Posty: 933
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 09:23   

Szkoda pieniędzy na takiego debila. Go wykończy własna głupota. 8)
_________________

 
 
MicO 
prawdziwy tuner


Auto: VW Amarok
Skąd: Polska
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 560
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 10:46   

Buahahah ... Sql to tak samo jak z moim postem.. Nie był wulgarny ale ADMIN stwierdzil ze byl.. No coz.. Kfak tez go czytam i widzial jaki byl...

Btw. Kfaku ty ciagle przed kompem siedzisz??:P
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 11:44   

wiesz post sql'a troche wisial...
nawet sie wypowiedzialem, ale usunalem bo stwierdzilem ze nie bede pisac u tego ... no jak mu tam....
_________________
 
 
Devil666 
Widać, że się stara

Auto: GT3 RS
Skąd: Tatary
Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 35
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 12:18   

lol
Ostatnio zmieniony przez Devil666 Pon Lis 22, 2004 10:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
goofy 
streetracer


Auto: Galant
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 13 Cze 2004
Posty: 933
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 12:25   

MASS napisał/a:
goofy Przykro mi ze masz do mnie problem, bo Twoi koledzy mają, czy siostra, bo nie pamietam abysmy ostatnio mieli jakies zatargi.
To jest naprawde przykre... bo zeby byc kolegą kfaka, to tak jak On, ma do mnie problem i się ze mna kłóci, tak i Ty.


Wystrczy mi tylko to co robisz na "swoim" forum wraz z swoim bratem. To jest wystarczający argument do tego co pisze. A z kfakiem jesteśmy kolegami od bardzo dawna i chociaż nigdzie się nie pokazywałem to on zawsze wpadł do mnie pogadać. Więc nie muszę się tym o co masz do mnie pretensje tłumaczyć moje słowa.

Poprostu zastanów się nad swoim zachowaniem i tym co nim robisz. PO to już nie pierwszy i zapewne nie ostatni popis w twoim życiu.
_________________

 
 
Devil666 
Widać, że się stara

Auto: GT3 RS
Skąd: Tatary
Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 35
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 12:30   

lol
Ostatnio zmieniony przez Devil666 Pon Lis 22, 2004 10:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 12:31   

ja tylko powiem tak...
wybrani moga wszystko u massa, a kazdy inny uzytkownik dostaje bana. smutne. a wybrani nawet ostrzezen nie maja...




obiecywal poprawe...

teraz juz nie ma tego postu ;)




zreszta, nie ma sensu juz o tym gadac. moze sobie mega wiejski admin puknie wreszcie w leb. ciao darwin


ps. dodam tylko ze hagie wykrecil drugi raz taki numer massowi, bo gadalem z nim na GG...
fajnie nie?
ps. na stan dzisiaj na 12:33 kiedy mniej wiecej teraz pisze tego posta nie ma ZADNYCH OSTRZEZEN UZYTKOWNIKOW...

dziwne nie ? ja za napisanie zeby zastanowic sie czy to sa bluzgi z miejsca dostalem bana...
hmmm bede plakal :cry: :cry:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam