FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: johny
Czw Lip 18, 2013 18:59
Puchar Sniegowy #3 :)
Autor Wiadomość
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 02:06   Puchar Sniegowy #3 :)

Dla tych co nie wiedza, Puchar Sniegowy, jest to najwieksza impreza motoryzacyjna Lubelszczyzny (chyba smialo to moge powiedziec, po ostatniej edycji, ktora ogladalo najwiecej widzow z przeciagu ostatnich lat? jak nie i sie myle to sory, ale nie trzeba mnie poprawiac :mrgreen: , moze i statysci popelnili bledy...)

Pierwszy Puchar Sniegowy odbyl sie na placu przy ul. Pancerniakow, wtedy malo legalnie, impreza caly dzien, efektowne proby sportowe, super sniezne szalenstwo.

Drugi Puchar Sniegowy, byl lepiej zorganizowany niz poprzedni, dopisali fantastyczni sponsorzy, ktorym naprawde bardzo ciekuje ( Safenet, Auto-Euro, Techmax, Ream Poland, FX-Tuning), bylo wiele pucharow i wielu zwyciezcow, troche przesadzilismy niestety z iloscia sniegu na torze (ale przynajmniej finaly byly bardzo emocjonujace :D :D:D) i bardzo zaluje, ze (bije sie w piers) nie posluchalem Boska, ktory proponowal aby najpierw 4x4 pozniej tyl naped... na taka nawierzchnie, bylo by super...
niestety pare bledow, nieprzemyslanych do konca decyzji, choc i tak widzom sie podobalo, ja nie bylem zadowolony. to nie jest to na co nas stac! a stac nas na naprawde duzo.

Teraz moje pytanie, bo jakby to powiedziec... Hmm... tak sie zastanawiam czy chcemy aby i w tym roku tradycji stalo sie za dosc? Czy chcemy zeby w tym roku Puchar sie odbyl?
jedno jest pewne, ja w tym roku, raczej nie dam rady wziasc na siebie calej i pelnej organizacji, ale uwazam ze spokojnie dam rade COS zdzialac, jezeli w ogole pogoda by pozwolila, to ja bym bardzo chcial wykonac :)

Wiec jezeli zbierze sie odpowiedzialny sztab ludzi, ktorzy beda w stanie poswiecic pare tyg, dni, nocy na przygotowania, uwazam ze jestesmy w stanie wykonac kolejna edycje.

Chcialbym w tym miejscu podziekowac wszystkim tym, ktorzy pomagali w poprzednich edycjach i smialo stwierdzic, ze licze na Wasza pomoc i w tym roku: (o ile dopisze aura pogody)

Vesti,
Bosek,
MiCo,
TTomek,
Dominik Puchacz
Kazik,
Qsy,
Leszczo,
Lenka,
Brooklyn,
Goofy,
Jakub Jankowski
Marek Wyrzykowski
Andrzej Stachurski
Grzegorz Gorczyca
Tommy
Magilla
Pooll
Klocek


I wszystkim tym ktorzy choc cegielke dolozyli, a ktorych pominalem, przepraszam, ale to raczej ze zmeczenia, niz z powodu ze o Was zapomnialem


to jak? robimy?

jakies propozycje na ten rok? drift po sniegu/ lodzie ? jakies proby sprawnosciowe? jak to widzicie? a moze czasowke po torze? dla odmiany?
mysle ze drift najbardziej efektowny
_________________
 
 
Rysiek 
speed demon
Prawie jak STIG


Auto: służbowe
Skąd: Czuby
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Lis 2004
Posty: 4326
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 02:26   

NOOOOOOO a juz sie bałem ze nie bedzie w tym roku pucharu :x

Jestem zdecydowanie na TAK mysle ze sniegu jeszcze spadnie duzoooo, wiec o pogode nie ma sie co martwic.
Jesli chodzi o organzacjie to nie ma problemu :) Jestem do dyspozycji.
Moge pogadac z kilkoma osobami to moze jakis sponsor byłby dodatkowo :)
_________________
POKRYCIA DACHOWE - Wszystko do dachu 794-998-001
 
 
 
kazik 
streetracer
FK Autoserwis

Auto: sti
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 794
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 09:03   

na moja pomoc można liczyć,ja bym się pisał,czekam na sygnał :spoko:
_________________
// FK Autoserwis Lublin ul.Zemborzycka 116C //
 
 
 
Rasta 
drifter

Auto: Made in Japan
Skąd: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Sie 2005
Posty: 278
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 12:14   

Z checia wam przywioze cegielke z lodzi :)

p.s takie mam marzenie ostatnio zeby pojezdzic autem po lodzie, zamarznietym jeziorze najlepiej i porobic "balet ala 007"
_________________
Bojkot tego forum
 
 
QSY 
speed demon
emeryt


Auto: STI & Polonez 1500
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 06 Paź 2004
Posty: 3372
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 16:20   

Ja jak najbardziej jestem za kolejną edycją pucharu snieżnego :spoko: Oczywiście bardzo chętnie pomoge :)
_________________

 
 
 
Kuba 
pr0 killer


Auto: Malarz
Skąd: Lublin
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 1180
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 17:04   

ja jestem za i chetnie w tym roku wystatuje i jezeli tylko znajde chwile czasu to pomoge w organizacji :spoko:
_________________

 
 
HaGie 
pro racer


Auto: sej, gej
Skąd: Wrotków
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 2627
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 17:05   

Kfaku na mnie mozesz liczyc :spoko:
 
 
 
KLOCEK 
streetracer
KLOCEK RALLY TEAM


Auto: BMW e39 523i
Skąd: Choiny
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Wrz 2004
Posty: 918
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 18:24   

z wielką przyjemnością pomogę przy organizacji oraz z jeszcze wiekszą wystartuje ,

kfaku na mnie możesz liczyć :spoko:
_________________
http://img17.imageshack.u...tytuughtiiu.jpg
 
 
 
wilku 
speed demon

Auto: ...
Skąd: Polska
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Maj 2004
Posty: 3215
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 18:26   

ja tez moge pomoc w organizacji kolejnego pucharu :P coprawda z ostatniego pucharu mam zle wspomnienia :P takze w tym roku moge tylko pomoc w organizacji i pokibicowac uczestnikom :P

co do rodzaju prob to mysle ze drift byl by spoko tylko zeby nie bylo tak duzo sniegu jak rok temu , takzeby inne auta niz 4x4 tez mialy szanse i ich kierowcy pokazali co potrafia :)
_________________
"nie sztuką jest zwrócić na siebię uwagę tonami spojlerów i neonów... sztuką jest zrobić to bez nich..."

www.shift-r.com




Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 18:37   

Jak będą to kolejne pseudopróby driftu przednionapędówek to ja sobie odpuszczam.
_________________
 
 
 
QSY 
speed demon
emeryt


Auto: STI & Polonez 1500
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 06 Paź 2004
Posty: 3372
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 18:53   

Cytat:
pseudopróby driftu przednionapędówek

MACIOR to jest najmniej ważne, wydaje mi sie ze najwazniejsza w tym wszystkim jest zabawa i współzawodnictwo oraz promowanie Nas w regionie :roll:
_________________

 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 19:42   

Dla niektórych jest dla niektóych nie. Może lepiej udeżyć do ak chełmskiego pogadać z Prezesem i zrobić większą impreze z paroma próbami na terenie miasta, mamy sporo marketów czy innych instytucji, bo nie wiem jak wam ale jazda po samym torze Lublin jakoś mi się znudziła jakiś czas temu.
_________________
 
 
 
bodek 
Dyrektor


Auto: maty
Skąd: Lublin
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 26 Wrz 2004
Posty: 5018
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 19:52   

Rasta napisał/a:
Z checia wam przywioze cegielke z lodzi :)

p.s takie mam marzenie ostatnio zeby pojezdzic autem po lodzie, zamarznietym jeziorze najlepiej i porobic "balet ala 007"


w polsce troche strach po jeziorze ale w szwecji jak najbardziej :D
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 20:31   

ja mam nadzieje ze to ze sie zglosiliscie do pomocy to doskonale wiecie co robicie?
moze byc tak ze bedziecie tam caly dzien i nie koniecznie w opcji ktora Wam najbardziej odpowiada...
moze byc nawet tak ze ktos nie zobaczy nawet jednego przejazdu :/ bo bedzie stal przy bramie i pilnowal porzadku


MAcior kiedy do Ciebie dotrze, ze LKT dziala w AK CHelmskim i my mamy sekcje w AK CHELMSKIM ??? i naprawde nie musisz walic z kazda kwestia do Prezesa czy gdziestam, jak masz jakies tuningowo szalencze potrzeby wyzycia sie na torze np, to zadzwon, doskonale o tym powinienes wiedziec, bo temat walkowany od roku, a Ty jeszcze tego nie zrozumiales?

Eh, po za tym laski nie robisz, na kolanach Cie prosic nikt nie bedzie zebys wystartowal, Twoja sprawa. w zeszlym roku o wlos nie wygrales, to ze jestes pewnego rodzaju faworytem forumowym nie oznacza ze wszystko bedzie pod Ciebie.


ps co do imprezy na miescie, to gdzie pomiescisz kibicow?
ja mam na mysli zrobic kurde jakis fajny festyn :D jakies grille i te sprawy, i nie dopuscic do bledow z poprzedniej edycji (czytaj wpuszczenie niestartujacych samochodow na teren toru)


ps impreza bedzie dla kazdego, zarowno FWD jaki inne.

a tak po za tym jeszcze nie jest powiedziane ze bedzie to DRIFT.
czekam na propozycje
_________________
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 20:58   

Kfaku dotarło do mnie, tak czy siak wiesz że i tak wszystko musi przejść przez ręce Prezesa. Co do wyżywania się to wystarcza mi worek z piaskiem. Co do faworowania to mam w to w pupci i nic nie musi być robione pod moją pupe, zresztą jak mówiłem nie startuje bo nie mam czym, wyszstko stoi w rozsypce i jedno się szykuje pod ALT.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam